Ludogorec Razgrad Bulharsko - Ludogorec Razgrad - Zprávy

Arsenal i díky Özilově hattricku nadělil Ludogorci „kanára“

Očekávání naplněna, ba až překročena. Londýnský Arsenal si na domácí půdě pohrál s Ludogorcem Razgrad jako kočka s myší a nakonec slaví suverénní výhru v poměru 6:0. O rovnou polovinu gólové nadílky se postaral novopečený střelec Mesut Özil, jehož doplnili po jedné trefě Alexis Sánchez, Theo Walcott a Alex Oxlade-Chamberlain.

Arsenal chce proti Ludogorci potvrdit roli favorita i skvělou formu

Jsou to již dva měsíce, co londýnský Arsenal naposledy poznal chuť porážky, a také více než měsíc, co jakékoli utkání Kanonýrů neskončilo jejich vítězstvím. Přerušit alespoň jednu z těchto sérií se ve středu večer pokusí Ludogorec Razgrad, který do anglického hlavního města zavítá v rámci třetího kola skupinové fáze Ligy mistrů.

PSG si zahrávalo, ale nakonec si z Ludogorce veze výhru 3:1

Během první hodiny zápasu PSG v Ludogorci museli příznivci francouzského klubu trnout v obavách, že ani na druhý pokus jejich oblíbenci nedokážou ukořistit tři body. Na úvodní branku Natanaela totiž sice dokázali odpovědět Matuidi s Cavanim, avšak v devětapadesáté minutě měl Cosmin Moti na kopačce vyrovnání z pokutového kopu. Místo toho však vynikl brankář Areola a hosté hned obratem pojistili svůj náskok znovu skrze Edinsona Cavaniho. Pařížané tak potvrdili roli favorita a odváží si z Bulharska tři body za vítězství 3:1.

Ludogorets jakožto outsider bude odolávat nájezdům PSG

Pod dohledem českého rozhodčího Pavla Královce se Ludogorec pokusí překvapit favorita z PSG. Domácí neprohráli devět utkání v řadě a mohli by si na francouzského giganta věřit. Ten naposledy odehrál velmi dobré utkání proti Arsenalu, tentokráte by už ovšem potřeboval získat tři body, aby si zbytečně nekomplikoval cestu za osmifinále.

Ludogorec vedení neudržel a odjíždí z Basileje s remízou

Vůbec poprvé se od roku 2013 po čtyřech vzájemných zápasech v rámci Ligy mistrů urodil mezi oběma týmy nerozhodný výsledek. Ludogorec na St. Jakob-Park prolomil nelichotivou bilanci žádného vstřeleného gólu, a to ve 45. minutě, kdy se trefil Jonathan Cafú. V 80. minutě pak dokázal na konečných 1:1 srovnat Renato Steffen.

Preview: FC Basilej - Ludogorec Razgrad

Oba týmy jsou ve skupině A považováni v konkurenci Arsenalu a PSG jako outsideři a s jejich postupem do další fáze Ligy mistrů se nepočítá. Jestli však chtějí všem dokázat opak a alespoň se o možnost osmifinále co nejvíce poprat, musejí Basilej a Ludogorec jednoznačně uspět ve svých vzájemných zápasech. První utkání se bude hrát na švýcarské půdě.

Plzeň doma s Razgradem remizovala 2:2 a Ligu mistrů si nezahraje

Plzeňští hráči nepostoupili do základní skupiny Ligy mistrů. Český šampion v domácí odvetě čtvrtého předkola remizoval s Razgradem 2:2 a nedohnal manko 0:2 z prvního zápasu. Už v sedmé minutě otevřel skóre Michal Ďuriš, krátce nato vyrovnal Virgil Misidjan. V 64. minutě vrátil domácím vedení Aleš Matějů, ale v páté minutě stanovil konečný výsledek Claudiu Keserü.

Fotbal nemá logiku, musíme být obezřetní, řekl trenér Ludogorce

Hráči Ludogorce Razgrad tuší, že je v odvetě 4. předkola na hřišti Plzně ještě čeká tuhý boj. Trenér Georgi Dermendžijev i brankář Vladimir Stojanov si jsou vědomi toho, že se ve fotbale dějí zázraky a vedení 2:0 po prvním utkání neberou jako jisté.

Plzeň bude v boji o Ligu mistrů dohánět ztrátu 0:2

Plzeňské v úterý čeká s Razgradem těžká odveta čtvrtého předkola Ligy mistrů. Český šampion musí k třetímu postupu do skupiny prestižní soutěže na svém hřišti dohnat nepříjemnou ztrátu 0:2 z Bulharska. Viktoria navíc není v pohodě, což ukázala i sobotní domácí ligová prohra 0:2 se Zlínem.

Plzni se vzdálila Liga mistrů, Ludogorci na úvod podlehla 0:2

Plzeňským se vzdálila třetí účast ve skupině Ligy mistrů. Český šampion v úvodním zápase čtvrtého předkola prohrál v Sofii s Ludogorcem Razgrad 0:2 po dvou brankách ve druhém poločase. Odveta ve Štruncových sadech se hraje příští úterý.

Křížem krážem Evropou: Ludogorec Razgrad se představuje

Primárním účelem našeho nového seriálu "Křížem krážem Evropou" má být soustavné poukazování na zajímavé fenomény napříč celým kontinentem, hned napodruhé však učiníme jednu menší výjimku: vzhledem k nadcházejícímu předkolu Ligy mistrů si exkluzivně posvítíme na soupeře Viktorie Plzeň, Ludogorec Razgrad...

Plzeň na hřišti Razgradu zahájí boj o třetí účast ve skupině LM

Plzeňští hráči ve středu rozehrají v Sofii proti Ludogorci Razgrad závěrečné čtvrté předkolo Ligy mistrů. Český šampion může nakročit k historicky třetí účasti v základní skupině a milionům z nejprestižnější klubové soutěže.

Razgrad zvažuje, že kvůli rozhodčím odstoupí z bulharské ligy

Momentálně nejlepší bulharský klub Ludogorec Razgrad by na protest proti výkonům rozhodčích mohl odstoupit z nejvyšší soutěže. Médiím to dnes řekl majitel klubu Kiril Domusčiev, který si stěžuje, že sudí pomáhají Levski Sofia, největšímu soupeři Ludogorce v útoku na pátý ligový titul v řadě.

Real Madrid - Ludogorec Razgrad 4:0

Úřadující evropští šampioni podle očekávání zvítězili i ve svém posledním vystoupení v základní skupině Ligy mistrů. Bílý balet přehrál Ludogorec Razgrad 4:0 a spolu s Basilejí míří do jarní části milionářské soutěže. Bulharský mistr hrál většinu zápasu v oslabení a ve skupině B končí se čtyřmi body poslední.

Preview: Real Madrid - Ludogorec Razgrad

I s pravděpodobně dosti obměněnou sestavou chce Real Madrid zakončit skupinovou fázi Ligy mistrů svým šestým vítězstvím. Jeho soupeřem bude Ludogorec, jedno z příjemných překvapení, který navíc ještě bojuje o třetí příčku. Hosté potřebují na Santiago Bernabéu zvítězit, aby v pohárové Evropě ještě nekončili.