Celé jméno:Vítor Manuel Carvalho Oliveira
Používané jméno:Vitinha
Národnost: Portugalsko
Datum narození:15.03.2000
Výška:178 cmVáha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Olympique Marseille (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Olympique Marseille (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Portugalsko "21"2421000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Marseille uvítala na poslední chvíli třetí zimní posilu, z Bragy dorazil Vitinha

Ruslan Malinovskyj se přesunul do Marseille zkraje ledna, v poslední možný den přestupů se přitom francouzský celek ještě postaral o příchod Azzedineho Ounahiho a na poslední chvíli se urodil ještě transfer třetí zimní posily v podobě Vitinhy. Do Bragy má za dvaadvacetiletého útočníka putovat z OM na 30 miliónů eur, jiné zdroje pak mluví o částce o dva milióny vyšší.  
31.01. | Aktuality | 4 komentáře
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.01. Vitinha prošel zdravotní prohlídkou
Vitinha splnil poslední podmínku nutnou k přestupu z Bragy do Marseille. Útočník dnes dorazil do Francie a večer úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku, co nevidět bude potvrzen přestup za třicet milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
31.01. Vitinha letí do Marseille
Vitinha v tuto chvíli sedí v letadle a je na cestě do Marseille, kde ho čeká zdravotní prohlídka. Francouzský klub útočníka kupuje z portugalské Bragy, ta dostane třicet milionů eur. (lequipe.fr)
30.01. Marseille zahájila jednání o Vitinhovi
Marseille bude na trhu ještě aktivní a v tuto chvíli jedná o Vitinhovi. 22letý útočník patří Braze a letos dal třináct soutěžních branek, portugalský klub požaduje třicet milionů eur. (lequipe.fr)
14.10.2022 Vítor Oliveira hráčem týdne v Evropské lize
Vítor Oliveira byl zvolen nejlepším hráčem tohoto týdne Evropské ligy. Útočník Bragy se v utkání na půdě belgického Saint-Gilloise blýskl hattrickem, na výhru to ale nestačilo, portugalský celek jen remizoval 3:3. (uefa.com)
21.09.2022 Vitinha nepomůže portugalské "21"
Portugalská jednadvacítka se obejde bez Vitinhy. Zdravotně indisponovaného útočníka Bragy nahradil v nominaci Tiago Tomás ze Stuttgartu. (abola.pt)
18.01.2021 Braga si pojistila Vítora Oliveiru
Vítor Oliveira spojil i svoji další budoucnost s Bragou. Dvacetiletý útočník s portugalským klubem prodloužil smlouvu do roku 2024. (abola.pt)
Další expres zprávy