FK Králův Dvůr Česko - FK Králův Dvůr - Expres Zprávy

10.05.201721:10

Králův Dvůr uspěl až po penaltovém maratonu

Hráči Králova Dvora, druhého týmu tabulky ČFL, nevyužili v předehrávaném 33. kole možnost dotáhnout se bodově na vedoucí Olympii Hradec Králové. S Dobrovicí doma jen remizovali 2:2 a až v penaltovém maratonu vyhráli 12:11. Králodvorští "cábelíci" přitom vedli 2:0, ale nakonec ukončili sérii sedmi vyhraných zápasů na vlastním hřišti. Doma inkasovali poprvé od konce loňského září a 878 minutách hry.

ČTK
05.04.201521:30

V Benešově neproměnili devět penalt

Bezbrankovou remízou skončilo dnešní středočeské derby Benešov - Králův Dvůr v 22. kole ČFL. Střelecká nemohoucnost na obou stranách pak vygradovala v následném rozstřelu, v němž za stavu 2:2 hosté zahodili čtyři pokutové kopy za sebou a domácí hráči dokonce pět. Penaltový zmar uťal až hostující Karel Soldát, jenž se v sedmé sérii přece jen trefil a králodvorští "cábelíci" si odvezli dva body.

ČTK
12.01.201317:19

Přípravné výsledky Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Pardubice 1:2. Branky: 73. Gavlák - 57. Petrus, 72. Rešetár. Sestava Mladé Boleslavi: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Kúdela, Opiela (46. Gavlák) - Ondřejka, Schubert, Štohanzl - Nešpor. Trenér: Minář.
Mladá Boleslav - Králův Dvůr 3:0. Branky: 63. vlastní, 77. Synek, 85. Magera. Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Geissler (61. Magera), Janíček, Zbrožek, Bořil - Ščuk, Brunclík - Grizelj (46. Synek), Magera (46. Schubert), Sivrič - Sprečo (76. Grizelj). Trenér: Minář.

30.01.201018:28

Mladá Boleslav - Králův Dvůr 3:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Králův Dvůr 3:0 (2:0). Branky: 3. Kúdela, 6. Tafat, 75. Karem. Sestava Mladé Boleslavi: Miller - Kalina (46. Mendy), Procházka, Rolko, Hrdlička - Kúdela, Opiela, Sylvestre (46. Sedláček), Poláček - Bořil (60. Karem), Tafat (46. Chramosta).

05.03.200819:25

Kladno rozstřílelo Králův Dvůr

PŘÁTELSKY: Kladno - Králův Dvůr 7:1 (3:1). Branky: 29. a 37. z pen. Krob, 38. Szabo, 49. Kroupa, 59. Brunclík, 67. Cigánek, 84. Semerák - 44. Kyklhorn. Kladno: 1. poločas: Miski - Bartoš, Beneš, Hochmeister, Krob - Vršajevič, Rada, Szabo, Zoubele - Kroupa, Zachariáš. 2. poločas: Kostolanský - Vršajevič, Killar, Farbák, Čáp - Cigánek, Brunclík, Gross, Holub - Semerák, Kroupa.