Roman Hubník Expres zprávy

02.10.201218:35

Hertha hlásí čtyři zraněné

Hertha včera v Duisburgu ztratila vedle dvou bodů také Felixe Bastianse, obránce berlínského celku si poranil vazy v koleni a bude chybět tři až čtyři týdny. Drobné šrámy si přivezli také Roman Hubník (stehno), Ronny (chodidlo) a Änis Ben-Hatira (kotník), u těchto tří hráčů ale nejde o nic vážného a v ohrožení je pouze jejich páteční start proti TSV 1860 Mnichov.

28.08.201211:18

Hubník opět trénuje

Roman Hubník se rychle oklepal ze střetu, kvůli němuž nedohrál páteční zápas druhé bundesligy proti Regensburgu. Podezření na otřes mozku se nepotvrdilo a český stoper berlínské Herthy se již vrátil k tréninku.

24.08.201218:53

Hubník s podezřením na otřes mozku

Roman Hubník nedohrál dnešní utkání druhé bundesligy proti Regensburgu. Český stoper berlínské Herthy se srazil se spoluhráčem Ndjengem a s podezřením na otřes mozku opustil hřiště na nosítkách.

10.05.201221:14

Hubník otevřel skóre

První barážový zápas o udržení v Bundeslize začal pro Herthu dobře. Roman Hubník se trefil do sítě Düsseldorfu už v devatenácté minutě.

22.04.201220:08

Hubník by měl příští kolo stihnout

Berlínskou Herthu trápí rozsáhlá marodka, jedna z opor by jí ale měla brzy opustit. Roman Hubník pomalu doléčuje zranění vazů v kotníku a v sobotním zápase na hřišti Schalke by měl být k dispozici.

18.04.201220:41

V Berlíně se vyprazdňuje marodka

"Snad dáme proti Kaiserslauternu jedenáctku dohromady," obával se Peter Niemeyer na úterním tréninku, když byl jedním z pouhých sedmi hráčů Herthy, co se ho účastnili. Dnes už tréninková jednotka probíhala v obvyklém duchu, po drobných zraněních se do ní zapojili Christian Lell, Adrián Ramos, Raffael, Änis Ben-Hatira i Andreas Ottl. Mimo hru však stále zůstávají Roman Hubník, Pierre-Michel Lasogga, Alfredo Morales a Christoph Janker.

10.04.201221:42

Hubník se trefil i do opačné sítě

Roman Hubník je v utkání Herthy s Freiburgem hodně vidět, poté, co si už v sedmé minutě vstřelil vlastní gól a nešťastně tak poslal hosty do vedení, se nyní trefil i do správné branky. Stalo se tak v jednaosmdesáté minutě, český stoper svou trefou snížil na 1:2 a vykřesal domácím naději na bodový zisk.

10.04.201220:20

Hubník si dal vlastní gól

Český reprezentační obránce Roman Hubník zažívá s Herthou těžké časy, berlínský celek je v lize předposlední a na zlepšení to nevypadá ani dnes. V záchranářském souboji se třináctým Freiburgem si dal totiž Hubník už v sedmé minutě vlastní gól, na který zatím domácí nenašli odpověď.

03.04.201217:32

Herthu trápí četná zranění

Hertha by o víkendu na hřišti Gladbachu mohla postrádat hned sedm hráčů. Mimo dlouhodobých marodů mají drobné šrámy Roman Hubník, Christian Lell, Änis Ben-Hatira, Ronny, Nikita Rukavytsya, Christoph Janker a Peter Niemeyer. Sobotní starty všech zmiňovaných jsou nejisté.

01.04.201214:47

Hubníkovo zranění není vážné

Roman Hubník se brzy znovu objeví v sestavě Herthy. Český obránce si ze včerejšího duelu s Wolfsburgem odnesl poraněný kotník, nejedná se ale o nic vážného a Hubník bude připraven nastoupit k nejbližšímu duelu proti Gladbachu.

31.03.201220:46

Hertha přišla o Hubníka

Hertha dneska dostala od Wolfsburgu lekci z produktivity a kromě bodů navíc přišla i o Romana Hubníka. Český obránce musel být v průběhu druhého poločasu střídán kvůli nepěkně vypadajícímu zranění kotníku.

09.02.201215:10

Hubník dostal jednozápasový trest

Roman Hubník z Herthy dostal za vyloučení ve středečním čtvrtfinále Německého poháru proti Mönchengladbachu jednozápasový distanc v této soutěži. Vzhledem k tomu, že jeho tým domácí utkání prohrál 0:2 v prodloužení a vypadl, odpyká si trest za nesportovní chování v příští sezoně.

17.12.201117:20

Hubník zajistil Hertě remízu

Hertha dnes uhrála remízu v Hoffenheimu a velkou zásluhu na tom má Roman Hubník, český obránce se v nastaveném čase postaral o vyrovnání na 1:1.

03.12.201115:43

Hubník se trefil do vlastní sítě

Nepříliš povedený nástup do zápasu s Kaiserslauternem má Roman Hubník. Český obránce ve službách Herthy v šesté minutě otevřel skóre zápasu, hlavou ale ukázkově překonal vlastního brankáře Krafta.

02.12.201111:37

Hubník má potíže s kotníkem

Drobná nepříjemnost trápí Romana Hubníky, stoper Herthy si z tréninkového souboje s Maikem Franzem odnesl naražený kotník. Český reprezentant by ale přesto neměl berlínskému týmu chybět v zítřejším utkání na hřišti Kaiserslauternu.

29.10.201111:26

Hubník ve Wolfsburgu nenastoupí

Berlínská Hertha dnes hraje ve Wolfsburgu a obejít se musí bez šéfa obrany Romana Hubníka. Český reprezentant má potíže se zády, a proto do dějiště utkání ani neodcestoval.

17.08.201118:36

Hubník si na návrat ještě počká

Roman Hubník nestihne ani nedělní zápas v Hannoveru, byť se již zotavil ze zranění chodidla a včera absolvoval první individuální trénink. "Ještě to chvíli potrvá. Měl by nejprve získat herní praxi v rezervním týmu," řekl trenér berlínské Herthy Markus Babbel, který českého stopera postrádá od přípravného zápasu s Realem Madrid.

13.03.201114:42

O Hubníka je prý zájem v Anglii

Roman Hubník by se mohl z Herthy stěhovat do Premier League, o českého reprezentačního obránce mají podle berlínských médií zájem Newcastle a Blackpool.

04.03.201118:37

Berlínský Hubník znovu skóroval

Roman Hubník se trefil již ve třetím domácím zápase v řadě, dnes ve 34. minutě zápasu s FSV Frankfurt posílal Herthu do vedení 2:1.

21.02.201122:27

Hubník odvrátil porážku

Podruhé za sebou se obránce Roman Hubník zapsal v druhé německé lize mezi střelce, berlínské Hertě však jeho gól k vítězství nestačil. Vedoucí tým tabulky remizoval v dnešní dohrávce 23. kola s Cottbusem 2:2, když konečné skóre stanovil ve 40. minutě právě český reprezentant.