Pobřeží slonoviny
soutěžZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Přátelské zápasy - mezistátní 20222910000100
Další hráči klubu
Soupiska klubu
03.11. Hertha čeká na zprávy o Kangovi
Wilfried Kanga netrénuje s prvním týdnem Herthy, útočník má žaludeční problémy a je ohrožen jeho start proti Bayernu. (kicker.de)
30.07. Kanga je novou posilou Herthy
Wilfried Kanga se stěhuje ze Švýcarska do Německa. Útočník přestoupil z Young Boys do Herthy, v hlavním městě podepsal čtyřletý kontrakt. (transfermarkt.de)
29.07. Kanga v hledáčku Herthy
Hertha BSC chce posílit útok a rozhlíží se i ve Švýcarsku. Podle informací serveru "transfermarkt.de" se berlínský celek zajímá o Wilfrieda Kangu z BSC Young Boys. (transfermarkt.de)
13.09.2020 Angers opustil útočník Kanga
Wilfried Kanga vyměnil Francii za Turecko. Dvaadvacetiletý útočník přestoupil z Angers SCO do Kayserisporu, s nímž podesal smlouvu do roku 2023. (lequipe.fr)
19.01.2020 Angers očekává návrat Kangy
Wilfried Kanga by se brzy mohl vrátit do sestavy Angers. Jednadvacetiletý útočník zažehnal potíže se zády, se kterými laboroval od listopadu. (lequipe.fr)
02.09.2019 AS Monaco dolaďuje příchod Kangy
Wilfried Kanga je na cestě do Monaka a dnes se podrobí zdravotní prohlídce v tamním AS. Mladý útočník přijde na přestup z Angers a obratem bude odeslán na hostování do francouzského Cercle Bruggy. (getfootballnewsfrance.com)
16.02.2019 Kanga má zraněný stehenní sval
Jenom chvíli dnes pobyl na trávníku Wilfried Kanga, útočník francouzského Angers si v úvodu souboje s Nice poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
27.01.2018 Kanga je opět k dispozici Angers
Angers se může po dlouhé době spolehnout na Wilfrieda Kangu. Útočník z Pobřeží slonoviny je do hry připravený poprvé od srpna, přičemž na pozoru se musí mít Amiens. (lequipe.fr)
Další expres zprávy