Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905 1:0

Ostravský Baník dokázal porazit Bohemians 1905 nejtěsnějším rozdílem a to brankou až v nastaveném čase, navíc při svém oslabení. V 93. minutě se o to postaral Stronati.

Preview: Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905

Baník Ostrava své poslední aktivní vystoupení prohrál, stejně tak se nedařilo Bohemians. Ti ale prohráli pouze v Poháru FAČR, zatímco v Synot lize se jim minulé utkání vyvedlo. Porazili pražskou Slavii a nyní jsou šestí.

Bohemians 1905 prodloužili smlouvu s klíčovým hráčem Radou

Bohemians Praha 1905 dnes prodloužil smlouvu s jedním z klíčových hráčů Jakubem Radou. Ve vršovickém celku uzavřel odchovanec Sparty nový tříletý kontrakt. Původní smlouva mu měla vypršet už v prosinci 2015.

Praha 10 se dohodla s Bohemians 1905 na nájemní smlouvě

Praha 10 se dohodla s prvoligovým klubem Bohemians 1905 na nájemní smlouvě na 20 let na stadion Ďolíček za jednu korunu ročně. Smlouva začne platit, až městská část stadion získá. Praha 10 tímto krokem chce deklarovat, že nemá zájem stadion zbourat.

Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha 2:0

Fotbalisté Slavie Praha v osmém kole první ligy prohráli 0:2 na hřišti Bohemians 1905 a nebodovali ve čtvrtém z posledních pěti zápasů nejvyšší soutěže. Vršovické derby rozhodli až v druhém poločase Josef Jindřišek z penalty a střídající Ivan Lietava. Poslední desetiminutovku navíc odehráli slávisté bez vyloučeného obránce Milana Nitrianského. "Klokani" si v této sezoně domácí soutěže připsali premiérové vítězství ve vyprodaném Ďolíčku.

Jindřišek: Proti Slavii jsme šli za vítězstvím od první minuty

Podle kapitána Bohemians 1905 Josefa Jindřiška šli "klokani" ve vršovickém derby proti Slavii (2:0) od první minuty za vítězstvím a věděli, že je jen otázka času, kdy se jim podaří skórovat. Zkušený záložník označil za klíčový moment zápasu osmého kola úvodní gól, který vstřelil v 60. minutě z penalty.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha

V 8. kole první fotbalové ligy se dnes odehraje pražské derby mezi Slavií a Bohemians 1905. Čtvrtá Slavia se pokusí napravit předchozí porážku 1:3 s Brnem, která jí pokazila bilanci po nečekaně vydařeném vstupu do sezony.

Praha 10 se brání nařčení od magistrátu, že chce zbourat Ďolíček

Praha 10 chce podle magistrátu stadion fotbalistů Bohemians 1905 v Ďolíčku zbourat. Vyplývá to prý z posudku ceny pozemků pod stadionem, který chce radnice v rámci výměny získat od firmy Bohemians Real. Starosta Prahy 10 označil tvrzení magistrátu za "fantasmagorii".

Praha 3 nabízí Bohemians 1905 v případě potíží azyl na Žižkově

V případě, že by fotbaloví Bohemians 1905 museli pryč z Ďolíčku, nabídla jim Městská část Praha 3 dočasný azyl. Své domácí zápasy by "klokani" mohli hrát na stadionu v Seifertově ulici, kde působí druholigová Viktoria Žižkov.

Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 0:1

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v malém pražském derby na hřišti Dukly 1:0 a venku naplno bodovali ve třetím ze čtyř utkání v sezoně. Zápas sedmého kola na Julisce rozhodl až v 79. minutě Jan Moravec.

Moravec: Trenér po nás chtěl víc střel, tak jsem to zkusil

Záložník Bohemians Praha 1905 Jan Moravec v poločasové přestávce malého pražského derby s Duklou od trenéra Romana Pivarníka slyšel, že má se spoluhráči víc střílet. Sedmadvacetiletý záložník si vzal koučova slova na srdce a v 79. minutě na Julisce rozhodl povedenou ranou o vítězství 1:0.

Bohemians 1905 dostali výpověď ze stadionu v Ďolíčku

Budoucnost Bohemians Praha 1905 je ohrožena. Aktuálně jedenáctý celek prvoligové tabulky dostal k 30. listopadu výpověď z nájemní smlouvy k Ďolíčku od majitele stadionu společnosti Bohemians Real. Problémem je, že stále nedošlo k naplnění dohody o výměně stadionu za sousední pozemky mezi Prahou 10 a majitelem arény.

Klokani řešící krizi nastoupí proti městskému rivalovi

Na Julisce bude neveselo truchlivo, zejména v sektoru hostí. Slavné Klokany totiž postihla tragédie, která se zřejmě ohrozí samotnou existenci klubu. V současné chvíli se ale Klokani musí soustředit na boj proti Dukle Praha.

Střížkovský klub podal trestní oznámení na FAČR

Ve spletité kauze Bohemians padlo další trestní oznámení. Podal ho třetiligový střížkovský klub Bohemians Praha na Fotbalovou asociaci České republiky. Její vedení obviňuje z nevýhodné transakce, která jí mohla způsobit škodu až 18 milionů korun. Na pokračování sporu upozornily dnešní Lidové noviny.

Švenger: Zachytal jsem si nejvíc v sezoně a kluky snad podržel

Brankář Bohemians 1905 Milan Švenger svými zákroky hodně pomohl k domácí remíze 1:1 s Hradcem Králové. Kmenový brankář Sparty přiznal, že si proti nováčkovi první fotbalové ligy zachytal nejvíc z dosavadního průběhu sezony, a myslí si, že své spoluhráče podržel.