Nového trenéra má i janovské CFC, týmu se ujme Blessin

Během jednoho dne představily nového trenéra oba přední celky z Janova. Sampdoria odpoledne oficiálně potvrdila příchod Marca Giampaola, její konkurent CFC večer uvedl do funkce Alexandera Blessina z Oostende.  
19.01. | Aktuality | 11 komentářů
 

Bývalý reprezentant Rozehnal končí aktivní kariéru

Bývalý reprezentant David Rozehnal končí profesionální kariéru. Z rodinných důvodů rozvázal smlouvu s belgickým Ostende, a přestože o jeho služby měla zájem Sigma Olomouc, nebude pokračovat ani v domácí soutěži. O jeho rozhodnutí informovala MfDNES.  
04.04.2018 | Aktuality | 93 komentářů
 

Wolfsburg posílí devatenáctiletý útočník Dimata

Devatenáctiletý útočník Landry Nany Dimata přestoupil z belgického Ostende do Wolfsburgu. Se šestnáctým celkem uplynulé bundesligové sezony, který musel o udržení v nejvyšší soutěži bojovat v baráži s Braunschweigem, podepsal pětiletou smlouvu.  
19.06.2017 | Aktuality | 21 komentářů
 

Lazio dohodlo příchod Jordana Lukakua

Jordan Lukaku se stal novou akvizicí římského Lazia. To levonohého univerzála a mladšího bratra známějšího Romela přivedlo z Oostende, které vyinkasuje 5 milionů eur plus další milion za bonusy...  
22.07.2016 | Aktuality | 463 komentářů
 

Rozehnal se vrací do Belgie, na rok se upsal Oostende

Bývalý reprezentant David Rozehnal se po deseti letech vrací do Belgie. Čtyřiatřicetiletý stoper se dohodl na roční smlouvě s opcí s Oostende. Desátý celek minulé sezony belgické ligy o tom informoval na svém webu.  
02.07.2015 | Aktuality | 52 komentářů
28.07. Hornby bude hostovat v Oostende
Francii za Belgii vyměnil Fraser Hornby. Bývalý skotský mládežnický reprezentant zamířil z Remeše na roční hostování s opcí do KV Oostende. (transfermarkt.de)
27.07. Oostende si vypůjčilo Phillipse
Dillon Phillips poprvé v kariéře odchází z Anglie. Sedmadvacetiletý brankář Cardiffu City zamířil na roční hostování s opcí do KV Oostende. (transfermarkt.de)
20.06. Bielefeldu vypomůže Jäkel
Frederik Jäkel formou hostování znovu opustí RB Lipsko. Jednadvacetiletý obránce po návratu z KV Oostende zamířil na roční půjčku s opcí do Arminie Bielefeld. (kicker.de)
11.04. Oostende si pojistilo Bätznera
Nick Bätzner spojil i svoji další budoucnost s KV Oostende. Smlouva německého mládežnického reprezentanta byla automaticky prodloužena do roku 2024. (transfermarkt.de)
01.02. Scherpen dochytá sezonu v Oostende
Kjell Scherpen nechytal v Brightonu a vše řeší odchodem, nizozemský brankář zamířil na hostování do belgického Oostende. (transfermarkt.de)
31.01. Urhoghide na zkušenou do Belgie
Obránce Celtiku Osaze Urhoghide je v této sezoně stěží využívaný, a tak by měl celé jaro strávit na hostování v jiné lize. Skotský klub vyjednává s KV Oostende, kde v minulé sezoně úspěšně hostoval Jack Hendry. (dailyrecord.co.uk)
25.12.2021 Oostende nez čtyř hráčů?
Belgické Oostende může proti Genku postrádat v neděli až čtyři fotbalisty. Steven Fortes a Alfons Amade jsou distancovaní. Velký otazník navíc visí nad startem další dvojice Anton Tanghe - Brecht Capon. (voetbalbelgie.be)
31.08.2021 Oostende si vypůjčilo Fortese
Steven Fortes si vyzkouší belgickou nejvyšší soutěž. Devětadvacetiletý obránce RC Lens bude ve zbytku sezony hostovat v KV Oostende. (transfermarkt.de)
31.08.2021 Hendry odchází do Brugg
Jack Hendry přestupuje z Oostende do Brugg. Skotský fotbalista se dohodl na nové smlouvě na čtyři roky. V klubu by měl vyřešit problémy s defenzivou po odchodu Odillona Kossounoua. (voetbalbelgie.be)
26.08.2021 Bologna získala posilu do obrany
Arthur Theate bude ve zbývající části letošní sezony hrát za Bolognu. Mladý obránce zde bude zatím hostovat z belgického Oostende, italský klub zaplatí jeden milion eur. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
01.10.KV Oostende - KRC Genk1:2
Další zápas
08.10.
18:15
RFC Seraing - KV Oostendeinfo
Tabulka
 TýmZB
11.Sint-Truidense VV1013
12.KV Mechelen1011
13.KV Oostende1010
14.KV Kortrijk1010
15.RFC Seraing99
Další zápas
09.11.KVV Thes Sport - KV Oostendeinfo
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci