Francouze postihl při zápasu infarkt

Infarkt postihl během utkání druhé francouzské ligy fotbalistu Marka Randrianantoaninu. Čtyřiadvacetiletý obránce Niortu zkolaboval v 23. minutě pátečního utkání proti svému bývalému klubu Sedanu.  
19.01.2008 | Aktuality | 3 komentáře
04.09. Niort povede trenér Almeida
Rui Almeida byl jmenován novým trenérem Niortu. Dvaapadesátiletý kouč na lavičce druholigového francouzského klubu nahradil Sébastiena Desabreho, jenž se ujal reprezentace DR Kongo. (lequipe.fr)
24.06. Yongwa vyztuží defenzívu Lorientu
Darline Yongwa je novou posilou Lorientu. Kamerunský obránce přišel za 1,5 milionu eur z Niortu, v novém působišti podepsal čtyřletý kontrakt. (lequipe.fr)
22.06. Yongwa má volnou cestu do Lorientu
Darline Yongwa by měl přestoupit z Niortu do Lorientu. Kluby jsou domluveny na odstupném 1,5 milionu eur, pro mladého obránce je připravena čtyřletá smlouva. (lequipe.fr)
02.02. Baník Ostrava neposílí Olaitan
Junior Olaitan se nestane posilou Baníku Ostrava. Talentovaný záložník se z Ayema FC vydal do druholigového francouzského Niortu, s nímž podepsal smlouvu do roku 2025. (isport.cz, transfermarkt.de)
12.01. Niort - Dunkerque přeloženo na únor
Z víkendového programu druhé francouzské ligy vypadl zápas Niort - Dunkerque. Hosté mají problémy s koronavirem, duel byl přeložen na 1. února. (lequipe.fr)
06.01. Odloženy tři víkendové zápasy L2
Tři utkání nadcházejícího 20. kole druhé francouzské ligy se kvůli koronaviru odehrají v náhradním termínu. Přeloženy byly zápasy SM Caen - Chamois Niort, USL Dunkerque - Paris FC a Amiens SC - AC Ajaccio. (lequipe.fr)
23.03.2021 Michel si přetrhl kolenní vazy
Citelnou ztrátu utrpěl Niort, brankář druholigového francouzského klubu Mathieu Michel si přetrhl kolenní vazy a přijde o zbytek sezony. (lequipe.fr)
22.12.2020 Chamois Niortais - Valenciennes odloženo
Odložen byl dnešní zápas druhé francouzské ligy Chamois Niortais - Valenciennes, domácí tým má ve svém středu tři zaměstnance nakažené koronavirem. (lequipe.fr)
27.10.2020 Niort - Grenoble odloženo
Grenoble nenastoupí ani k dalšímu utkání na hřišti Niortu. Druholigový francouzský celek má více než deset hráčů nakažených koronavirem, proto mu bylo odložené již předchozí ligové střetnutí s Nancy. (lequipe.fr)
02.10.2020 Allagbé vyměnil Niort za Dijon
Saturnin Allagbé končí v Niortu a zachytá si francouzskou nejvyšší soutěž. Africký brankář přestoupil do Dijonu, s nímž podepsal smlouvu na čtyři roky. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
12.11.Chamois Niortais - Nîmes1:1
Další zápas
26.12.FC Metz - Chamois Niortaisinfo
Tabulka
 TýmZB
17.Dijon FCO1515
18.Rodez AF1515
19.Chamois Niortais1512
20.AS Saint-Étienne1511
Poslední zápas
18.11.Bergerac Périgord FC - Niort0:1p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci