Norwich City Anglie - Norwich City - Zprávy

Manchester United vybojoval semifinále FA Cupu, po prodloužení skolil Norwich City

Manchester United nakonec zvládl úlohu favorita ve čtvrtfinálovém klání FA Cupu na půdě Norwich City, aktuálně posledního celku Premier League, nutno však podotknout, že odpor soupeře definitivně zlomil až v prodloužení. Po základní hrací době byl totiž stav vyrovnaný, až na řadu musela přijít trefa netradičního střelce, a to stopera Harryho Maguira.

Manchester United narazí ve čtvrtfinále FA Cupu na Norwich City

Manchester United má svých starostí v Premier League dost. Ve zbývajících sedmi kolech se pokusí hlavně o to vecpat se do první čtyřky tak, aby se mohl kvalifikovat do Ligy mistrů pro příští ročník. Nicméně zanedbávat by rozhodně neměl ani FA Cup, kde se může rovněž potkat s úspěchem. Ve čtvrtfinále přivítá aktuálně trápící se Norwich City.

Rozhodl stoper Keane, Everton díky němu zvítězil v Norwichi

Poslední Norwich City si po minulé vysoké porážce se Southamptonem svou reputaci nikterak výrazně nenapravil, znovu nevstřelil jedinou branku a padl i ve druhém domácím zápase v řadě. Everton naopak navázal na velmi cennou remízu z derby proti Liverpoolu a urval čtvrtý bod z posledních dvou utkání. O osudu zápasu rozhodl Michael Keane.

Everton chce navázat na remízu s Liverpoolem, představí se v Norwichi

Norwich City stále ještě živí naději na záchranu, musí se však propracovat k nějaké delší šňůře pozitivních výsledků, aby se stala o něco reálnější možností. Zatím na své konto získal za celou sezónu jen hubených pět výher, a i proto ztrácí na bezpečnou sedmnáctou příčku šest bodů. Nyní přivítá Everton, který se pohybuje na místech ve středu průběžného pořadí.

Jednoznačná druhá půle. Norwich neměl proti Southamptonu šanci

Po pětačtyřiceti minutách svítilo na ukazateli skóre v zápase mezi Norwichem a Southamptonem 0:0, druhá půle však patřila jednoznačně hostům. O jejich třígólové vítězství se trefami zasloužili Ings, Armstrong a Redmond.

Norwich se potřebuje proti Southamptonu odpíchnout k záchraně

První plnohodnotné kolo po koronavirové přestávce načnou v anglické Premier League dva celky ze spodní poloviny tabulky. Southampton už je relativně vzdálen sestupovým pozicím, za to poslední Norwich je na nich pevně zakotven.

Lucemburčan Sinani bude hrát v Anglii za Norwich

Lucemburský fotbalista Danel Sinani přestoupí po sezoně z Dudelange do Anglie. Tříletou smlouvu s reprezentačním záložníkem podepsal Norwich, který je v ligové tabulce na posledním místě.

Sheffield těsně porazil poslední Norwich

Fotbalisté Sheffieldu United na domácí stadionu v rámci 29. kola Premier League porazili Norwich 1:0. Zápas jediným gólem rozhodl v prvním poločase Billy Sharp. Norwich doplatil na špatnou produktivitu, která jej stála všechny tři body.

Sheffield hostí poslední Norwich

Fotbalisté Sheffieldu v rámci 29. kola anglické Premier League přivítají na svém stadionu celek z Norwiche. Domácím momentálně patří osmá příčka, ztrácí však pouze dva body na pátý Manchester United. Norwich je stále beznadějně poslední, na nejbližšího soupeře ztrácí čtyři body.

Norwich si vyšlápl na Leicester a oživil naději na záchranu

Páteční předehrávka osmadvacátého kola přinesla výrazné překvapení, neboť poslední Norwich zaskočil třetí tým tabulky z Leicesteru a zvítězil 1:0. O jedinou trefu večera se parádní ranou dvacet minut před koncem postaral Jamal Lewis, zatímco hosté vyšli střelecky naprázdno i kvůli nečekané absenci svého nejlepšího střelce Jamieho Vardyho.

Norwich se pokusí obrat o body Leicester

Fotbalisté Norwich City v rámci osmadvacátého kola Premier League na domácí půdě vyzvou Leicester City. Domácí celek se nadále utápí na poslední příčce se šesti bodovou ztrátou na předposledního, Leicester je osamocený na třetím místě.

Norwich si z Wolverhamptonu odváží jasnou porážku

Sebemenší problém neměli o evropské poháry bojující Wolves v duelu šestadvacátého kola proti poslednímu Norwichi. V první půli je do dvougólového vedení dostal Jota, na konečných 3:0 upravoval po pauze Jiménez.

Wolverhampton hostí Norwich

Fotbalisté Wolverhamptonu přivítají v rámci 27. kola anglické Premier League na svém stadionu Norwich. Wolves jsou devátí a se 36 body se drží v klidném středu tabulky. To Norwich má jiné problémy. Je beznadějně poslední a na záchranu už ztrácí propastných sedm bodů.

Mané v závěru vystřelil Liverpoolu další vítězství

Nebyl to po zimní přestávce vůbec přesvědčivý výkon, přesto hráči Liverpoolu zapsali do tabulky další tři body. Dlouho se přitom v Norwichi nemohli prosadit, až patnáct minut před koncem rozhodl jediným gólem střídající Mané.

Zvedající se Norwich čelí zkoušce nejtěžší, vedoucímu Liverpoolu

Fotbalisté Norwiche jsou suverénně nejhorším celkem letošního ročníku Premier League, poslední týdny ale naznačují, že to se záchranou myslí vážně. To Liverpool už má titul pomalu v kapse a soustředit se tak může na další soutěže.