Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Zastaví Nottingham rozjetou Aston Villu?

Těžký úkol bude mít v 11. kole Nottingham, jenž narazí na pátou Aston Villu. Ta neprohrála posledních šest ligových utkání v řadě a svou sérii bude chtít určitě prodloužit.

Anfield opět Liverpoolu posloužil jako nedobytná tvrz, Nottingham prohrál rozdílem třídy

Fotbalisté Liverpoolu porazili v 10. kole Premier League na svém hřišti Nottingham 3:0. Od úvodních minut na hřišti dominovali hráči v červených dresech, což brankami ještě do přestávky stvrdili Diogo Jota a Darwin Núňez. Dvěma přesnými nahrávkami se pak v průběhu utkání prezentoval Dominik Szoboszlai. Favoritovi střetnutí se tak podařilo uhájit stoprocentní bilanci v duelech hraných na Anfieldu, kde navíc v dosavadním průběhu sezony inkasovali v nejvyšší anglické soutěži pouze dvakrát.

Liverpool vyzve Nottingham

Liverpool hostí v rámci zápasu desátého kole Premier League Nottingham Forest. Zatímco domácí Reds jsou čtvrtí a mají na kontě dvacet bodů, tak hostující Garibaldis mají jen polovinu a jsou až patnáctí.

Wood se svému Forestu odvděčil za důvěru. Nottingham připravilo o výhru vzepětí nováčka

Nottingham v devátém kole Premier League neudržel na vlastním hřišti slibný náskok a s Lutonem jen remizoval 2:2. Převahu domácích z úvodního dějství zúročil po změně stran dvěma trefami Chris Wood, jenž se do základní sestavy dostal teprve podruhé v sezoně. Nováček soutěže se však nevzdal, a po rychlé kontaktní brance se nakonec v nastaveném čase radoval z bodového zisku, o který se postaral Elijah Adebayo.

Nottingham hostí sedmnáctý Luton

Nottingham čeká na vítězství čtyři ligové zápasy a velkou šanci získat tři body bude mít v sobotu proti Lutonu, který z dosavadních osmi duelů vyhrál pouze jediné utkání a v současné chvíli se pohybuje na hranici sestupového pásma.

V Selhurst Parku branka opět nepadla. Crystal Palace zradil proti Forestu kluzký trávník

Crystal Palace remizoval v osmém kole Premier League s Nottinghamem 0:0. Šance na změnu skóre v utkání nechyběly, jenže ani jednu z nich týmy nevyužily. Na straně hostů brilantní individuální akci nezakončil přesně Murillo, na té druhé zase ve velké příležitosti podklouzl Jean-Philippe Mateta. Po pětigólové přetahované s Wolves ze začátku září se tak v Selhurst Parku přestalo střelcům dařit a podruhé v řadě byla na tomto stadionu výsledkem bezbranková remíza.

Crystal Palace změří síly s Nottinghamem

Crystal Palace si připsalo cenný skalp Man Utd a v dalším kole narazí na Nottingham, který poslední tři ligová utkání po sobě nevyhrál.

Minuta hrůzy Forest na kolena nepoložila. Cenný bod vykouzlil hlavičkující Domínguez

Brentford remizoval v sedmém kole Premier League na hřišti Nottinghamu 1:1. Nálada diváků na City Ground měla velmi kolísavý vývoj, neboť jako první sice dostali míč do branky domácí, gól ale z důvodu ofsajdu neplatil. Krátce po změně stran pak viděl druhou žlutou kartu Moussa Niakhaté a hostující přesilovku okamžitě proměnil ve vedoucí trefu Christian Nörgaard. Forest však své zbraně ani v početní nevýhodě nesložili a díky hlavičce Nicoláse Domíngueze ukořistili z duelu alespoň bod.

Souboj sousedů v tabulce, Nottingham vyzve Brentford

Oba týmy se ve vzájemném zápase pokusí přerušit sérii bez ligové výhry. Nottingham naposled zvítězil na začátku září, zatímco Brentford je na tom ještě hůře a na tři body čeká od poloviny srpna.

Nottingham se stal další kořistí stoprocentních Citizens, Rodri se poprvé v kariéře červenal

Manchester City porazil v šestém kole Premier League na Etihad Stadium Nottingham 2:0. O vítězství Citizens rozhodla úvodní čtvrthodina, kdy nejdříve zaznamenal první branku v sezoně Phil Foden, na něj pak navázal naopak nejlepší střelec soutěže Erling Haaland, jenž od startu minulého ročníku nastřílel jen o jednu branku méně, než celý Forest. Domácí celek se musel prakticky celý druhý poločas obejít bez vyloučeného Rodriho, jenž uviděl červenou kartu vůbec poprvé v profesionální kariéře.

Manchester City bude i přes marodku velkým favoritem

Manchester City pod vedením Pepa Guardioly míří za další ligovou výhrou, tentokráte na Etihad Stadium přijede proti vodním mlýnům bojovat Nottingham Forest. Citizens v letošním ročníku Premier League ještě neztratili ani bod, hosté jsou se ziskem 7 bodů na slušné osmé příčce.

Nottingham na Burnley neumí, remízu proti nováčkovi vystřelil Hudson-Odoi

Nottingham Forest remizoval v pátém kole Premier League před domácím publikem s Burnley 1:1. Do vedení šel chvíli před koncem prvního poločasu nováček ligy, a to zásluhou Zekiho Amdouniho. Po změně stran ovšem přišel fantastický moment Calluma Hudsona-Odoie, jenž skvostnou střelou na zadní tyč vyrovnal. Svěřenci Vincenta Kompanyho tak alespoň vybojovali první bod v letošní sezoně. Forest naopak potvrdili, že se jim proti The Clarets nedaří, jelikož je neporazili od roku 2012.

Nottingham bude chtít v pondělní dohrávce oplatit Burnley vyřazení z ligového poháru

Dva týdny po vzájemném zápase v EFL Cupu se opět střetne Burnley s Nottinghamem Forest, v pondělí bude na City Ground k vidění dohrávka anglické Premier League. Svěřenci Steva Coopera vstoupili naposledy překvapivě udolali Chelsea 1:0, Burnley naopak vysoko podlehlo Tottenhamu Hotspur v poměru 5:2.

Chelsea optimismus dlouho nevydržel, Nottingham zakončil venkovní trojboj s giganty vítězně

Fotbalisté Chelsea nenavázali na hladkou výhru z minulého týdne, když ve čtvrtém kole anglické Premier League prohráli na Stamford Bridge s Nottinghamem Forest 0:1. Překvapivý triumf se zrodil krátce po poločasové přestávce, kdy se po krásné průnikové přihrávce trefil přesně k tyči Anthony Elanga. Švédský křídelník, který přišel na hrací plochu jako střídající hráč, si tak připsal premiérovou trefu v dresu Forestu. The Blues alespoň k remíze nenasměrovala ani nová tvář v sestavě Cole Palmer, který na západ Londýna přišel z konkurenčního Manchesteru City.

Posílený Nottingham Forest změří síly s lodnýnskou Chelsea

Chelsea přivítá v sobotním odpoledním utkání Premier League na Stamford Bridge Nottingham Forest. Svěřenci Mauricia Pochettina v týdnu vyhráli 2:1 nad AFC Wimbledon ve druhém kole EFL Cupu, zatímco Tricky Trees byli v ligovém poháru vyřazeni Burnley.