US Quevilly-Rouen Francie - US Quevilly-Rouen - Expres Zprávy

17.03.201811:50

Hráči Auxerre se poprali během zápasu

Komickou scénu viděli diváci ve druhé francouzské lize v zápase mezi Quevilly-Rouen a Auxerre. Hráči hostujícího týmu Michael Barreto a Pierre-Yves Polomat se do sebe pustili pěstmi, přestože jejich soupeř zrovna útočil. Rozhodčí oběma rozvášněným kohoutům ukázal červenou kartu. Auxerre už v 81. minutě, kdy k šarvátce došlo, prohrávalo 1:3, nakonec inkasovalo ještě jednu branku a prohrálo 1:4.

kicker.de
11.01.201810:11

Nancy a Lens stojí o Duhamela

Mathieu Duhamel svými brankami drží Quevilly-Rouen, to už by však dlouho platit nemuselo. Zájem o angažování zkušeného útočníka mají konkurenční Nancy a Racing Lens.

lequipe.fr
09.08.201208:47

Zanké Diarra má potíže s dopingem

Francouzské Quevilly možná na delší dobu přijde o Zankého Diarru, záložník a bratr slavnějšího Aloua (Marseille) byl ve finále Coupe de France pozitivně testován na steroid. Hráč již dostal trest na jeden rok, proti němu se ale odvolal a hájí se tvrzením, že dostal od lékaře medikamenty proti rýmě.

28.04.201222:49

Coupe de France pro Lyon

Olympique Lyon se stal vítězem francouzského poháru, ve finálovém utkání porazil třetiligovou senzaci Quevilly zásluhou branky Lisandra Lópeze z osmadvacáté minuty 1:0.

09.08.201023:04

Va'nnes posílil mladý obránce

Valenciennes zdarma získalo z amatérského Quevilly 22letého obránce Nicolase Palloise. Levý bek podepsal v novém působišti tříletou smlouvu. "Valenciennes je velice sympatický tým. Hrají útočně, každý je má rád," říkal krátce po přestupu.

20.07.201008:19

Brest má posilu do zálohy

Francouzský Brest přivedl před nadcházející sezonou posilu do záložní řady. Nováčka Ligue 1 posílil 25letý záložník Fodie Traoré z třetiligového Quevilly. V civilním povolání policista byl v Brestois uplynulý zápas na zkoušce.

02.04.201017:56

Quevilly - Paris Saint-Germain v Caen

Los semifinále Coupe de France přiřkl amatérům z Quevilly proti Paris Saint-Germain domácí prostředí. Stade Lozai s 2.500 místy ale podle Francouzské fotbalové federace nestačí na zápas takového kalibru, utkání se tak odehraje na Stade Michel d'Ornano s kapacitou 21.500 diváků ve 120 kilometrů vzdáleném Caen.