Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Praha začne připravovat rekonstrukci Ďolíčku, v okolí chce stavět

Prahou založená Pražská developerská společnost (PDS) začne připravovat architektonické soutěže na rekonstrukci vršovického stadionu Ďolíček a stavby bytového domu a sportovní haly v jeho okolí. Dnes o tom rozhodli městští radní. Součástí rekonstrukce by měla být přístavba s komerčními prostory. Bytový dům se 120 až 140 byty má vyrůst na parkovišti západně od stadionu a sportovní hala naproti před ulici Vršovická...

Střelecké trápení Sigmy pokračovalo, nespasila ji ani nabídnutá penalta

Olomouckou Sigmu zatím po zimní přestávce Fortuna ligy značně trápila neproduktivní ofenziva a ve 24. kole se na tom nic nezměnilo. V duelu s Bohemians si totiž připsala druhou domácí remízu 0:0 v řadě. Hanáci se tak neprosadili již ve čtvrtém z pěti zápasů jarní fáze, tentokrát jim nepomohl ani pokutový kop z konce první půle, který neproměnil Ondřej Zmrzlý.

Nazarov kvůli ruské invazi na Ukrajinu pravděpodobně v Bohemians skončí

Ruský fotbalista Jevgenij Nazarov kvůli ruské invazi na Ukrajinu pravděpodobně skončí v Bohemians 1905. Klub o tom informoval na svém webu. Čtyřiadvacetiletý defenzivní univerzál zažádal o nová víza, která však dosud nezískal. Česká vláda před týdnem rozhodla o zastavení vydávání víz ruským občanům s výjimkou humanitárních případů.

Olomouc hodlá ukončit gólový půst proti Bohemians

Olomoucká Sigma se podruhé v řadě představí na domácí půdě. Hanáci před týdnem pouze remizovali s Teplicemi, proti Bohemians, kterým bude chybět několik hráčů, tak mají co napravovat.

Klusáček vnímá po další porážce nespokojenost fanoušků Bohemians

Trenér Bohemians 1905 Luděk Klusáček litoval po prohře s Ostravou 0:2 další domácí ztráty a vnímá stoupající frustraci fanoušků. Pětapadesátiletý kouč nebyl po utkání 23. kola nejvyšší soutěže spokojen s útočnou hrou svého týmu...

Baník po změně stran rozhodl utkání na půdě Bohemians

Nějakou dobu to trvalo, avšak ve druhé půli přece jen přinesl střet Bohemians s Baníkem góly. A to výhradně do brány domácích, kteří tak prohráli podruhé v řadě a zůstávají ve skupině o udržení. Ostravané si naopak díky gólům Nemanji Kuzmanoviće a Ladislava Almásiho pojistili čtvrté místo v tabulce.

Baník na závěr února posílil a chystá se znovu porazit Bohemians

V úvodním měření sil v této sezoně slavil vysoké vítězství Baník, pražští Bohemians tak mají ostravskému protivníkovi co vracet. Favoritem duelu ve vršovickém Ďolíčku budou nicméně hostující Slezané, kteří usilují o kvalifikaci do evropských pohárů.

Kdybychom na Slavii aspoň remizovali, je můj rekord hezčí, řekl Jindřišek

Josef Jindřišek z Bohemians 1905 ve vršovickém derby na hřišti Slavie překonal 295. ligovým startem klubové maximum legendárního Zdeňka Prokeše. Jednačtyřicetiletý záložník si rekordu váží, ale užil by si ho více, kdyby "Klokani" ve 22. kole nejvyšší soutěže získali aspoň bod. Tým z Ďolíčku v Edenu prohrál 0:1.

Slavia ovládla vršovické derby a drží první příčku

Jak je už ve vršovických derby tradicí, ani to nedělní neoplývalo zrovna fotbalovou krásou. Bohemians se v mnoha ohledech dokázali Slavii vyrovnat a nakonec v Edenu prohráli těsně 1:0, když akrobatickým způsobem rozhodl Olayinka.

Slavia se chce ve vršovickém derby dotáhnout na Plzeň

Po bídném vstupu do jara se Slavia rozehrála a během posledního týdne si zapsala dvě cenné výhry. Navázat na tyto výkony chce proti Bohemians, kteří se naopak budou snažit odčinit vypadnutí z poháru.

Do Bohemians se z Jablonce vrací Vaníček, zůstal i Chramosta

Antonín Vaníček se vrací do Bohemians 1905. Vedení vršovického klubu se dohodlo s Jabloncem na ukončení jeho hostování. U Pražanů bude nadále ze severočeského celku hostovat i útočník Jan Chramosta. Kluby o tom informovaly na twitteru.

Hradec je po obratu s Bohemkou v pohárovém semifinále

Soupeřem Slovácka v pohárovém semifinále bude Hradec Králové. Ten v dramatickém duelu s Bohemians dlouho prohrával po trefě Puškáče, nicméně v samotném závěru srovnal Prekop a v prodloužení dokonal obrat Vašulín.

Necid byl na operaci s kolenem, chybět bude několik měsíců

Tomáš Necid v této sezoně už pravděpodobně nepomůže Bohemians 1905. Dvaatřicetiletý útočník podstoupil operaci kolena a čeká ho několikaměsíční pauza. Pražané o tom informovali na svých webových stránkách.

Klusáček: Těžko se mi to hodnotí, zklamání je obrovské

Královéhradečtí otočili čtvrtfinále domácího poháru s Bohemians 1905 a po výhře 2:1 v prodloužení postoupili po 16 letech mezi nejlepší čtyři týmy MOL Cupu. Pražané v Mladé Boleslavi, kde má východočeský ligový nováček domácí azyl, dlouho vedli po trefě Davida Puškáče, v nastavení ale srovnal střídající Erik Prekop a obrat dokonal ve 106. minutě Daniel Vašulín.

Hradec a Bohemians se střetnou o pohárové semifinále

Minimálně jeden ne úplně očekávaný semifinalista bude v letošním ročníku českého poháru. O účast mezi nejlepší čtveřicí MOL Cupu si to v sobotu odpoledne rozdají Hradec Králové a pražská Bohemka.