St Joseph's FC Gibraltar - St Joseph's FC - Expres Zprávy

28.07.202220:54

Slavia neměla problémy ani v odvetě

Výsledek dnešní odvety 2. předkola Konferenční ligy: Slavia - St Joseph's 7:0 (18. a 29. Olayinka, 20. Jurečka, 34. Fila, 48. Tiéhi, 90+3. Ewerton, 90+5. Traoré), první zápas 4:0, postupuje Slavia.

28.07.202219:46

Slavia přehrává St Joseph's

Poločasový výsledek dnešní odvety 2. předkola Konferenční ligy: Slavia - St Joseph's 4:0 (18. a 29. Olayinka, 20. Jurečka, 34. Fila).

21.07.202220:53

Slávisté vezou povinnou výhru z Gibraltaru

Výsledek úvodního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: St Joseph's - Slavia 0:4 (21. a 32. Sor, 45+1. Ewerton, 56. Lingr).

21.07.202219:50

Slavia plní úlohu favorita na Gibraltaru

Poločasový výsledek úvodního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: St Joseph's - Slavia 0:3 (21. a 32. Sor, 45+1. Ewerton).

21.07.202217:44

Sestavy: St Joseph's - Slavia

Základní sestavy pro dnešní zápas 2. předkola Konferenční ligy:
St Joseph's:
Fitzsimons - Olmos, Villar, Peters, Mouelhi, Pons - Juanma, Pecci Macias, Robba - Ferrer, Antwi.
Slavia: Mandous - Douděra, Ousou, Eduardo Santos, Oscar Dorley - Holeš, Tiéhi - Usor, Traoré, Ewerton - Sor.

14.07.202222:44

Slavia se střetne s gibraltarským St Joseph's

Fotbalisté Slavie Praha se ve 2. předkole Evropské konferenční ligy utkají s týmem St Joseph's. Gibraltarský celek porazil v odvetě úvodního předkola 1:0 severoirské Larne a v součtu s domácí bezbrankovou remízou postoupil do další fáze proti českému vicemistrovi. Slavia zahájí dvojzápas proti třetímu týmu uplynulé sezony gibraltarské ligy ve čtvrtek 21. července na hřišti soupeře. Odveta je na programu o týden později v Edenu.