Stoke City Anglie - Stoke City - Zprávy

Stoke City - Wolverhampton Wanderers 2:2

Stoke se v poslední době rozehrálo k dobrým výkonům, a tak chtělo pochopitelně proti Wolverhamptonu uspět. Utkání sice mělo báječně rozehrané, když vedlo po poločase už 2:0, nakonec ale bralo pouze bod za remízu 2:2. V dresu Wolves se dokázal dvakrát prosadit stoper Craddock.

Preview: Stoke City - Wolverhampton Wanderers

Stoke stále nepřestává udivovat celou Anglii nečekanými výsledky. Druhá sezóna mezi elitou bývá častokrát pro kluby horší než ta první, v případě Potters tomu tak s největší pravděpodobností nebude. V současné době se vyhřívají s patnácti body na skvělém devátém místě a o další vítězství se nyní budou ucházet proti Wolverhamptonu.

Stoke šokoval White Hart Lane

Na to, že Stoke vyloupí sever Londýna, si před zápasem vsadil asi jen málokdo. Ten někdo taky postupem času propadal beznaději, že Potters naplno bodují. Nakonec však stačil jeden zdařilý protiútok a všechno bylo jinak. Čtyři minuty před koncem skóroval Whelan, takže Tottenham senzačně padl.

Tottenham útočí na B4, dnes hraje proti Stoke City

Tottenham Hotspurs před touto sezonou opět vyhlašoval útok na Big Four. Málokdo věřil, a možná stále ještě věří, že Kohouti se nakonec mezi čtyřmi nejlepšími týmy v Anglii objeví. Po devíti odehraných kolech je ale na skvělém třetím místě, dnes si navíc své postavení může vylepšit proti Stoke City.

Stoke dal vale trápení, West Ham se s ním naopak přátelí i nadále

West Ham ani po sedmé v řadě nevyhrál, ba co hůř - dnes ani nebodoval. Může za to řádění Jamese Beattieho, jehož dvojitou radost nikdo z Kladivářů nezvládl dokonale pokrátit. Jen Upsonův zásah mírní euforii Potters.

Do Stoke-on-Trent zajíždí tápající West Ham

Stoke by se po reprezentační přestávce milerád opět vrátil na domácí tóninu, která se donedávna nesla jen v závratných výškách. Jenže naposledy na Britannia Stadium kraloval Manchester a Chelsea, takže Potters o svou suverenitu rázem přišli. Teď je navštíví West Ham.

Everton se trápil, Stoke v poklidu bránil

Everton se pouze protrápil k jednobrankové remíze se Stokem. K ničemu mu byla enormní územní převaha, ani počet vyslaných střel, který se zastavil na slušném čísle 17. Povětšinou šlo totiž jen o propagační střely, Sorensen zas tolik práce neměl.

Everton musí potvrdit své stoupání i proti Stoku

Tři body ze čtyř úvodních zápasů, na štítě ostudný debakl od Arsenalu a přece se zvedli a opět atakují elitní šestku, jak je v poslední době jejich dobrým zvykem. Stoke je na tom podobně, jen jeho bilance má dosti střídavou a nevypočitatelnou tendenci.

Manchester přejel Stoke 2:0 a je první

Manchester United dvěma góly ve druhém poločase porazil Stoke City 2:0 a na prvním místě tabulky Premier League předskočil Chelsea, která zaváhala s Wiganem.

Preview: Stoke City - Manchester United

Po velkém drama v derby se City čeká na obhájce titulu z Manchesteru další těžký zápas. Z Britannia Stadium se tři body lehce nevozí.

Tuncay šanci dostane, ujistil fanoušky Pulis

Manažer Stoke City Tony Pulis ujistil nedočkavé fanoušky, že letní nákup Turka Tuncaye Sanliho z Middlesbrough za 5 milionů liber nebyl zbytečný. Podle trenéra hráč šanci na prokázání svých fotbalových kvalit brzy dostane.

Bolton Wanderers - Stoke City 1:1

Bolton doma se Stoke City dlouho prohrával, ale nakonec alespoň bod pro Trotters zachránil proměněnou penaltou v závěru Matt Taylor. Pro Bolton to je první domácí bod sezony.

Preview: Bolton Wanderers - Stoke City

V sobotní odpoledne přivítá na Reebok Stadium domácí Bolton o poznání lépe postavené Stoke, které se pokusí vstřelit první gól na hřišti soupeře.

Stoke City - Chelsea FC 1:2

Stoke byl 90 sekund od senzační remízy s favorizovanou Chelsea, jenže ta se nevzdala a bojovala až do posledních okamžiků, což se jí vyplatilo. V 94. minutě rozhodl gólem na 2:1 Florent Malouda.

Preview: Stoke City - Chelsea FC

Chelsea čeká hodně náročný boj na Britannia Stadium, kde všechny síly vloží do obrany Stoke City. Vedoucí celek tabulky nastoupí pravděpodobně proti pětičlenné obraně aktuálně pátého mužstva, což je pro Stoke skvělý úvod.