Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Preview: Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

Nedělní podvečer nabídne Vršovické derby mezi Slavií a Bohemkou. Z posledních šesti vzájemných zápasů jich pět skončilo remízou. Utkání bude mít určitě náboj a skvělou atmosféru.

Mašek porušil nepsané pravidlo před penaltou a rozhodl o výhře

Dominik Mašek porušil nepsané pravidlo, že faulovaný hráč nekope penaltu, a dobře udělal. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník v 63. minutě úvodního jarního kola proti Brnu pokutový kop bezpečně proměnil a rozhodl o výhře Bohemians 1905 1:0. Doufal, že snad konečně zlomil penaltové prokletí "Klokanů", kteří na podzim pokutový kop dvakrát nedali.

Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno 1:0

Domácí Bohemians si poradila s Brnem, i když posledních zhruba 25 minut hráli pouze v deseti. Brno se dnes nedostávalo do šancí, a tak zápas rozhodla jediná branka, tu vstřelil Mašek z pokutového kopu.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno

V sobotu večer se odehraje první jarní utkání mezi domácí Bohemkou a hostujícím Brnem. Trenér Brna a bývalý trenér Klokanů, Roman Pivarník, v den zápasu oslaví své 51. narozeniny.

Bohemians udrželi kádr pohromadě. Chtějí navázat na úspěšný podzim

Pražští Bohemians po podzimu kádr nijak výrazně nezměnili, což dává kouči Haškovi možnost dál s týmem koncepčně pracovat. Kam až Klokani na jaře doskočí?

Bohemians 1905 angažovali obránce Bederku a záložníka Závišku

Bohemians 1905 získali první dvě zimní posily. Obránce Jiří Bederka do pražského klubu přestoupil z druholigového Hradce Králové a podepsal smlouvu do června 2020, záložník Jan Záviška přišel z Jihlavy na půlroční hostování s opcí.

Brno po výhře 2:0 nad Bohemians 1905 ovládlo Tipsport ligu

Brněnští hráči vyhráli 21. ročník Tipsport ligy. Ve finále v Praze na Vyšehradě porazili 2:0 Bohemians 1905 a tradiční turnaj ovládli podruhé v historii, když navázali na prvenství z roku 2009. Zápas v posledních 20 minutách rozhodli Miloš Kratochvíl a Lukáš Vraštil. Oba týmy se v polovině února utkají v prvním jarním ligovém kole.

Ve finále Tipsport ligy se utkají Bohemians s Brnem

Ve čtvrtečním finále Tipsport ligy se utkají Bohemians 1905 a Brno. "Klokani" v semifinále zimního přípravného turnaje porazili na pražském Vyšehradě druholigový Hradec Králové 2:1 a Zbrojovka poté přestřílela rovněž druholigový Frýdek-Místek 4:2. Finále bude zajímavé pro brněnského trenéra Romana Pivarníka, který v minulosti vedl Bohemians.

Buchta bude hostovat v Jihlavě, Záviška v Bohemians 1905

Bohemians 1905 a Jihlava si pro jarní část sezony vyměnily po jednom hráči. Vysočinu posílí obránce Petr Buchta, do pražského klubu naopak zamířil záložník Jan Záviška. Oba by měli ve svých nových týmech hostovat do konce jarní sezony s možností následné opce na přestup.

Bohemians v Tipsport lize i potřetí vyhráli a postoupili

Bohemians 1905 vyhráli i třetí zápas Tipsport ligy. "Klokani" porazili ve svém závěrečném utkání ve skupině A zimního turnaje druholigovou Olympii Praha 2:0 a bez ztráty bodu postoupili do Final Four na Vyšehradě v příštím týdnu. Účast v semifinále si zajistil i Frýdek-Místek ze skupiny D, již dříve postoupilo Brno.

Katastrální úřad přepsal majitele stadionu v Ďolíčku na město

Bohemians Praha 1905 mají po letech jistotu setrvání v Ďolíčku. Katastrální úřad dnes přepsal majitele vršovického stadionu, jímž se stalo Hlavní město Praha. Podle webových stránek ligového klubu "Klokani" v příštích dnech podepíší s městem desetiletou nájemní smlouvu.

Další posilou Baníku Ostrava se stal Jirásek

Milan Jirásek přestoupil z Bohemians 1905 do Ostravy. Pětadvacetiletý záložník už dnes za slezský klub zasáhl do přípravného utkání s Valašským Meziříčím a po něm v Baníku podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Bohemians 1905 zahájili přípravu, Hašek už nepočítá s Jiráskem

Hráči Bohemians 1905 zahájili přípravu na jarní část sezony. Trenér Pražanů Martin Hašek už nepočítá se záložníkem Milanem Jiráskem, o jehož přestupu se jedná.

Praha schválila změnu smlouvy umožňující odkup Ďolíčku

Praha upraví kupní smlouvu, na základě které chce koupit vršovický stadion Ďolíček. Důvodem jsou právní nejasnosti, kvůli kterým katastrální úřad letos odmítl už schválený odkup zapsat do katastru. Uzavření dodatku smlouvy dnes odsouhlasili pražští zastupitelé. Bez změny by podle vedení magistrátu nešlo s transakcí pokračovat.

MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 1:0

Fotbalisté Bohemians 1905 si tak trochu pokazili závěr podzimu, když na půdě Karviné prohráli až brankou tři minuty před koncem. Klokani zároveň nenatáhli sérii neporazitelnosti na sedm utkání. Důležitou výhru Karviné zařídil jedinou brankou Lukáš Budinský.