FK Turnov Česko - FK Turnov - Expres Zprávy

12.03.201714:14

Papoušek zaznamenal bleskový hattrick

Bývalý prvoligový hráč Petr Papoušek, který v červenci letošního roku oslaví čtyřicetiny, byl hlavní postavou jarní premiéry českých divizí. Záložník Turnova v dnešním utkání 16. kola na hřišti Přední Kopaniny totiž nastřílel mezi 83. a 89. minutou tři góly, a zajistil tak svému celku vítězství 4:1. První z jeho tref byla z penalty.

ČTK
22.07.201520:09

Slovan Liberec - Pěnčín-Turnov 6:0

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Pěnčín-Turnov 6:0 (4:0).
Branky:
15. a 30. Pavelka, 10. Delarge, 41. Folprecht, 66. Rabušic, 77. Hadaščok.
Sestava Liberce:
I. poločas:
T. Koubek - Coufal, Švejdík, Hovorka, Bartošák - Sackey, Pavelka - Delarge, Folprecht, Josef Šural - Luckassen.
II. poločas: Hladký - Moravec, Pokorný, Mudra, Fleišman - Juhar, Sackey (61. Hadaščok), Sus, Kerbr - Bakoš, Rabušic. Trenér: Trpišovský.