Tottenham Hotspur Anglie - Tottenham Hotspur - Zprávy

Alonso opět smetl spekulace. V Leverkusenu budu i příští sezónu, vzkazoval

Xabi Alonso má po skončení hráčské kariéry za sebou jen dvě angažmá. To první uskutečnil u rezervního týmu Realu Sociedad, to druhé v Leverkusenu aktuálně probíhá. A i když měl zaujmout svými schopnostmi zástupce londýnského Tottenhamu, vzkázal znovu, že hodlá dodržet kontrakt v Severním Porýní-Vestfálsku. Ten je mimochodem platný do další sezóny.

Aston Villa udolala Spurs

Aston Villa porazila v utkání 36. kola Premier League Tottenham Hotspur 2:1. Za domácí se trefili Jacob Ramsey a Douglas Luiz, za hosty v závěru z penalty Harry Kane.

Aston Villa vyzve Tottenham

Aston Villa přivítá v utkání 36. kola Premier League londýnský Tottenham Hotspur. Villans stále bojují o postup do příštího ročníku jednoho z evropských pohárů, patří jim osmé místo a na šesté Spurs ztrácí pouhé tři body.

Spurs těsně zdolali Palace

Tottenham Hotspur porazil ve 35. kole Crystal Palace 1:0. V nastaveném čase prvního poločasu rozhodl Harry Kane, Spurs tak dál sní o top čtyřce.

Tottenham v londýnském derby hostí fotbalisty Crystal Palace

Tottenham v posledních týdnech rychle padá tabulkou dolů, jeho fotbalisté tak potřebují urychleně zabrat, aby ustrážili alespoň účast v Konferenční lize. Na Spurs se již bodově dotáhla Aston Villa a svěřenci Ryana Masona tak nutně potřebují zase bodovat naplno. V sobotu odpoledne jim v cestě bude stát Crystal Palace, který si poslední zápasy ročníku může užívat. Po angažování Roye Hodgsona totiž Eagles zabrali a rychle si zajistili jistotu prvoligové příslušnosti i v příští sezóně.

Liverpool ve strhujícím zápase nakonec přehrál Tottenham

Liverpool zvládl důležitý souboj se sousedem v tabulce a po výhře 4:3 se posouvá na pátou příčku tabulky. Tottenham momentálně působí jako nepoučitelný celek - Spurs totiž potřetí za sebou v důležitém utkání absolutně nezvládli vstup do utkání a po patnácti minutách prohrávali už o tři branky. Postupem času ale převzali otěže utkání a předvedli parádní návrat do zápasu, jenže bod, po kterém sahali po vyrovnání Richarlisona v nastaveném čase, jim o minutu později sebrala hloupá chyba Lucase Moury, kterou nekompromisně potrestal střídající Jota.

Liverpool přivítá trápící se Tottenham

Liverpool v posledních týdnech zahájil stíhací jízdu za první čtyřkou, bohužel pro svěřence Jürgena Kloppa to vypadá, že byla nastartována až příliš pozdě. Po neslaných, nemastných výkonech v průběhu takřka celé sezóny The Reds konečně chytli formu, která je vynesla zpět na pohárové příčky. Naopak Tottenham se na jaře v podstatě sesypal, po odvolání kouče Conteho Spurs několikrát hloupě ztratili body a výprask 1:6 na půdě Tottenhamu byl poslední kapkou, která stála body dočasného kouče Stelliniho.

Tottenham smazal dvougólovou ztrátu, bod zařídil Son

Tottenham ve 33. kole Premier League remizoval s Man Utd 2-2. Spurs po brankách Sancha a Rashforda prohrávali po prvním poločase 0-2, ale po přestávce radikálně zlepšili výkon a dvěma góly vybojovali aspoň bod.

Tottenham chce oplatit Man Utd porážku z října

Tottenham se bude snažit napravit debakl z minulého týdne, kdy dostal od Newcastlu šest branek, což mělo za následek odvolání italského kouče Stelliniho. Ve 33. kole však nečeká Spurs úplně snadný úkol, jelikož na jejich stadion přijede Man Utd, který poslední čtyři vzájemné zápasy vyhrál.

Tottenham po debaklu propustil Stelliniho, zastoupí ho Mason

Nedělní porážka 1:6 na hřišti Newcastlu stála v Tottenhamu místo prozatímního manažera Cristiana Stelliniho. Zástupci Hotspur dnes oznámili, že kouče s okamžitou platností propustili. Klub si po potupném debaklu zkomplikoval vyhlídky na umístění v první čtyřce Premier League, které by znamenalo postup do Ligy mistrů.

Naštvaný Stellini: Nejhorších 25 minut, jaké jsem kdy viděl

Newcastle si to včera s Tottenhamem rozdal o umístění v první čtyřce tabulky Premier League a utkání mělo hodně jednoznačný průběh, klíčem přitom byl úvod. Londýnský celek zaspal a během jednadvaceti minut inkasoval pět branek, svěřenci Cristiana Stelliniho nakonec padli 1:6.

Střelecký uragán Newcastlu, přímý souboj o Ligu mistrů dopadl pro Spurs katastrofálně

Fotbalisté Newcastlu předvedli ve 32. kole Premier League naprostou destrukci soupeře, když v domácím prostředí deklasovali Tottenham 6:1. Prvních pět branek se Strakám povedlo vstřelit za pouhých 21 minut, přičemž po dvou trefách si připsali Jacob Murphy a Alexander Isak. Ani raketový start však neznamenal přepsání rekordu v rychlosti dosažení pěti gólů v zápase nejvyšší anglické soutěže. Ten nadále patří Manchesteru City, který v roce 2018 uštědřil Watfordu stejný počet zásahů ještě o tři minuty rychleji.

Newcastle hostí v důležitém souboji o Champions League Tottenham

Důležitý souboj v boji o první čtyřku čeká na fotbalisty Newcastlu a Tottenhamu Hotspur. Oba celky se nachází v úplně jiném rozpoložení. Zatímco Newcastle se po menší krizi v lednu a únoru vrátil do dobré herní pohody, Tottenham po odvolání trenéra Conteho i nadále strádá. A nedělní utkání tak představuje dost možná poslední možnost pro londýnský tým, aby si ještě vynutil nějaké větší zapojení do boje o první čtyřku. Pokud by totiž na půdě Newcastlu padl, ztrácel by na svého soka už šest bodů, přičemž by měl ještě odehráno o jedno utkání více.

Sportovní ředitel Tottenhamu skončil, neuspěl s odvoláním v aféře Juventusu

V Tottenhamu skončil v roli sportovního ředitele Fabio Paratici. Bývalý funkcionář Juventusu rezignoval den poté, co tribunál Italského olympijského výboru zamítl jeho odvolání proti zákazu činnosti na 30 měsíců za falšování přestupového účetnictví. Tresty pro vedení Juventusu měly celosvětovou platnost.

Spurs v infarktovém závěru selhali a poprvé od ledna doma padli. Za Cherries zářil Solanke

Fotbalisté Tottenhamu ve 31. kole Premier League překvapivě padli s Bournemouthem na vlastní půdě 2:3. Hosté i díky gólu a asistenci Dominicka Solankeho dlouho vedli. Domácí sice v 88. minutě vyrovnali, rozhodující direkt jim ale připravil v páté minutě nastavení Dango Ouattara, jemuž opět nahrával hrdina zápasu a zároveň bývalý útočník Liverpoolu. Spurs tak nepotvrdili skvělou formu v ligových střetnutích hraných před vlastním publikem a po pěti tříbodových kláních ve svém londýnském chrámu padli.