Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 5:0

Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 5:0 (3:0).
60. a 74. Přikryl, 3. Ladra, 23. Ewerton, 25. Pech.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - Křapka, Tatajev, Chaluš, Fulnek - Hubínek - Pech, Provazník, Matějovský, Ewerton - Ladra.
II. poločas: Stejskal - Hašek, Hájek, Šušnjar, Klíma - Takács - Tvaroh, Mašek, Přikryl, Novák - Komličenko. Trenér: Weber.

ČTK
17.08.201421:35

V Benátkách nad Jizerou se opět hrála divize

Po dlouhých 71 letech se dnes hrála v Benátkách nad Jizerou fotbalová divize a přivítalo ji 748 diváků, kteří byli zvědavi na okresní derby s Dobrovicí. Utkání 2. kola skupiny C skončilo po 90 minutách bezbrankovou remízou, v penaltovém rozstřelu zvítězili domácí 4:3. Na kontě tak mají Benátečtí čtyři body, protože i před týdnem v premiéře sezony vyhráli na penalty v Turnově.