Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Montpellier HSC - AS Monaco 0:0

Montpellier opět nedokázal využít klopýtnutí Bordeaux a ze zápasu proti Monaku vydoloval pouze bod. Hrdinou utkání byl gólman hostů Ruffier, který má obrovský podíl na bodovém úspěchu knížecího klubu.

Preview: Montpellier HSC - AS Monaco

Monako, které už tři utkání v řadě remizovalo 0:0, zajíždí o víkendu na horkou půdu Montpellieru. Knížecí klub je až na devátém místě, domácí Montpellier ale stále bojuje o trofej pro vítěze Ligue 1. Dá se tedy očekávat, že domácí na bezbrankovou remízu rozhodně hrát nebudou.

Lille OSC - Montpellier HSC 4:1

Lille před vlastním publikem smetlo Montpellier 4:1 a udělalo čelo tabulky ještě zajímavějším. Po neúplném 30. kole Ligue 1 totiž činí rozdíl mezi prvním a šestým týmem pouhé tři body.

Preview: Lille OSC - Montpellier HSC

Šlágr kola se odehraje v Lille, kam přijede momentálně druhý celek soutěže z Montpellieru. Mezi oběma mužstvy je pětibodový rozdíl, a pokud by domácí uspěli, mohli by ještě výrazně zamíchat s pohárovými příčkami.

Girard: Lidé mluví o pohárech a stupních vítězů, proč ne o titulu?

Jednoznačně největším překvapením letošního ročníku francouzské nejvyšší soutěže je Montpellier. Tento klub loni postoupil mezi elitu a experti mu prorokovali boj o záchranu, Montpellier ovšem má šanci napodobit například Kaiserslautern a ve své nováčkovské sezoně získat titul. Na ten myslí trenér René Girard...

Montpellier nadále myslí na titul. Porazil Valenciennes

Naděje Montpellieru na titul ještě žijí. Nováček soutěže si dnes na vlastním stadionu poradil s Valenciennes, když se o branky podělil Montano a Marveaux. Za hosty už pouze snižoval ve druhém poločase Ben Khalfallah.

Preview: Montpellier HSC - Valenciennes FC

Druhý Montpellier, prohánějící mocné francouzské favority, sehrál v posledních dvou ligových kolech zápasy s vedoucím Bordeaux a třetím Auxerre. Oba skončily shodně remízou 1:1. Špatné výsledky to vzhledem k jeho udržení se v tabulce těsně za vedoucím Les Girondins zajisté nejsou. Teď je ale nutné poprat se o tři body s Valenciennes.

Montpellier HSC - AJ Auxerre 1:1

Stejně jako v minulém utkání na půdě Bordeaux i doma proti Auxerre zachraňoval Montpellieru alespoň bod záložník Costa. Hosté se ujali vedení těsně před přestávkou zásluhou Oliecha, v 66. minutě ale dokázali domácí srovnat. Na čele tabulky se přesto bodové rozdíly nezměnily, jelikož i vedoucí Bordeaux remizovalo.

Montpellier hostí v taháku kola Auxerre

K velikému zápasu se schyluje ve Francii. Tým, který před několika dny přejel obhájce trofeje, se utká s týmem, jenž je druhý pouze kvůli horšímu skóre. Nováček z Montpellieru doma přivítá třetí Auxerre.

Bordeaux prožilo s Montpellierem rušnou noc. Nakonec zápas skončil nerozhodně

Dlouho očekávaný zápas mezi prvním Bordeaux a druhým Montpellierem skončil pořádným dramatem. Kopaly se dvě penalty, padl gól v poslední minutě. Stav na konci utkání: 1:1. Za domácí se trefil Chamakh, za hosty vyrovnával Costa.

Bordeaux hostí Montpellier. Rozhodne se o mistrovském titulu?

Zřejmě nejsledovanější zápas jarní části letošního ročníku Ligue 1. Střetnutí, jenž může rozhodnout o tom, kdo se přiblíží k mistrovskému titulu. Tak se dá charakterizovat utkání mezi prvním Bordeaux a druhým Monpellierem.

Montpellier HSC - Stade Rennes 3:1

Fotbalisté Montpellieru napravili poslední zaváhání na půdě St. Étienne a doma si skvěle poradili 3:1 s Rennes. Bodově se tak dotáhli na vedoucí celek ligy Bordeaux, ačkoli ten má ještě dva zápasy k dobru. První dvě branky domácích vstřelil v první půli Marveaux, hosté sice zásluhou Brainda v 70. minutě snížili, ale tři body pro HSC pečetil nakonec Camara.

Preview: Montpellier HSC - Stade Rennes

Černý kůň soutěže z Montpellieru v minulém kole odmítl nabídku bodově se dotáhnout na vedoucí Bordeaux a v St. Etienne prohrál 0:1. Bude tento víkend úspěšnější proti mužstvu Rennes?

AS Saint-Étienne - Montpellier HSC 1:0

Útočník St. Etienne Riviére rozhodl jedinou brankou utkání deset minut před koncem o tom, že v sobotní večer zůstanou všechny body na Stade Geoffroy-Guichard.

Preview: AS Saint-Étienne - Montpellier HSC

S velkými problémy s obranou zajíždí druhý celek soutěže z Montpellieru na hřiště šestnáctého St. Etienne. Hostům chybí hned tři obránci.