Sarriho Lazio v Evropě poprvé padlo, z Dánska si přivezlo nečekaný debakl

Dánský Midtjylland se postaral o velké překvapení, když dokázal porazit římské Lazio vysoko 5:1. Už v první půli dvakrát skóroval, když se trefili Paulinho a Kaba. Po změně stran se Dánové dočkali také penalty, kterou proměnil Evander. O chvíli později sice snižoval Milinković-Savić, ale posléze kopal Midtjylland další penaltu. Evander ji sice tentokrát neproměnil, ale z dorážky zapsal čtvrtou branku svého celku Isaksen. Listinu střelců uzavřel stoper Sviatchenko v 72. minutě.
15.09. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Midtjylland doufá v podcenění ze strany římského Lazia

Lazio zažívá poměrně solidní start do nové sezony a bude v něm chtít pokračovat i čtvrtečním duelem Evropské ligy. Biancocelesti ale čeká jednak dlouhá cesta do dalekého Dánska a jednak houževnatý soupeř. Zuby si na body brousí domácí Midtjylland.
14.09. | Previews | 11 komentářů

Sturm Graz porazil po bojovném výkonu dánský Midtjylland 1:0

Sturm Graz vstoupil do základní skupiny Evropské ligy vítězně. V zápase s dánským Midtjyllandem rozhodla jediná branka, kterou vstřelil již v osmé minutě Emegha.
08.09. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Po roce znovu v Evropské lize. Letošní boje zahájí Midtjylland v Grazu

Podruhé v řadě si Sturm Graz zahraje skupinovou fázi Evropské ligy. Před rokem uhrál jen dva body a dalších bojů v soutěži se nezúčastnil. Zda rakouský celek sehraje letos na podzim důstojnější partii, napoví již úvodní střet s dánským Midtjyllandem.
08.09. | Previews | 9 komentářů

PAOK v Konferenční lize předčil Midtjylland v penaltovém rozstřelu

Vyrovnanou bitvu o postup do osmifinále Konferenční ligy zvládl jen o chlup lépe PAOK, jemuž se podařilo v odvetě dotáhnout do zdárného konce penaltový rozstřel. Midtjylland se opravdu hodně nadřel na snižující trefu v tomto utkání, nicméně ani ta ve finále jeho konec v pohárové Evropě pro letošek neodvrátila. V Řecku především strádal v prvním poločase.
25.02. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

PAOK musí proti Midtjyllandu dohnat gólovou ztrátu

Před týdnem si FC Midtjylland zajistil nejtěsnější výhru 1:0 a ve čtvrtek ji bude v Soluni hájit. Šance na postup do další fáze Konferenční ligy zůstávají před odvetou vyrovnané.
23.02. | Previews | 5 komentářů

Midtjylland si veze do Řecka jednobrankovou výhru

Dánský Midtjylland zvládl první zápas předkola vyřazovací fáze a na půdu PAOKu Soluň veze jednobrankovou výhru. O tu se postaral po dvaceti minutách Joel Andersson a řecký celek na ní nenašel odpoveď. Celkově to nebylo moc záživné utkání a brankových příležitostí bylo pomálu.
17.02. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Souboj Midtjyllandu s PAOKem v EKL nemá favorita

V předkole vyřazovací fáze Konferenční ligy se utkají dánský FC Midtjylland a řecký PAOK Soluň. Domácí se dostali do nově vytvořené soutěže skrze třetí místo ve skupině Evropské ligy, zatímco PAOK obsadil v EKL druhou příčku. Samotný dvojzápas nemá favorita.
16.02. | Previews | 6 komentářů

Vágner Love v Evropě ještě nekončí, bude hrát za Midtjylland

Vágner Love ve svých sedmatřiceti letech stále nepomýšlí na odchod do důchodu a v nadcházejících měsících si protáhne působení v Evropě. Zkušený brazilský útočník vyzkouší dánskou nejvyšší soutěž, kontrakt do konce června s ním podepsal Midtjylland...
20.01. | Aktuality | 27 komentářů

Remeš dotáhla rekordní přestup Cajusteho z Midtjyllandu

Jens Cajuste po třech a půl letech opustil Midtjylland. Švédský reprezentant se stěhuje do Remeše, která zaplatí odstupné 10 milionů eur, což je její historicky nejdražší nákup...
11.01. | Aktuality | 7 komentářů
09.09. Cools už není hráčem Midtjyllandu
FC Midtjylland nechal odejít Diona Coolse. Malajsijský reprezentant se neprosadil a nyní se dohodl na předčasném rozvázání smlouvy. (transfermarkt.de)
01.09. Olsson se vrátil do Midtjyllandu
Midtjylland se chystá na Evropskou ligu, kterou si za dánský klub zahraje také Kristoffer Olsson. Švédský reprezentant se do známého prostředí vrací na roční hostování s opcí z Anderlechtu. (transfermarkt.de)
29.08. Onyedika přestoupil do Brugg
Club Bruggy před koncem přestupového okna posílil Raphael Onyedika z Midtjyllandu. Jednadvacetiletý defenzivní záložník svého nového zaměstnavatele vyšel na 10 milionů eur a podepsal smlouvu do roku 2027. (vi.nl)
28.08. Lössl zůstává v Midtjyllandu
Girondins Bordeaux momentálně neposílí brankář Jonas Lössl z Midtjyllandu. Francouzský klub měl do včerejška transfer dotáhnout, to se však nepodařilo, protože nemá prostor na zaregistrování nových hráčů. Obě strany se však mohou k jednání vrátit v zimní přestávce. (lequipe.fr)
24.08. Midtjylland má nového trenéra
Albert Capellas se už nebude angažovat ve vedení Barcelony. Trenér se stěhuje do Dánska, kde se ujal kormidla Midtjyllandu, na lavičce nahradil Bo Henriksena. (mundodeportivo.com)
02.08. Lössl má namířeno do Bordeaux
Girondins Bordeaux by mělo v nejbližší době představit posilu mezi tři tyče. Zpátky do Francie, kde v minulosti nastupoval za Guingamp, míří Jonas Lössl z Midtjyllandu. (lequipe.fr)
02.08. Stuttgart dotáhl příchod Pfeiffera
Luca Pfeiffer se z Midtjyllandu natrvalo vrací do Německa. Pětadvacetiletý útočník přestoupil do Stuttgartu, s nímž uzavřel smlouvu do roku 2026. (transfermarkt.de)
01.08. Stuttgart chce přivést Pfeiffera
Luca Pfeiffer se po vydařeném hostování v Darmstadtu vrátil do Midtjyllandu, přesto by mohl v Německu pokračovat. Zájem o 25letého útočníka projevil Stuttgart. (transfermarkt.de, kicker.de)
30.07. Midtjylland propustil trenéra
Bo Henriksen byl propuštěn z funkce trenéra Midtjyllandu. Kouč na lavičce dánského klubu seděl od loňského května a vedl ho v 55 zápasech, na svém kontě měl 31 výher a 11 remíz. (sport-express.ru)