KF Tirana Albánie - KF Tirana - Expres Zprávy

01.06.202321:39

Egnatia vítězem Albánského poháru

V květnu roku 2021 se KF Egnatia teprve podruhé ve své historii radovala z postupu do albánské nejvyšší soutěže, teď přitom oslavila jeden z dalších velkých milníků. Mužstvo z Rrogozhinë ve finále Albánského poháru udolalo po prodloužení ostřílenou KF Tiranu, rekordního šestnáctinásobného mistra domácího poháru. Egnatia triumfovala v této soutěži premiérově.

Výsledek finále Albánského poháru: KF Tirana - KF Egnatia 0:1 po prodl. (114. Laurentino z pen.)

livesport.cz
31.08.202021:57

Teuta Durrës vítězem Albánského superpoháru

Výsledek utkání o Albánský superpohár: KF Tirana - Teuta Durrës 1:2 (75. Vrapi - 21. a 33. Hebaj).

02.08.202022:02

Teuta vítězem Albánského poháru

Výsledek finále Albánského poháru: Teuta - Tirana 2:0 (2. Hoxha, 78. Vila).

02.06.201921:05

Kukësi vyhrálo pohár v Albánii

Výsledek finále Albánského poháru: Kukësi - Tirana 2:1 (4. Shkurtaj, 78. Reginaldo - 66. Ngoo).

06.09.201720:51

Albánský Superpohár pro KF Tirana

Výsledek utkání o albánský Superpohár: FK Kukësi - KF Tirana 0:1 (90. Hoxhallari).

29.08.201713:13

Dunajská Streda posílila o Acquaha

Novou akvizici do zálohy má Dunajská Streda, z albánského KF Tirana přichází Reuben Acquah. Mladý ghanský středopolař s novým zaměstnavatelem uzavřel tříletý kontrakt.

sme.sk
31.05.201721:44

KF Tirana vítězem Albánského poháru

Výsledek finále Albánského poháru: Skënderbeu Korça - KF Tirana 1:1, 1:3 po prodloužení.

27.06.201516:07

Gërçaliu přestoupil do Tirany

Ronald Gërçaliu se vrací do vlasti. Rakouský reprezentant a rodák z Tirany odešel z Altachu do FK Tirana.

transfermarkt.de
16.12.201410:14

Tirana podepsala Kahatu

Francis Kahata má nového zaměstnavatele. Keňský reprezentant se stal novou posilou KF Tirana, kam zamířil z Thika United. Obě strany se dohodly na vzájemné spolupráci trvající do roku 2016.

transfermarketweb.com
25.07.201222:24

Balaj přestoupil do Sparty

Bekim Balaj přestoupil z FK Tirana do Sparty Praha. 21letý albánský útočník na Letné podepsal tříletou smlouvu.

10.06.201221:05

Sánchez zůstává v Tiraně

Juliín Rubio Sánchez i nadále povede KF Tirana, padesátiletý španělský trenér se v albánském klubu dohodl na prodloužení smlouvy o další dva roky.

17.05.201222:46

Kupa e Shqipërisë pro KF Tirana

KF Tirana slaví obhajobu albánského poháru, v dnešním finálovém utkání mužstvo z hlavního města porazilo 1:0 po prodloužení tým Skënderbeu Korça.

22.05.201123:50

KF Tirana slaví zisk poháru

O letošním držiteli Albánského poháru rozhodly až penalty. V nich byl úspěšnější KF Tirana v poměru 4:3, finále proti městskému rivalovi skončilo po základní hrací době i prodloužení 1:1.

24.05.200912:58

V Albánii kraluje KF Tirana

Až poslední kolo muselo rozhodnout o mistrovi Albánie. Na prvním místě byla s jednobodovým náskokem Vllaznia Skadar, ta ovšem podlehla 1:2 na půdě druhého KF Tirana. Právě tento klub tak získal titul, který je jeho již čtyřiadvacátým.

10.05.200712:41

V Albánii nejlepší SK Tirana

SK Tirana porazila v městském derby Partizani a získala titul albánského mistra.

09.05.200523:00

SK Tirana je po 22. v historii fotbalovým mistrem Albánie. Po vítězství 5:3 na hřišti Teuty má tento klub dvě kola před koncem tamní ligové soutěže již osmibodový náskok na druhé Elbasani.