AS Nancy-Lorraine Francie - AS Nancy-Lorraine - Zprávy

AS Nancy-Lorraine - Paris Saint-Germain 1:1

Poslední zápas francouzské ligy před reprezentační pauzou skončil remízou 1:1, ačkoli lepším týmem byl o trochu Paris SG. Hosté se dostali do vedení už ve druhé minutě díky Hoarauovi, Nancy však do poločasu dokázalo zásluhou Macalusa vyrovnat.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Paris Saint-Germain

Souboj dvou týmůčerstvě postoupivších do základních skupin Poháru UEFA. Hostující Paříž, která má po sedmi kolech zvláštní skóre 4:4, zajíždí na půdu svého skoro souseda Nancy.

Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine 2:1

Lyon si v sobotním večeru připsal na své konto další vítězství, na domácí půdě porazil Nancy 2:1. Domácí po půlhodině hry během pěti minut vstřelili zásluhou Benzemy a Freda dvě branky, hosté stačili o minutu později korigovat skóre na rozdíl jednoho gólu, ale srovnat už nedokázali a domů odjíždějí bez bodového zisku.

Preview: Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine

Vedoucí Lyon přivítá v sobotu na svém stadionu celek Nancy, kterému se v začátku letošní sezóny příliš nedaří. Hosté jsou se sedmi body na 13. místě tabulky.

AS Nancy-Lorraine - Stade Rennes 0:0

Nancy pokračuje v nevýrazných výkonech, v šestém zápase si na své konto připsalo už čtvrtou remízu. Fotbalisté Rennes tak nakonec vybojovali na cizím hřišti bod za bezbrankovou remízu, i když posledních šest minut dohrávali jen v deseti lidech, obránce Hannson byl totiž za zákeřný faul vyloučen.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Stade Rennes

Dva týmy hrající Pohár UEFA změří síly v šestém kole Ligue 1. Podobně jako Paris SG a St. Étienne i čtrnácté Nancy s třináctý tým Rennes úspěšně pohárová utkání absolvovaly.

AJ Auxerre - AS Nancy-Lorraine 1:1

Očekávaně vyrovnaný duel nakonec skončil spravedlivou remízou. Domácí otevřeli skóre v 55. minutě Lejeunem, hosté vyrovnali za deset minut Zerkou.

Preview: AJ Auxerre - AS Nancy-Lorraine

Souboj dvou týmů ze středu tabulky. Auxerre získalo ze čtyř zápasů šest bodů a je na devátém místě, Nancy má jen o jeden méně a je o tři příčky níže. Očekává se vyrovnaný duel, mírnými favority jsou ovšem domácí.

AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC 2:1

Nancy si dokázalo dvě minuty před koncem zajistit všechny tři body za výhru nad Le Havrem a konečně se odpoutalo od konce tabulky.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC

Fotbalisté Nancy sice myslí na účast v Poháru UEFA, ale tento víkend se budou muset zaměřit na nejvyšší francouzskou soutěž, kde se utkají s nováčkem z Le Havre.

AS Nancy-Lorraine - Toulouse FC 0:0

Fotbalisté Nancy stále čekají na své první vítězství v novém ročníku Ligue 1. V zápase proti Toulouse nedokázal ani jeden tým vstřelil branku. Domácí tým dohrával posledních 13 minut utkání v deseti lidech, vyloučen byl Dia.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Toulouse FC

Fotbalisté Nancy věří, že poprvé v této sezóně dokážou naplno bodovat a vylepší svoji pozici v tabulce, která není zrovna nejlepší. Do cesty se jim postaví celek Toulouse.

OGC Nice - AS Nancy-Lorraine 2:1

Gól Traoreho z 90. minuty rozhodl o tom, že všechny body zůstávají v Nice. Všechny důležité momenty se odehrály na konci obou poločasů, před poločasovou přestávkou vyrovnávali hosté z penalty, těsně před závěrečným hvizdem dokázali domácí strhnout vítězství na svou stranu.

Preview: OGC Nice - AS Nancy-Lorraine

Zajímavou bitvu uvidí diváci na stadionu Municipal du Ray, kde Nice hostí Nancy. Domácí tým ztratil minulý týden všechny body na hřišti nováčka z Le Havre, Nancy pouze bezbrankově remizovalo s Lille.

AS Nancy-Lorraine - Lille OSC 0:0

Bezbrankovou remízu přineslo měření sil mezi Nancy a Lille. Utkání nepříliš bohaté na šance dohrával hostující tým v deseti, v 90. minutě byl vyloučen Rami.