ES Troyes Francie - ES Troyes - Zprávy

Preview: ES Troyes - Girondins Bordeaux

Opravdu hodně za očekáváním jsou zatím fotbalisté Bordeaux, kteří se nacházejí jen v dolní polovině tabulky a v současné chvíli se jich týká boj o holé přežití. Mužstvo kouče Jocelyna Gourvenneca padlo už šestkrát v řadě a stačilo vypadnout i z Coupe de France. Troyes je na tom s formou o chlup lépe, ale vesele poskakovat určitě také nemůže.

Olympique Marseille - ES Troyes 3:1

Marseille se oklepala po prohře s Lyonem, otočila vývoj utkání s Troyes a pokračuje ve slušných výkonech i nadále.

Preview: Olympique Marseille - ES Troyes

Olympique Marseille na Stade Véledrome přivítá ve středečním večerním duelu ES Troyes.

ES Troyes - Amiens SC 1:0

ES Troyes aktivní hrou nakonec porazilo Amiens a připisuje si důležité tři body v bitvě o záchranu.

Preview: ES Troyes - Amiens SC

ES Troyes se zatím zkrátka nedaří. Z posledních pěti utkání mužstvo Troyes prohrálo čtyři zápasy a pouze v jediném případě bodovalo, a to ještě s předposledními Angers SCO. Nyní doma přivítají Amiens SC.

AS Monaco - ES Troyes 3:2

Monako během posledních dvaceti minut předvedlo dokonalý obrat a nakonec porazilo k radosti domácích příznivců mužstvo Troyes.

Preview: AS Monaco - ES Troyes

Monako si určitě bude chtít vylepšit svou pověst z posledních zápasů a porazit ES Troyes. V posledních zápasech totiž Monako nepůsobí zrovna dobrým dojmem.

ES Troyes - EA Guingamp 0:1

Troyes v týdnu v Parku princů trápilo PSG, ale tentokrát se doma moc nepředvedlo a podlehlo nejtěsnějším rozdílem Guingampu. V utkání se hned dvakrát vylučovalo. Nejprve uviděl červenou kartu domácí Francois Bellugou a ve druhém poločase i hostující Ludovic Blas. Vítěznou branku vstřelil už ve 22. minutě Jimmy Briand.

Paris Saint-Germain - ES Troyes 2:0

PSG nakonec splnilo povinnost a Troyes i s pozměněnou sestavou porazilo, avšak vítězství se rozhodně nerodilo lehce. Troyes hodně kousalo, dokonce přežilo pokutový kop, ale nakonec ve prospěch Les Rouge et Bleu rozhodla obrovská kvalita v ofenzívě.

Preview: ES Troyes - EA Guingamp

Troyes si jakožto nováček této soutěže nevede vůbec špatně. Pořád jaksi okupuje příčky ve středu tabulky, ve třetině zápasů dosud vyhrál, a před vlastními fanoušky by chtěl získat již své třetí domácí vítězství v řadě. Soupeřem mu totiž bude trápící se Guingamp, který je na cizích hřištích statistiky nejhorším celkem ze všech dvaceti účastníků Ligue 1.

Preview: Paris Saint-Germain - ES Troyes

Když se oba celky střetly naposledy, byl kolem konečného výsledku docela velký humbuk. Protože PSG, ještě tehdy v sestavě se Zlatanem Ibrahimovičem, vyhrál na půdě Troyes rozdílem devíti branek. Samozřejmě že i v nynějším klání bude jednoznačným favoritem. Jeho soupeř nebude mít v Parku princů vůbec co ztratit.

ES Troyes - Angers SCO 3:0

Fotbalisté Troyes doma po druhé za sebou zvítězili poměrně hladce 3:0, tentokrát nad Angers. Domácí se rázem vyšvihli na čtrnácté místo, ale klid pochopitelně v žádném případě nemají. Situace ve druhé polovině tabulky Ligue 1 je stále velmi vyrovnaná.

Preview: ES Troyes - Angers SCO

Troyes i Angers mají možnost ve svém vzájemném zápase přiblížit se klidným vodám ve středu tabulky. Oba se totiž nacházejí v její dolní polovině, od sestupového pásma je dělí jen nepatrný náskok, a tak vítězství by v současné chvíli potřebovaly jako sůl. A že se tříbodových výsledů v posledních týdnech moc nedočkaly.

Dijon FCO - ES Troyes 3:1

I reprezentanti Korejské republiky začínají promlouvat do dění Ligue 1. Tentokráte byl však určitě spokojenější Kwon Čchang-hun, jelikož svou trefou pojišťoval Dijonu tři body a navázal na dva předchozí přesné zásahy Júlia Tavarese. To Troyes jedna branka, o kterou se postaral Sok Hjon-čun, k bodovému úspěchu nemohla pomoci.

Preview: Dijon FCO - ES Troyes

Dijon FCO zatím těsně uniká sestupovým příčkám Ligue 1. S početnou marodkou se nachází na poslední nesestupové příčce nejvyšší francouzské ligy. Dnes přivítá na domácí půdě Stade Gaston-Gerard hráče ES Troyes.