Richard Kingson Expres zprávy

22.08.201208:45

Kingson by mohl zakotvil v APOELu

Richard Kingson je od konce smlouvy v Blackpoolu bez angažmá, to by se ale brzy mohlo změnit. Ghanského brankáře se údajně chystá podepsat APOEL Nikósie.

03.04.201114:54

Kingson chce prodloužit smlouvu

Richards Kingson po loňském propuštění z Wiganu podepsal roční smlouvu s nováčkem Premier League Blackpoolem a nyní by ji rád prodloužil. 32letý gólman má ve smlouvě opci na prodloužení o další rok a doufá, že bude využita. "Mým přáním je zůstat v Blackpoolu, protože to tu miluju," prohlásil.

29.05.201017:16

Mensah a Kingson budou připraveni

Ghanský obránce John Mensah a brankář Richard Kingson se zřejmě do mistrovství světa dají zdravotně do pořádku. Mensah měl poraněné levé lýtko, gólmana Kingsona trápily problémy s ramenem.

29.01.201017:34

Kingsona trápí tříslo

Richard Kingson možná přijde o finále Afrického poháru národů proti Egyptu, ghanský brankář má problémy s tříslem a jeho start je ohrožen.

15.08.200919:30

Kingson si poranil kotník

Ghaně možná bude v kvalifikačním utkání o postup na MS 2010 proti Súdánu chybět Richard Kingson, brankář afrického týmu si poranil kotník.

16.09.200818:40

Kingson podepsal Wiganu

Richard Kingson si našel nové angažmá poté, co neprodloužil smlouvu v Birminghamu. Ghanský brankář podepsal tříletý kontrakt s Wiganem, se kterým poslední dny trénoval.

21.08.200811:07

Za Ghanu se trefil brankář

Jedinou branku reprezentace Ghany proti Tanzánii vstřelil brankář Richard Kingson. Ten si sedm minut před koncem střetnátí naběhl na rohový kop bratra Laryeuho a hlavou vyrovnal na konečných 1:1.