Anglie - League Cup - zprávy

Sentimentální rozhodnutí, řekl Klopp o brankáři Kelleherovi

Za sentimentální rozhodnutí označil manažer Liverpoolu Jürgen Klopp sázku na třiadvacetiletého brankáře Caoimhiha Kellehera, který pomohl jeho týmu k vítězství nad Chelsea ve finále Ligového poháru. Irský gólman, jenž dostal přednost před zkušeným Alissonem Beckerem, proměnil po remíze 0:0 v 11. sérii dramatického penaltového rozstřelu klíčový pokus, zatímco jeho sok Kepa Arrizabalaga poté přestřelil...
28.02. | Aktuality | 31 komentářů

Anglický pohár rozhodly penalty. Trofej nakonec získal Liverpool

Finále Anglického poháru ovládl po penaltách Liverpool. Chelsea padla po bezbrankové remíze až v 11. sérii, kdy její gólman Kepa přestřelil, vítězný pokutový kop si připsal gólman Reds Kelleher.
27.02. | Komentáře a souhrny | 759 komentářů

Wembley čeká souboj gigantů. Kdo získá Ligový pohár?

V neděli se ve Wembley utká ve finále šedesátého druhého ročníku Carabao Cupu londýnská Chelsea s Liverpoolem. I přestože se jedná "pouze" o ligový pohár, kdy se oba týmy soustředí zejména na úspěch v Premier League a Lize mistrů, tak se můžeme těšit na skvělé pohárové finále, ve kterém si soupeři rozhodně nic nedarují.
26.02. | Previews | 759 komentářů

Jota skolil Arsenal a poslal Liverpool do finále Ligového poháru

Liverpool dnes porazil Arsenal jasně 2:0. Oba góly vstřelil Portugalec Diogo Jota. Ten své dva zásahy rozdělil svorně do obou poločasů. Nejprve ve 20. minutě zazářil sólovou akcí a po přestávce perfektně zakončil rychlý útok po famózním křižném pasu. Ve finále se Reds utkají s Chelsea.
20.01. | Komentáře a souhrny | 110 komentářů

Arsenal se s Liverpoolem popere o finále Ligového poháru

Fotbalisté Arsenalu se v odvetě semifinále ligového poháru představí proti Liverpoolu. První zápas skončil na Anfield Road remízou 0:0, ačkoliv hráli kanonýři už od 24. minuty v deseti, když červenou kartu vyfasoval Granit Xhaka.
19.01. | Previews | 110 komentářů

Liverpool uzavřel kvůli nárůstu případů koronaviru tréninkový areál

Vedení Liverpoolu dnes uzavřelo v reakci na stoupající počet pozitivních případů koronaviru v týmu svůj tréninkový areál. Klub nejprve zrušil plánovanou tiskovou konferenci před čtvrtečním úvodním semifinále Ligového poháru na hřišti Arsenalu a posléze bylo rozhodnuto, že dvojzápas začne až o týden později v Liverpoolu.
05.01. | Aktuality | 60 komentářů

Klopp: O ochraně hráčů mluvím šest let, ale není to k ničemu

Liverpool nastoupil ve čtvrtfinále anglického Ligového poháru proti Leicesteru se sestavou plnou náhradníků, přesto po remíze 3:3 a výhře 5:4 na penalty postoupil mezi nejlepší čtyřku. Manažer Reds Jürgen Klopp po dramatickém utkání opět zkritizoval nabitý prosincový a lednový program a prozradil, že dnes se sejdou manažeři se zástupci Premier League a budou diskutovat o současné situaci kolem koronavirové pandemie.
23.12.2021 | Aktuality | 150 komentářů

Jones se takřka po dvou letech vrátí do sestavy Manchesteru United

Obránce Phil Jones se po dvacetiměsíční absenci způsobené zraněním kolena vrátí do sestavy Manchesteru United. Devětadvacetiletý hráč by měl nastoupit v dnešním utkání Ligového poháru proti West Hamu. Oznámil to trenér Ole Gunnar Solskjaer.
22.09.2021 | Aktuality | 208 komentářů

Man City po roce opět přešel přes městského rivala do finále poháru

Manchesteru City se podobně jako před rokem podařilo v semifinále ligového poháru vyzrát na městského rivala. Tentokrát si svěřenci Pepa Guardioly vystačili s jediným duelem na soupeřově svatostánku Old Trafford. Vítězství hostů zařídili svými trefami z druhého poločasu John Stones a úterní kapitán Fernandinho.
07.01.2021 | Komentáře a souhrny | 80 komentářů

V prvním semifinále Ligového poháru se představí Tottenham a Brentford

Anglická Premier League sice má po náročném vánočním období pauzu, pro některé celky to ale prostor pro odpočinek rozhodně nepředstavuje - na řadu totiž přichází semifinále Ligového poháru, které se letos kvůli zkrácení termínové listiny hraje pouze na jedno utkání. V prvním semifinále přivítá Tottenham Hotspur druholigový Brentford.
05.01.2021 | Previews | 131 komentářů
28.02. Thiago má zraněný stehenní sval
Liverpool do finále Ligového poháru proti Chelsea nastoupil bez Tiaga Alcântary, jenž si na rozcvičce poranil stehenní sval. Španělský záložník se zdravotními problémy laboruje opakovaně, proto v sezoně nastoupil jenom do 15 ligových zápasů. (lequipe.fr)
28.02. Azpilicueta nedohrál vinou zranění
César Azpilicueta nedohrál včerejší pohárové finále proti Liverpoolu. Obránce Chelsea střídal v 57. minutě, důvodem bylo svalové zranění. (mundodeportivo.com)
27.02. Anglický EFL Cup na penalty získal Liverpool
Výsledek finále anglického Ligového poháru: Chelsea - Liverpool 0:0, 10:11 na penalty (rozhodující penalta: Kelleher).
27.02. Finále Ligového poháru jde do prodloužení
Finále Ligového poháru mezi Chelsea a Liverpoolem v základní hrací době nepřineslo ani jednu branku. Na řadě je tak prodloužení.
27.02. Thiago se zranil při rozcvičce
Velká nepříjemnost pro Liverpool přišla krátce před začátkem finále Ligového poháru s Chelsea. Během rozcvičky se totiž zranil jeho středopolař Thiago Alcantara. (dailymail.co.uk)
25.02. Firmino přijde o pohárové finále
Roberto Firmino se nestihne zotavit a nenastoupí v neděli k finále Ligového poháru proti Chelsea. Útočníka Liverpoolu trápí třísla, kvůli nimž vynechal poslední dva soutěžní zápasy. (football365.com)
22.02. Diogo Jota a Firmino netrénují
Diogo Jota a Roberto Firmino mají zdravotní problémy, netrénují a nebudou k dispozici Liverpoolu na zítřejší zápas proti Leedsu United. Manažer Jürgen Klopp se zatím nevzdává naděje, že bude moci oba ofenzivní fotbalisty využít ve finále Ligového poháru proti Chelsea. (dailymail.co.uk)
20.01. Liverpool druhým finalistou Ligového pohárů
Vyzyvatelem Chelsea ve finále Ligového poháru bude Liverpool. Ten po bezbrankové remíze v úvodním domácím zápase zvítězil v odvetě na půdě Arsenalu 0:2, o oba góly se zasloužil Diogo Jota.
14.01. Arsenal čeká na informace o Sakovi
Arsenal včera remizoval v Liverpoolu a duel nedohrál Bukayo Saka. Křídelník střídal deset minut před koncem, kdy si přivodil zranění. "V závěrečných minutách něco ucítil, byl hodně unavený. Nevím, ale je to mladý kluk a zotavuje se rychle," komentoval vše manažer Mikel Arteta. (metro.co.uk)
13.01. Soares na Anfieldu střídal po 12 minutách
Velmi krátké bylo účinkování Cédrica Soarese v semifinále Ligového poháru na hřišti Liverpoolu. Portugalského beka ve službách Arsenalu musel kvůli potížím s kyčlí už ve 12. minutě nahradit Calum Chambers. (abola.pt)