Wigan Athletic Anglie - Wigan Athletic - Zprávy

Vystřídá Johnsona v Evertonu Milito?

O útočníka Evertonu Andyho Johnsona projevuje vážný zájem trojice klubů Premier League, pokud odejde, bude muset liverpoolský klub najít náhradu. Tou by mohl být Diego Milito, jehož Zaragoza sestoupila z Primera División.

Souhrn Premier League 2007/08 (1)

Premier League už letos nečeká ani jedno kolo, což značí jediné - ročník 2007/08 skončil. Na řadě je tradiční bilancování, které vám nabízí i redakce Eurofotbalu. Nejprve se podíváme na desítku účastníků, která neměla na boje o titul či pohárové příčky ani pomyšlení. Zklamáním je umístění Tottenhamu nebo Newcastlu, padá trio Reading, Birmingham a Derby.

Valencia očekává, že zůstane ve Wiganu

Wigan se nakonec ve velkém poklidu udržel v Premier League a neměly by ho postihnout odchody řady hvězd, přesto se v této souvislosti o několika hráčích mluví. Jedním z nich je Antonio Valencia, ten ovšem přestup do nějakého většího klubu neočekává...

Manchester porazil Wigan a obhájil titul

Po roce bude v Manchesteru opět hodně veselo. Díky dnešní výhře 2:0 ve Wiganu se United podařilo obhájit mistrovský titul.

Manchester bude bojovat o titul ve Wiganu

Jeden ze dvou nejsledovanějších zápasů se odehraje na JJB Stadium, kam zajíždí o titul bojující Manchester United. Tomu stačí k jistotě zisku mistrovské trofeje jakákoliv výhra..

Aston Villa - Wigan Athletic 0:2

Studenou sprchu v podobě porážky dostala favorizovaná Aston Villa, když si její obránci nedokázali poradit s Valenciou, který ji v druhém poločase dvěma góly potopil. Hosté si výhrou zajistili setrvání v nejvyšší anglické fotbalové lize. Situaci si naopak zkomplikovali domácí, kteří budou muset vyhrát v posledním kole na hřišti West Hamu, pokud si chtějí zajistit své dosavadní šesté místo.

Preview: Aston Villa - Wigan Athletic

Na svém stadionu Villa Park přívítá domácí Aston Villa celek Wiganu. Domácí mužstvo musí bojovat o body, pokud nechce přijít o jistotu svého momentálního šestého místa. Ale i Wigan by se měl snažit, pokud se chce vyhnout strašáku v podobě sestupu z nejvyšší anglické fotbalové ligy.

Wigan Athletic - Reading 0:0

Jak už naznačuje výsledek, duel Wiganu s Readingem moc atraktivity nenabídl a skončil zaslouženou remízou. Ta spíše vyhovuje domácím, kteří jsou velmi blízko záchraně v Premier League.

Preview: Wigan Athletic - Reading

Už se zdálo, že si Reading pro záchranu bez větších potíží dokráčí, jenže vše nebude tak jednoduché. Nyní navíc hostuje ve Wiganu, který si může v případě výhry zajistit, za určitých okolností, účast v Premier League i pro příští ročník.

Hvězdy Wiganu odejdou. Ale jedině za velké peníze

Wiganská dvojice Wilson Palacios, Luis Valencia zaujala svými výkony velké kluby, především Manchester United. Manažer Steve Bruce však nehodlá své opory pustit s lehkým srdcem. Když už, tak za hodně peněz.

Benítéz: Pět hráčů za třicet milionů

Rafael Benítéz se sešel s vedením klubu v čele s Tomem Hicksem a nakonec se dohodli, že zůstane u kormidla Liverpoolu. Mimo to také vedení schválilo Benítézovy plány na posílení týmu.

Wigan Athletic - Tottenham Hotspur 1:1

Překvapivě hodně zajímavý zápas se odehrával při sobotním odpoledni na JJB Stadium. Domácí Wigan se zde střetl s Tottenhamem a přihlížejícím nabídly oba celky dynamickou podívanou plnou šancí na té či oné straně. Vítěze však toto utkání ani po 90 minutcáh nezná.

Preview: Wigan Athletic - Tottenham Hotspur

Tottenham nevyhrál z posledních třech zápasů ani jednou a tuto nelichotivou sérii bude chtít ukončit, zvlášť když proti němu stojí jeden z nejslabších celků soutěže Wigan.

Chelsea nečekaně klopýtla!

Velmi překvapivý výsledek se zrodil na Stamford Bridge, kde dohrávaly 34. kolo celky Chelsea a Wiganu. Chelsea se na svém hřišti na první gól proti podceňovanému Wiganu nad očekávání příliš nadřela. Skóre otevřel až v 55. minutě Essien, jenže laxní závěr domácích potrestal v poslední minutě Heskey!

Preview: Chelsea FC - Wigan Athletic

Bitva, která se odehraje ne Stamford Bridge, je velice důležitá pro oba zúčastněné protivníky. Chelsea by měla vyhrát, pokud chce v boji o titul i nadále dýchat na záda vedoucímu Manchesteru. Domácí by se v případě výhry přiblížili Manchesteru United na rozdíl tří bodů. Naopak Wigan je momentálně na patnáctém místě.