Ludogorec Razgrad Bulharsko - Ludogorec Razgrad - Zprávy

Liverpool v Razgradu nevyhrál, o postup se musí stále rvát

Liverpool nezvládl důležitý souboj na půdě Razgradu a bude muset v posledním duelu doma porazit Basilej, aby postoupil ze skupiny do osmifinále. Domácí sehráli proti favoritovi velmi vyrovnané utkání a nakonec dvě minuty před koncem urvali alespoň bod. Také bulharský celek má ještě možnost proklouznout dále, ale už jen do Evropské ligy.

Liverpool jede do Razgradu naplnit roli favorita

Papírově by mělo jít o naprosto jasnou záležitost - Liverpool patří k nejúspěšnějším fotbalovým klubům všech dob, Ludogorec Razgrad je v Lize mistrů úplným nováčkem. Zdání však klame; do dnešního vzájemného duelu jdou oba celky coby tabulkoví sousedé..

Basilej s přehledem zvládla klíčový duel s Ludogorcem, trefil se i Suchý

Fotbalisté Basileje oplatili Ludoroci minulou porážku se vším všudy a díky suverénní výhře 4:0 se posunuli na druhé místo tabulky. Hosté předvedli dosud nejmizernější výkon v základních skupinách a spadli dokonce na samotné dno tabulky. České fanoušky rozhodně může těšit fakt, že jednu z branek vsítil i Marek Suchý.

Preview: FC Basilej - Ludogorec Razgrad

Ve skupině B pomalu a jistě dochází na lámání chleba. Za vedoucím Realem jsou hned tři celky, včetně Basileje a Ludogorce, které ještě doplňuje Liverpool, jež mají na kontě shodný počet tří bodů, a tudíž stále vyrovnané šance na postup do osmifinále. Každý bod se bude ve finále počítat a nejinak tomu bude i v tomto švýcarsko-bulharském střetnutí.

Ludogorec díky Minevovi skolil v nastavení Basilej

Už podruhé v základních skupinách Ligy mistrů se Ludogorec dokázal prosadit v nastavení a tentokráte pozdní branka Jordana Mineva znamenala historicky první vítězství bulharského klubu. Domácí se díky tomuto nečekanému úspěchu dokonce dostali na druhé místo za vedoucí Real, zatímco soupeř spadl na samotné dno.

Ludogorec si na oslabenou Basilej věří

Jestli se chce Basilej v konkurenci Liverpoolu a Realu Madrid porvat o postup do osmifinále, ze souboje proti Ludogorci by pro něj nebylo od věci získat tři body. Jinak může minulý skalp anglických Reds přijít vniveč. Domácí rozhodně nebudou mít co ztratit, už v prvních dvou zápasech přitom ukázali, že si účast v Lize mistrů plně zaslouží.

Ludogorec Razgrad - Real Madrid 1:2

Karim Benzema vystřelil Realu tři body v bulharské Sofii, kde své zápasy hraje Ludogorets Razgrad. Domácí šli do vedení již v 7. minutě, Bílý balet však zásluhou Ronaldovy druhé penalty snížil ještě do poločasu. Díky Benzemově brance na 1:2 jde Real na první místo ve skupině B, Razgrad zůstává bez bodu.

Real Madrid svede boj o tři body na neoblíbené půdě

Nacionalen Stadion Vasil Levski v Sofii se stane dějištěm středečního klání mezi Realem Madrid a"domácím" Ludogorcem Razgrad. Ačkoli jsou španělští hosté jednoznačnými favority, budou si muset dávat pozor. V minulosti totiž na tomto stadionu několik předešlých vítězů zažívalo spíše trápení.

Chyba brankáře stála Ludogorec bod, kouč ho ale nevinil

Až třetí brankář Ludogorce Razgrad Milan Borjan se mohl v úterním utkání 1. kola Ligy mistrů na půdě Liverpoolu stát hrdinou nováčka soutěže, nakonec byl ale za největšího smolaře.

Liverpool FC - Ludogorec Razgrad 2:1

Fotbalisté Liverpoolu nakonec zvládli své první vystoupení v Lize mistrů a v domácím prostředí dokázali porazit papírově nejslabšího účastníka skupiny z Razgradu v poměru 2:1. Anglický favorit bulharského nováčka přehrával a měl jasně navrch, do vedení se ale dokázal dostat až deset minut před koncem. Ludogorec to ovšem nezabalil a v poslední minutě vyrovnal, nicméně o několik desítek vteřin později rozhodl Liverpool z pokutového kopu.

Po pěti letech v Lize mistrů. Liverpool se vrací doma s Ludogorcem

Liverpool zažehnal dlouhou krizi a loni konečně vybojoval účast v Lize mistrů. Vicemistr Anglie je nyní plný pozitivní energie a chce ji projevit i právě na evropské scéně. Jeho prvním soupeřem bude bulharský mistr Ludogorec Razgrad, který se o milionářské soutěže dostal vůbec poprvé.

Ludogorec spasil obránce Moţi, v rozstřelu chytil dvě penalty

Nečekaného hrdinu měla odveta posledního předkola Ligy mistrů, v níž se proti sobě postavily Ludogorec Razgrad a Steaua Bukurešť. Fanoušky a hráči bulharského šampiona je oslavován obránce Cosmin Moţi, který se blýskl během záskoku mezi tyčemi...

Valencia CF - Ludogorec Razgrad 1:0

Ludogorec prohrál i druhé utkání s Valencií a s Evropskou ligou se tak loučí už v osmifinále. Přestože bulharský mistr nevstřelil za 180 minut španělskému soupeři ani gól a sám čtyřikrát inkasoval, může být s celkovým účinkováním v soutěži navýsost spokojen - ani ti nejoptimističtější fanoušci zřejmě nečekali, že by to mohl dotáhnout až takhle daleko..

Preview: Valencia CF - Ludogorec Razgrad

Zdá se, že překvapivé tažení Razgradu je u konce - bulharský mistr v minulém kole vyřadil Lazio, Valencia však byla v prvním domácím duelu nad jeho síly, a nestane-li se malý zázrak, může se španělský celek těšit na čtvrtfinálový los. I přes příznivou výchozí situaci však kouč Juan Antonio Pizzi varuje před předčasným uspokojením.

Přesilovka Razgradu nepomohla, od Valencie dostal tři góly

Ludogorec Razgrad už v Evropské lize vyřadil Lazio, v osmifinále se však o další senzaci nejspíš nepostará. Ve čtvrtek bulharský tým na domácí půdě prohrál úvodní duel s Valencií 0:3, přestože téměř šedesát minut hrál přesilovku a dokonce kopal penaltu.