Redknapp: Zatčení mi vzalo naději trénovat Anglii

Manažer Portsmouthu Harry Redknapp míní, že jeho zatčení v rámci vyšetřování korupční aféry mu vzalo naději na angažmá u anglické reprezentace.

Harry Redknapp byl zadržen kvůli podezření z finančních podvodů. Jeho velký přítel a zároveň manažer londýnské Chelsea Avram Grant si ovšem nemyslí, že by jeho bývalý kolega z Portsmouthu byl do něčeho takového zapojen.

Redknapp je podezřelý z korupce

Trenér Portsmouthu Harry Redknapp figuruje mezi pěticí osob, která byla dnes v Británii zatčena kvůli podezření z finančních podvodů ve spojitosti s anglickým fotbalem. Potvrdil to jeho klub s tím, že dalším zatčeným je výkonný ředitel Portsmouthu Peter Storrie.

Birmingham City - Portsmouth FC 0:2

Domácí brankář Richard Kingson dnes rozhodně úspěšný den nezažil. Jeho chyba totiž připravila Birmingham o šanci vybojovat v domácím zápase s Portsmouthem nějaké body. Hosty nasměroval k výhře ve 34. minutě Muntari a tři body pojistil pár minut před koncem Niko Kranjčar. Pompey tak i nadále zůstávají na příčkách zajišťující pro příští sezónu evropské poháry.

Preview: Birmingham City - Portsmouth FC

Birmingham přivítá na svém trávníku tým Portsmouthu. Domácí celek letos nepodává nijak oslnivé výkony – v dosavadním průběhu Premier League je se svými jedenácti body až na 15. místě. Naopak mužstvu Portsmouthu se v letošním ročníku nejvyšší anglické fotbalové ligy poměrně dobře daří, prozatím nasbíralo 23 bodů a momentálně se nachází na šesté příčce.

Primusovi hrozí konec kariéry

Linvoy Primus možná již odehrál svůj poslední zápas kariéry. 34letý obránce Portsmouthu má problémy s kolenem a čeká ho klíčová operace - pokud by dopadla špatně, musel by Primus pověsit kopačky na hřebík...

Portsmouth FC - Manchester City 0:0

Manchester City zůstal na třetí příčce Premier League i po nedělním zápase s Portsmouthem, na jehož půdě uhrál bezbrankovou remízu.

Preview: Portsmouth FC - Manchester City

Portsmouth na svém trávníku přivítá tým Manchesteru City, který jako by se snažil dohnat své městské rivaly United – v tabulce je na skvělém třetím místě a v lize se mu velice daří. Ani domácí celek si zatím vůbec nevede špatně – prozatím mu patří šestá příčka.

Benjani: Budeme hrát evropské poháry

Jedním z nejpříjemnějších překvapení letošního ročníku Premier League je Portsmouth. Celek vedený manažerem Harrym Redknappem zatím okupuje čtvrtou příčku ligové tabulky a jeho hráči a fanoušci již pomýšlejí na účast v příštím ročníku evropských pohárů...

Newcastle United - Portsmouth FC 1:4

Takový začátek prvního poločasu určitě nečekal ani největší snílek hostujícího týmu. Už po jedenácti odehraných minutách hry totiž svítil na tabuli stav 3:0 pro Portsmouth a schylovalo se k velkému debaklu. Ovšem Newcastle dokázal rychle snížit a udělat z utkání alespoň vyrovnaný souboj, ve kterém však podlehl 1:4.

Preview: Newcastle United - Portsmouth FC

Od dnešního zápasu Newcastlu s Portsmouthem si mohou fanoušci slibovat fotbal, jak se říká, na úrovni. Týmy v ligové tabulce okupují osmou respektive sedmou pozici.

D'Alessandro zpátky do Anglie?

Argentinský reprezentant Andres D'Alessandro strávil jarní část sezony 2005/2006 na hostování v Porstmouthu, kde zanechal velmi dobrý dojem. Teď se spekuluje o tom, že by mohl příznivce Pompeys bavit svými technickými kousky znovu.

Portsmouth FC - West Ham United 0:0

Portsmouth, tým s druhým nejproduktivnějším útokem Premier League, nedokázal dát West Hamu ani gól a protože ani žádný neinkasoval, rozdělily si oba týmy po bodu.

Preview: Portsmouth FC - West Ham United

Portsmouth zažívá pohádkový vstup do sezony. Momentálně je pátý a vyjma Arsenalu mu to také nejlépe střílí. Tentokrát otestuje pevnost obrany West Hamu United.

Wigan Athletic - Portsmouth FC 0:2

Portsmouth si dvěma brankami z posledních deseti minut zajistil vítězství nad Wiganem. Domácí navázali na sérii mizerných výkonů z posledních týdnů, prohráli počtvrté v řadě a v tabulce se propadli na šestnáctou pozici.