Brighton & Hove Albion Anglie - Brighton & Hove Albion - Zprávy

Brighton & Hove Albion - Everton FC 1:1

Trápení Evertonu pokračuje i nadále. Svěřenci Ronalda Koemana i nadále neúspěšně očekávají třetí ligovou výhru. Bod na půdě nováčka jim navíc až brankou z pokutového kopu zachránil v nastaveném čase Wayne Rooney.

Byli jsme lepším týmem, hodnotil souboj s Brightonem Koeman

Hráči Evertonu pouze remizovali v osmém kole anglické ligy na hřišti nováčka Brightonu 1:1. I na bod se navíc Everton, který zatím nesplňuje předsezonní očekávání, hodně nadřel. Zařídil mu jej minutu před koncem z penalty Wayne Rooney. Jiří Skalák ani Aleš Matějů nebyli v nominaci domácího týmu.

Preview: Brighton & Hove Albion - Everton FC

Nedělní program anglické nejvyšší soutěže otevře střetnutí Brightonu s Evertonem, přičemž především hosté opravdu mají co napravovat. Momentálně 17. celek tabulky nemůže být se svým vstupem do soutěže ani malinko spokojen a nutně potřebuje odčinit domácí porážku s Burnley z minulého týdne. To nováček soutěže v minulém kole sice také prohrál, nicméně nikdo příliš nečekal, že by na půdě Arsenalu dokázal uhrát jiný výsledek.

Arsenal si poradil s Brightonem a zvítězil 2:0

Dobré nástupy do obou poločasů stačily londýnskému Arsenalu k tomu, aby bezpečně potvrdil roli favorita a góly Monreala s Iwobim porazil nováčka z Brightonu. Zatímco Petr Čech v domácí brance takřka nemusel zasahovat, Matt Ryan byl v mnohem větší permanenci a hned několikrát se musel spolehnout i na výpomoc bránících hráčů, aby nebyl konečný výsledek ještě jednoznačnější.

Preview: Arsenal FC - Brighton & Hove Albion

Nedělní program sedmého kola Premier League nakopne již od jedné hodiny odpolední souboj Arsenalu s Brightonem. Domácí Kanonýři se musejí vypořádat již s třetím soutěžním zápasem v rozmezí šesti dní, a tak lze očekávat, že základní sestava Arsena Wengera bude oproti té poslední z Evropské ligy značně obměněná, přestože si někteří hráči svými výkony řekli o podržení místa na hřišti.

Brighton & Hove Albion - Newcastle United 1:0

Druhou výhru v letošní sezóně zaznamenal nováček z Brightonu, když na svém stánku přehrál Newcastle United tím nejtěsnějším možným způsobem. Utkání nabídlo značně vyrovnaný souboj, o jehož osudu rozhodl na startu druhé půle Hemed.

Preview: Brighton & Hove Albion - Newcastle United

Na neděli si Premier League pro své fanoušky přichystala jediný duel - od pěti hodin na svém stánku přivítá nováček z Brightonu hostující Newcastlu United. Domácí budou věřit, že si na své konto připíší druhé domácí vítězství a vzdálí se od sestupových příček, hosté budou naproti tomu doufat v potvrzení dobré formy z posledních týdnů, která je vynesla až do horní poloviny tabulky.

AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion 2:1

Bournemouth nakonec v těžkém duelu přehrál nováčka z Brightonu a připisuje na své konto další tři body. Vítězství se však nerodilo lehce, po solidní první půli domácí vypadli z tempa a zkraje poločasu druhého po zásluze inkasovali, naštěstí nesložili zbraně a průběh střetnutí se jim podařilo otočit.

Preview: AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion

Na další netradiční páteční předehrávku se mohou těšit v Anglii, a konkrétně v Bournemouthu. Tam zajíždí Brighton, který si minule připsal svou první výhru v dějinách Premier League, když relativně jasně přemohl WBA. To Cherries prozatím nemají na kontě ani bod...

Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion 3:1

West Bromwich Albion byl v úvodu ročníku milým překvapením. Tým Tonyho Pulise doposud neprohrál a na body si brousil zuby taky na hřišti nováčka. Brighton naopak získal v prvních třech kolech jenom jeden bod a vítězství potřeboval jako sůl.

Preview: Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion

Brighton v posledním kole remizoval s Watfordem a získal první bod v sezoně. Čejkám se zatím mezi elitou moc nedaří, po třech kolech mají na kontě jen jednu remízu a dvě prohry. Když Brighton & Hove Albion nezačne sbírat body ve větším počtu, může se dostat do nepříjemných problémů.

Watford FC - Brighton & Hove Albion 0:0

Brighton and Hove Albion se sice raduje z prvního bodu v dějinách Premier League, zároveň ale bude cítit určité neuspokojení - už od 24. minuty a ošklivého zákroku Britose na Knockaerta totiž hrál přesilovku, s bezbrankovým stavem však nedokázal nic udělat.

Preview: Watford FC - Brighton & Hove Albion

Vicarage Road uvidí ve třetím kole velice zajímavé utkání mezi týmy, které bývají často podceňované. Brighton je nováček, který si cení každý získaný bod, Watford by chtěl v téhle sezoně okupovat první polovinu tabulky.

Leicester City - Brighton & Hove Albion 2:0

Takhle nějak to vypadá, když bezelstný druholigový tým přijede na půdu etablovaného a nadprůměrného celku Premier League. Leicester doslova od prvních vteřin zápas s Brightonem opanoval a naprosto zaslouženě vyhrál 2:0. Skóre otevřel Shinji Okazaki, druhou trefu přidal v prvním domácím zápase za Foxes Harry Maguire.

Preview: Leicester City - Brighton & Hove Albion

O své první ligové body se ve druhém kole popere Leicester City s nováčkem z Brightonu. Oba celky na úvod ročníku srdnatě vzdorovaly favoritům, nakonec ale příznivý výsledek ke konci utkání ztratily a musely se tak smířit s těsnou porážkou.