AS Nancy-Lorraine Francie - AS Nancy-Lorraine - Zprávy

Preview: AS Nancy-Lorraine - Paris Saint-Germain

Čerstvý vítěz ligového poháru Paris Saint-Germain zajíždí za hřiště Nancy – jednoho z aspirantů na účast v evropských pohárech. Bude pokračovat znovuzrození Pařížanů? Podepíše se zvednuté sebevědomí díky pohárovému vítězství na psychice týmu?

Girondins Bordeaux - AS Nancy-Lorraine 2:1

Bordeaux v důležitém boji o druhé místo s Nancy otočilo nepříznivý vývoj ve druhém poločase a nakonec se radovalo ze tří bodů. Ty zařídil jediný muž - Fernando Cavenaghi, který se postaral o oba zásahy domácích.

Preview: Girondins Bordeaux - AS Nancy-Lorraine

Jediný sobotní zápas nabídne fanouškům v Bordeaux velmi zajímavý duel. Domácí Girondins, které obývá druhé místo, totiž hostí třetí Nancy. Byli to hosté, kdo dokázal v prvním vzájemném utkání zvítězit, a tak má Bordeaux Nancy co vracet.

AS Nancy-Lorraine - FC Metz 2:1

Nancy se na tři body s posledními Métami pěkně nadřelo. Po poločase se sice dostali domácí do vedení, jenže poslední tým tabulky dokázal tři minuty před koncem srovnat. Zápas nakonec rozhodl minutu před koncem Zerka.

Preview: AS Nancy-Lorraine - FC Metz

Oblastní derby mezi Nancy a Métami sice nelze srovnávat se zápasy typu Marseille – PSG, ale jistě má také co nabídnout. Každý z týmů má v tabulce úplně jinou pozici, Nancy okupují špici tabulky, hosté se ještě pokouší o nemožné – záchranu v Ligue 1.

FC Sochaux - AS Nancy-Lorraine 1:1

Souboj týmů z opačných konců tabulky skončil překvapivě remízou. A to lépe postavení hosté byli za bod ještě rádi, protože celý zápas byli horším týmem.

Preview: FC Sochaux - AS Nancy-Lorraine

Souboj třetího týmu od konce a třetího týmu z vrchu. To je zápas mezi Sochaux a Nancy. První zápas skončil nerozhodně 1:1, do odvety nastupují jako favorité hosté.

AS Nancy-Lorraine - AS Monaco 2:0

Nancy dokázalo udržet neporazitelnost na domácím hřišti a dvěma brankami z úvodu zápasu porazilo Monako. První branku si dali hosté sami, nešťastným "střelcem" byl Modesto, o čtvrthodinu později přidal druhou branku domácí Hadji.

Preview: AS Nancy-Lorraine - AS Monaco

V této sezóně na domácí půdě stále neporažené Nancy přivítá knížecí klub z Monaka. Hosté se po nepovedeném vstupu do sezóny pomalu zlepšují, v minulém měsíci sice přišlo několik zaváhání, ale bitva o evropské poháry není ještě prohraná.

FC Lorient - AS Nancy-Lorraine 0:0

Nancy nedokázalo využít možnosti snížit náskok na druhé Girondins Bordeaux, když získalo pouze bod za bezbrankovou remízu s Lorientem. Jenomže domácí Lorient teď hraje ve skvělé formě, a proto i Pablo Correa musel přiznat, že to je opravdu vydřený bod.

Preview: FC Lorient - AS Nancy-Lorraine

Prezident klub Nancy Jacques Rousselot je podle svých slov přesvědčen, že jeho tým je, i přes špatnou formu v roce 2008, dost talentovaný a dokáže nakonec urvat místo v Lize mistrů v příštím roce. Jeho třetí Nancy putuje v sobotu do Lorientu pokusit se získat první výhru z devíti posledních domácích zápasů.

AS Nancy-Lorraine - Racing Lens 2:1

Domácí tým sice od 41. minuty díky brance Manganeho prohrával, ale ve druhé půli podal zlepšený výkon a dvěma góly v rozmezí 180 sekund skóre otočil.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Racing Lens

Racing Lens cestuje do Nancy a v případě vítězství by se mohl dotáhnout na rozdíl jediného bodu právě k domácímu týmu. Ve hře je totiž možnost účasti v milionové Lize mistrů.

AS Saint-Etienne - AS Nancy-Lorraine 4:0

Bafetimbi Gomis se v zápase svého Saint Etienne proti Nancy trefil hned dvakrát a i díky němu může Saint Etienne alespoň na chvíli zapomenou na sestupové starosti.

Preview: AS Saint-Etienne - AS Nancy-Lorraine

Nancy bude chtít v sobotním zápase proti trápícímu se Saint-Etienne navázat na zápas z minulého týdne, kdy porazilo Toulouse nejtěsnějším rozdílem.