Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Plzeň chce konečně zvítězit, šanci má proti Bohemians

Z relativně bezpečného vedení pád až na třetí místo. Plzni se v posledních týdnech nedaří a svou bilanci si chce vylepšit proti soupeři ze středu tabulky. Bohemians naopak minule prolomili sérii porážek.

Bohemians 1905 přehráli České Budějovice

Bohemians 1905 vyhráli utkání patnáctého ligového kola s Českými Budějovicemi 3:1. Domácí zvítězili díky trefám Keïty, Hronka a Koubka, za hosty si čestnou trefu připsal Bassey.

Bohemka po pauze vyzve Budějovice

Bohemians 1905 se v patnáctém kole české fotbalové ligy utkají s Českými Budějovicemi. Domácí jsou v tabulce až na třinácté příčce, hosté mají o šest bodů více a jsou sedmí.

Bohemians žádali o vyřazení sudích Štěrby a Hurycha, KR jim nevyhověla

Komise rozhodčích FAČR nevyhověla žádosti Bohemians 1905 o vyřazení arbitrů Václava Štěrby a Jana Hurycha z listiny sudích pro profesionální soutěže organizované LFA. Pražský klub se cítil poškozený po ligovém utkání s Libercem, kde po chybných verdiktech videoarbitrů prohrál 1:2 a žádal trest také pro hlavního sudího sobotního duelu Marka Radinu.

Záložník Vodháněl opustí Bohemians a od ledna posílí Admiru Mödling

Jan Vodháněl na konci roku skončí v Bohemians 1905, kde od února nenastupoval, a jako volný hráč zamíří do Admiry Mödling. Rakouský klub podle svého webu se čtyřiadvacetiletým záložníkem v lednu podepíše dlouhodobou smlouvu.

Bohemians v ligovém zápase v Liberci dvakrát poškodili rozhodčí

Hráče Bohemians 1905 v sobotním utkání 14. kola první ligy v Liberci při porážce 1:2 dvakrát poškodily výroky sudích pod vedením hlavního arbitra Marka Radiny. Podle Komise rozhodčích FAČR neměl platit první gól Slovanu a Pražané měli kopat penaltu.

Bohemians cítili po neodpískané penaltě křivdu, podle Libereckých o faul nešlo

Hráči Bohemians 1905 a jejich trenér Luděk Klusáček cítili po porážce 1:2 v Liberci ve 14. kole první ligy křivdu. Pražané byli přesvědčeni, že v 87. minutě za stavu 1:1 měli zahrávat penaltu po zákroku domácího Matěje Chaluše na Martina Dostála. Podle kouče Slovanu Luboše Kozla naopak o faul nešlo.

Liberec si poradil s Bohemkou a navázal na předchozí výsledky

Třetí vítězství v řadě si připsal Liberec. V souboji s přímým konkurentem si poradil s Bohemkou 2:1, když se během závěrečné dvacetiminutovky prosadili Chaluš a Tupta. Mezitím vyrovnával Puškáč.

Bohemians chtějí v Liberci ukončit sérii nezdarů

Liberec učinil v posledních dvou měsících značný progres a už se nemusí tolik bát záchrany. Bohemians naopak v poslední době sbírali spíše porážky, avšak poté, co minulý víkend odpočívali, se hodlají znovu nastartovat.

Bohemians zdolali Jihlavu 1:0 a jsou prvními čtvrtfinalisty poháru

Bohemians 1905 se stali prvními čtvrtfinalisty domácího poháru MOL Cupu. Pražský tým na svém hřišti porazil druholigovou Jihlavu 1:0. Jediný gól vstřelil Roman Květ v 55. minutě z penalty, první pokutový kop "Klokanů" v úvodním poločase neproměnil Vojtěch Novák.

Slovácko na poslední chvíli udolalo Bohemians a dál se drží na špici

Už se zdálo, že Bohemians ubrání útočnou vozbu Slovácka. V samotném závěru se ale štěstí přece jen přiklonilo k hochům z Uherského Hradiště. Díky Riginu Ciciliovi tak Moravané minimálně na jeden den vystoupali na druhé místo v tabulce.

Bohemians míří na půdu Slovácka. Zaskočí opět Moravany?

Slovácko před týdnem zvládlo těžký duel v Ostravě a dál pokračuje v podzimní krasojízdě. Ve 12. kole vyzvou Moravané pražské Bohemians, které v podobném rozletu limituje neschopnost dohrát dobře rozehrané mače do zdárného konce.

Boleslav sice prohrála, nakonec však Bohemians nasázela čtyři branky

Bohemians si zejména v první půli vypracovali řadu šancí a po přestávce šli dokonce do vedení, přesto se nakonec z Mladé Boleslavi vrací s prázdnou. Domácí totiž čtyřmi góly úspěšně otočili zápas ve svůj prospěch.

V souboji tabulkových sousedů přivítá Mladá Boleslav Bohemians

Devátý a desátý celek tabulky spolu svedou souboj v rámci sobotního programu jedenáctého kola FORTUNA:LIGY. Mladá Boleslav před reprezentační pauzou po dlouhé době zvítězila a bude na to chtít navázat, Klokani ovšem svou kůži nedají lacino.

Bohemians díky vyvedenému prvnímu poločasu přemohli Olomouc

Bohemians výborně vyšla první půle, díky které nakonec porazili Olomouc. V dresu "Klokanů" se prosadili Daniel Köstl s Janem Chramostou, Hanáci se naopak na žádnou gólovou odpověď nezmohli.