Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Olise se v zimních týdnech rozpálil. Brentford po prohře s Crystal Palace dál padá tabulkou

Crystal Palace porazil ve 20. kole Premier League Brentford 3:1. "Včely" se sice bleskově dostaly do vedení zásluhou Keana Lewis-Pottera, avšak "Orli" ještě do poločasu skóre díky trefám Michaela Oliseho a Eberechiho Ezeho otočili. Po pauze se pak znovu prosadil první jmenovaný, který vsítil již čtvrtý gól ve stejném počtu posledních ligových duelů. Domácí tak konečně ukončili osmizápasové čekání na triumf v anglické nejvyšší soutěži a poprvé od 3. září vyhráli před vlastním publikem. Vzájemné klání v Premier League navíc poprvé v historii skončilo jinak než remízou.

Crystal Palace se pokusí vyzrát na Brentford

Selhurst Park uvidí souboj dvou aktuálně trápících se týmů. Eagles čekají na výhru už osm zápasů v řadě, Bees nebodovali v posledních čtyřech utkáních.

Chelsea si po Štědrém dni spravila chuť. Negativní bilanci Crystal Palace prodloužil odchovanec

Fotbalisté Chelsea porazili v 19. kole Premier League na vlastním hřišti Crystal Palace 2:1. The Blues si vzali slovo už ve 13. minutě, kdy se po přesné pobídce prosadil Mychajlo Mudryk. Třetí ligový zásah ukrajinského rychlíka však stihl do poločasové pauzy smazat Michael Olise. Výhru tak domácím zařídil v úplném závěru proměněnou penaltou Noni Madueke, jenž v útlém věku začal kariéru právě v akademii Eagles. Hosté sice na rozdíl od čtyř posledních klání na Stamford Bridge konečně skórovali, prodloužili ale dlouhou sérii porážek ze vzájemných zápasů napříč soutěžemi už na 13 utkání.

Chelsea hostí městského souseda, dorazí Crystal Palace

Trápící se Chelsea vyzve v 19. kole Premier League na Stamford Bridge Crystal Palace. Blues se v tabulce aktuálně nacházejí až na 11. příčce a na čelo soutěže ztrácí dvacet bodů. Eagles jsou na tom ještě hůře, z patnácté příčky mají pouze tři body náskok na sestup.

Brighton si zajel do Selhurst Parku pro tradiční výsledek. Domácí depresi Orlů prodloužil Welbeck

Fotbalisté Crystal Palace, kteří už od začátku září čekají na výhru na vlastním stadionu, hráli v 18. kole Premier League s Brightonem nerozhodně 1:1. V nastaveném čase prvního dějství přiblížil svůj tým k ukončení nelichotivé série nechytatelně hlavičkující Jordan Ayew, který teprve jako šestý hráč Eagles dosáhl na metu 20 gólů v nejvyšší anglické soutěži. Po změně stran ale stejným způsobem vyrovnal Danny Welbeck, a již pátý vzájemný zápas těchto soupeřů v Selhurst Parku v řadě tak skončil totožným výsledkem.

Eagles se doma nedaří, napravit to budou chtít v duelu s Brightonem

Ve čtvrtek odpoledne započne duel Crystal Palace s Brightonem program 18. kola anglické Premier League. Domácí Eagles se v posledních týdnech trápí a propadají se tabulkou, zářnou formu nemají ale ani Seagulls.

Citizens před odletem do Saúdské Arábie senzačně ztratili. Body se dělily po penaltě z nastavení

Hráči Manchesteru City remizovali v 17. kole Premier League na vlastním hřišti s Crystal Palace 2:2. Domácí sice začali utkání velmi aktivně a jejich snaha vyvrcholila dvěma góly, v závěrečné čtvrthodině ovšem o zdánlivě pohodlné vedení nečekaně přišli. Klíčovým mužem vzdoru hostů byl Jean-Philippe Mateta, jenž nejprve snížil a v nastavení vybojoval penaltu, kterou proměnil Michael Olise.

Citizens doma vyzvou Crystal Palace

Manchester City hostí v utkání 17. kola Premier League Crystal Palace. Loňský mistr se po několika ztrátách propadl až na čtvrté místo o čtyři body za první Liverpool. Hosté ale jsou až patnáctí a v poslední době mají žalostnou formu.

Nevýraznému Liverpoolu pomohlo k výhře zbytečné vyloučení. Salah zakulatil gólové statistiky

Liverpool porazil v 16. kole Premier League 2:1 Crystal Palace a minimálně na chvíli poskočil do čela tabulky. Výběr Jürgena Kloppa dlouho tahal za kratší konec, když v první půli ani nevystřelil na bránu Londýňanů, kteří se krátce po změně stran díky proměněné penaltě dostali do vedení. V 75. minutě se ovšem nechal zbytečně vyloučit Jordan Ayew a prakticky hned nato Reds využili přesilovku zásluhou Mohameda Salaha. Pro egyptského reprezentanta šlo o 200. přesný zásah v dresu týmu z Anfield Road a zároveň o 150. trefu v anglické nejvyšší soutěži. Výhru hostům ale přinesl až gól v nastavení, kdy po jeho přihrávce skóroval Harvey Elliott.

Liverpool vyráží do Londýna

Crystal Palace hostí v rámci utkání šestnáctého kola Premier League Liverpool. Hosté se vyhoupli už na druhou příčku jen dva body za první Arsenal. Domácí jsou aktuálně na čtrnácté příčce s 16 body na kontě.

Iraolova medicína začíná v Bournemouthu zabírat. Recept na Crystal Palace našel Senesi

Bournemouth potvrdil zlepšené výkony z posledních týdnů, když v 15. kole Premier League zvítězil na půdě Crystal Palace 2:0. Střelcem rozdílové branky se stal ve 25. minutě Marcos Senesi, který první letošní trefou pomohl svému týmu k dotáhnutí se v tabulce právě na Orly. Třešně díky tomu prodloužily sérii bez porážky na čtyři duely, na čemž má lví podíl španělský lodivod Andoni Iraola, jehož vedení klubu v létě přetáhlo z Vallecana.

Crystal Palace změří síly s Bournemouthem

Ve středu večer se v Selhurst Parku odehraje souboj mezi Crystal Palace a Bournemouthem. Zatímco Eagles se v poslední době trápí a pomalu klesají ligovou tabulkou, hosté naopak prohráli jediné z posledních pěti utkání a odlepili se od sestupových příček.

Kapitán Souček k další výhře West Ham nedotáhl. Při remíze s Crystal Palace asistoval Coufal

West Ham remizoval ve 14. kole Premier League na svém hřišti s Crystal Palace 1:1. K dalšímu úspěchu Kladiváře znovu nasměroval český reprezentant, tentokrát se ovšem místo Tomáše Součka, jenž nastoupil s kapitánskou páskou, zapsal do statistik asistencí na gól Vladimír Coufal. Ten tak zároveň dorovnal svého dlouholetého spoluhráče v počtu pomyslných kanadských bodů, když se podílel už na páté brance The Irons v ročníku. Radost mu ale nevydržela, jelikož po změně stran rozhodl o smírném výsledku Odsonne Édouard.

Ve formě hrající West Ham přivítá Crystal Palace

West Ham zažil výsledkově povedený listopad a na domácím hřišti by rád vstoupil dobře i do nového měsíce. Soupeřem mu bude trápící se Crystal Palace. Hostující tým z posledních pěti ligových utkání vyhrál jediné.

Luton si po penalizaci Evertonu upevnil místo mimo sestupové vody, Palace potopil Brown

Hráči Crystal Palace prohráli ve 13. kole Premier League na hřišti Lutonu 1:2. Na první branku si fanoušci v malebném stánku museli počkat až do 72. minuty, kdy domácí celek, který před několika dny vymanila ze sestupového pásma 10bodová penalizace Evertonu, poslal do vedení Teden Mengi. Vzápětí sice vrátil výsledek do vyrovnaného stavu Michael Olise, ani jeho branka se ale tou poslední nestala, neboť následně přece jen překlopil misky vah na stranu nováčka ligy Jacob Brown.