01.04.202420:37

Ipswich je zpět v čele tabulky

Ipswich Town v pondělí večer předvedl další ze skvělých obratů. Se Southamptonem prohrával 1:2, po vyrovnání v 68. minutě ale jeho hráči ještě stihli v nastaveném čase vsítit rozhodující branku a získat tři body. Díky nim se posunuli do čela tabulky druhé anglické ligy, mají však o zápas více než druhý Leicester. Václav Hladký odehrál celé utkání a chytil šest střel.

16.03.202421:32

Hladký nulou pomohl k výhře

Ipswich napravil porážku s Cardiffem a minimálně do neděle se vrátil na druhé místo. K vysoké výhře 6:0 nad Sheffieldem Wednesday přispěl čistým kontem i český brankář Václav Hladký.

03.03.202410:25

Hladký přidal čisté konto

Václav Hladký prožívá ve druhé anglické lize výjimečnou sezonu. Jeho Ipswich táhne na postup do Premier League, zkušený český gólman odehrál všech 35 ligových zápasů a v sobotu si připsal i 12. čisté konto při výhře 2:0 nad Plymouthem.

livesport.cz
22.12.202316:46

O Hladkého se zajímá Celtic

Ipswich Town zažívá skvělou sezonu a usiluje o postup do Premier League, přičemž mezi hlavní tahouny se řadí i český brankář Václav Hladký. Třiatřicetileté opoře končí po sezoně smlouva, čehož si měl dle Deníku Sport všimnout i slavný skotský Celtic. Agent samotného Hladkého však prozradil, že prioritou zůstává domluvit se na prodloužení spolupráce po případném postupu do Premier League.

isport.cz
04.11.202309:13

Hladký hráčem měsíce v Ipswichi

Dvaatřicetiletý český brankář ve službách Ipswiche Václav Hladký se stal podruhé v řadě vítězem klubové fanouškovské ankety hráč měsíce. Obdržel 65 procent hlasů. V říjnu odehrál čtyři zápasy, ani jeden z nich jeho tým neprohrál. Hladký navíc udržel dvě čistá konta.

x.com/ipswichtown
20.10.202320:30

Zápas Ipswiche odložen

Český brankář Václav Hladký si na další vystoupení v anglické druhé lize bude muset počkat o něco déle, páteční souboj jeho Ipswiche na hřišti Rotherhamu totiž musel být odložen. Na vině je silná bouře Babet a rozvodněná řeka Don.

bbc.com
09.11.201918:37

Hladký ve skotské lize pětkrát inkasoval

Brankář Václav Hladký inkasoval ve skotské lize pět gólů a St. Mirren podlehl na hřišti Hearts 2:5. Český gólman si připsal po půlhodině hry díky dlouhému nákopu asistenci u trefy Dannyho Mullena na 2:2, domácí ale ještě před koncem prvního poločasu šli znovu do vedení a po přestávce soupeře deklasovali. St. Mirren prohrál potřetí za sebou a je na dně tabulky s dvoubodovou ztrátou na předposlední St. Johnstone. Hearts s dalším českým gólmanem Zdeňkem Zlámalem na lavičce náhradníků přerušili sérii pěti zápasů bez vítězství a připsali si druhou výhru v sezoně, i když jsou po odvolání Craiga Leveina na konci října stále bez trenéra.

ČTK
23.02.201919:09

Český brankářský souboj skončil remízou

V zápase 27. kola skotské ligy se proti sobě postavili čeští brankáři Zdeněk Zlámal z Hearts a Václav Hladký v dresu St. Mirrenu. Oba jednou inkasovali a utkání jejich týmů skončilo nerozhodně 1:1. Další brankář Tomáš Černý byl při výhře Aberdeenu 2:0 na půdě St. Johnstone pouze na lavičce.

ČTK
07.07.201515:58

Do Liberce možná brankář Hladký

Liberec by mohl posílit brankář Václav Hladký z Brna. Čtyřiadvacetiletý gólman se dnes zapojil do přípravy Slovanu a oba kluby jednají o jeho případném hostování na severu Čech s opcí. Hladký by v Liberci pomohl při současných zdravotních potížích mezi brankáři. Ondřej Kolář se stále potýká ze zraněním, kvůli němuž ještě v přípravě neodchytal ani minutu. Nový trenér Jindřich Trpišovský tak má k dispozici jen Slováka Lukáše Hrošša a mladíka Patrika Lukáče.