ES Troyes Francie - ES Troyes - Zprávy

ES Troyes - Racing Strasbourg 3:0

Tři kola v řadě Troyes nedokázalo v Ligue 1 zvítězit. Muselo se vypořádat s několika absencemi, nastoupilo na hrací plochu v poněkud nepředvídatelné sestavě, a možná právě tahle skutečnost Štrasburk notně překvapila. Je ale také pravda, že utkání hodně ovlivnilo i vyloučení Nuna Da Costy, který na hřišti vydržel jen půlhodinu.

Preview: ES Troyes - Racing Strasbourg

Troyes a Štrasburk se loni potkávaly v Serii B a nyní konečně poměří síly i na prvoligové scéně. Lépe si zatím vedou domácí, nicméně mezi nimi a soupeřem je jen dvoubodový rozdíl.

SM Caen - ES Troyes 1:0

Caen se vrátilo na vítěznou vlnu a doma porazilo Troyes nejtěsnějším rozdílem. Utkání rozhodl už po půlhodině hry Rodelin. Troyes mělo v prvním i ve druhém poločase vždy jednu solidní šanci, ale skvěle zasáhl brankář Vercoutre.

Preview: SM Caen - ES Troyes

Na stadionu Michela D'Ornana v Caen se proti domácímu SM představí ES Troyes. Domácí se po dvou porážkách naladili výhrou v poháru, kterou by rádi zužitkovali i proti aktuálně třináctému týmu Ligue 1.

ES Troyes - Olympique Lyon 0:5

Lyon ukázal, že je aktuálně v opravdu velké pohodě, prodloužil svou sérii neporazitelnosti už na šest zápasů v řadě a zaslouženě se vyhoupl na čtvrté místo tabulky. Nováčkovi ligy z Troyes uštědřil opravdu tvrdou lekci, jeden ze svých nejlepších výkonů v dresu Les Gones přitom předvedl Memphis Depay, jenž za 21 minut zkompletoval hattrick.

Preview: ES Troyes - Olympique Lyon

Lyon je aktuálně v opravdu velké pohodě. Až na jednu jedinou porážku v sezóně se mu slušně daří jak v Ligue 1, tak i v Evropské lize, a svou solidní formu by rád potvrdil i na půdě Troyes. To si jako nováček soutěže vede ovšem velmi slibně, drží pozice ve středu tabulky, a navíc už celkem třikrát v řadě nezažil pocit porážky.

Lille OSC - ES Troyes 2:2

Z tohoto střetnutí chtělo Lille určitě vytěžit více než jen konečný nerozhodný výsledek. Obzvláště podíváme-li se na celý průběh. Po remíze v první půli se čtvrthodinu před koncem trefil Thiago Mendes a zařídil domácím vedení, jenže Troyes nakonec stačilo ještě srovnat. Hosté totiž kopali v poslední minutě penaltu, kterou nepohrdl Adama Niane.

Preview: Lille OSC - ES Troyes

Troyes začalo před reprezentační přestávkou nabírat formu a po výhrách nad Métami a St-Étienne by rádo bodovalo i na půdě trápícího se Lille. Inspirací je i předloňská sezona, ve které Troyes na Stade Pierre-Mauroy zvítězilo 3:1.

ES Troyes - AS Saint-Étienne 2:1

Trochu překvapivou porážku utrpělo na půdě Troyes Saint-Étienne, zvláště když velkou část utkání hráli Les Verts v početní převaze. Jenomže Troyes bylo v deseti vysoce efektivní.

Preview: ES Troyes - AS Saint-Étienne

Fotbalisté Saint-Étienne vyhráli za poslední čtyři kola jen jednou a jejich pád tabulkou hodlají zastavit na hřišti Troyes. Aktuálně třináctý celek Ligue 1 půjde do utkání s venkovní výhrou v zádech, před týdnem totiž vyzrál na Méty.

FC Metz - ES Troyes 0:1

Méty před týdnem urvaly vůbec své první body na půdě Angers, jenže na svůj výkon z bretaňské půdy tentokráte navázat nedokázaly. Utrpěly již svou šestou porážku v této sezóně a i nadále se nacházejí na samotném dně tabulky. Troyes naopak vyhrálo poprvé od půlky srpna, a to díky jediné brance Samuela Grandsira z poslední minuty utkání.

Preview: FC Metz - ES Troyes

Po pěti porážkách v řadě se Méty konečně zaradovaly ze zisku svých prvních bodů v novém ročníku Ligue 1. Ba co ještě lépe pro ně, bylo z toho dokonce hned premiérové vítězství. Tenhle výsledek by domácí určitě rádi potvrdili proti aktuálně se trápícímu Troyes, aby se co nejrychleji vymanili ze samotného dna ligové tabulky.

ES Troyes - Montpellier HSC 0:1

Montpellier po čtyřech kolech, v nichž získal jeden jediný bod, urval vítězství na půdě Troyes zásluhou jediného gólu Pedra Mendese, a zahnal tak menší krizi v úvodu sezóny. Domácí potvrdili, že září je pro ně jeden z nejhorších měsíců na nejvyšší úrovni, a ani na dvanáctý pokus nevyhráli. Naposledy se jim to podařilo v roce 2006.

Preview: ES Troyes - Montpellier HSC

Montpellier letos utrpěl už tři porážky a nachází se jen díky lepšímu skóre těsně nad sestupovým pásmem. Poté, co hned v prvním kole dokázal skolit Caen, se mu podařilo uhrát jen jeden jediný bod. Že by měl mít přitom jednodušší úlohu proti nováčkovi ligy z Troyes, to se říci nedá. Ten totiž v Ligue 1 svými výkony spíše překvapuje.

ES Troyes - Toulouse FC 0:0

Troyes patřilo před sezonou k největším kandidátům na sestup, takže v jeho případě se rozhodně každý bod počítá. Pro Toulouse to naopak bude ztráta, ačkoliv vzhledem k průběhu utkání může být nakonec za remízu rádo.