MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

Zlín zdolal trápící se Karvinou

Zlínští fotbalisté porazili v osmnáctém kole nejvyšší české ligy Karvinou 2:1. Vítězství domácích zařídil dvěma brankami Tomáš Poznar, za hosty se trefil Lukáš Bartošák.

Utkání ze suterénu tabulky, Zlín hostí poslední Karvinou

Mizerný podzim zažívají Zlín a Karviná a oba týmy si v sobotu odpoledne hodlají alespoň trochu vylepšit reputaci. Fastav je třináctý, Karviná poslední.

Nepochopitelná chyba Bolka pomohla Spartě k výhře v Karviné

Hodinu hry dokázala Karviná vzdorovat Spartě, pak ale domácí srazila na kolena minela brankáře Petra Bolka, díky níž se Letenští dostali do vedení. To již do konce utkání nepustili a z východu republiky vezou tři body.

Utrápená Karviná přivítá Spartu. Potvrdí hosté roli favorita?

Karviná již sice dohnala ostatní účastníky nejvyšší soutěže v počtu odehraných zápasů, jenže ani po dohrávkách se nedočkala první výhry v sezoně. Moc šancí se Slezanům nedává ani v duelu se Spartou, byť také celek z hlavního města řeší své potíže.

Karviná opět propadla, od Bohemians obdržela tři branky

Ani proti Bohemians se Bohumil Páník jako kouč Karviné nedočkal první ligové výhry. Slezané v dohrávce 13. kola na hřišti "Klokanů" propadli a zpět k polským hranicím se vracejí s tříbrankovým přídělem.

Karviná chce prolomit sérii bez výhry

Bohemians se v dohrávce třináctého kola české ligy utkají s Karvinou. Domácí jsou na patnáctém místě, hosté na předposledním místě o skóre před Teplicemi.

Záložník Bartl je po operaci kolena a Karviné bude delší dobu chybět

Karvinský záložník Daniel Bartl absolvoval operaci kolena a předposlednímu týmu prvoligové tabulky bude delší dobu chybět. Slezský klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Túlio vyloučením usnadnil Hradci cestu za vítězstvím

Ani v hradeckém azylu v Mladé Boleslavi nedokázala Karviná ukončit čekání na výhru. Pohromy pro ní přišly na konci první půle, kdy se nejprve nechal nesmyslně vyloučit Túlio a vzápětí Rada jediným gólem rozhodl o vítězství domácích.

Rozhodčí neměl zkušenosti, zlobil se Páník po porážce s Hradcem Králové

Karvinský trenér Bohumil Páník přiznal, že po porážce 0:1 s Hradcem Králové v 16. kole první ligy cítil křivdu. Nedovolený zákrok před přímým kopem, z nějž vstřelil Jakub Rada rozhodující gól, označil za pseudofaul a podle čtyřiašedesátiletého kouče neměl rozhodčí Josef Krejsa potřebné zkušenosti k řízení takto důležitého duelu. Karviná nevyhrála v nejvyšší soutěži již 16. zápas po sobě a po šesté venkovní porážce v řadě zůstává na předposledním místě tabulky.

Karviná dvakrát smolně prohrála. Vynahradí si nezdary proti Hradci?

Hradec již sice tři zápasy čeká na tříbodový zisk, přesto se nadále drží v první šestici tabulky. To Karviná po dvou nešťastných porážkách dál marně hledá cestu z krize. Najdou Slezané světlo na konci tunelu proti "Votrokům"?

Baník v Karviné otočil a dohrávku zvládnul naplno

Slezské derby jakožto dohrávka dvanáctého kola obstaralo středeční zábavu příznivcům české kopané. Po bezbrankové první půli poslal Karvinou do vedení Santos, jenže v dresu Baníku brzy srovnal Sor a v nastavení obrat dokonal Jiří Klíma.

Karvinou čeká dohrávka s Baníkem. Vyzraje Páník na bývalé svěřence?

Hráči Karviné již za sebou dávno mají karanténu, do níž se před měsícem dostali kvůli vyššímu počtu pozitivních případů nákazy koronavirem v mužstvu. Nic již tak nebrání dohrání odloženého duelu s ostravským Baníkem.

Liberec otočil v Karviné, v nastavení rozhodl Júsuf

Počtvrté v řadě dokázali fotbalisté Liberce naplno bodovat. Jejich vítězství v Karviné se však nerodilo lehce, po Túliově brance totiž prohrávali. Jenže pak z penalty srovnal Rabušic a v nastavení rozhodl o konečném výsledku Júsuf.

Liberec ve své stíhající jízdě pokračuje v Karviné

Po bídném vstupu do sezony se fotbalisté Liberce zvedli a už jsou na dostřel elitní šestce. Nyní navíc mají šanci na další vítězství, hrají totiž na hřišti Karviné, která zatím bodovala jen díky remízám.

Slovácko je po obratu s Karvinou v prodloužení ve čtvrtfinále poháru

Fotbalisté Slovácka zdolali v osmifinále domácího poháru Karvinou 3:1 po prodloužení a stali se šestým postupujícím do jarního čtvrtfinále. Čtvrtý tým ligové tabulky prohrával po trefě Martina Šindeláře od 24. minuty, v nastaveném čase druhého poločasu však vyrovnal střídající Václav Jurečka a postup vystřelil v prodloužení dvěma brankami Rigino Cicilia.