Hráči Stjarnanu tentokrát oslavovali ve stylu vodních sportů

Hráči islandského Stjarnanu znovu nezklamali a při výhře 5:0 nad Haukarem předvedli další ze svých originálních oslav gólů. Tentokrát se inspirovali vodními sporty a své první dvě branky utkání oslavili parodováním plavání a veslování.
17.08.2010 | Aktuality | 10 komentářů

Stjarnan nabídl další originální oslavy

Fotbalisté islandského Stjarnanu ukázali další ze svých pověstných originálních oslav vstřelených gólů. Při výhře 3:2 nad Selfossem předvedli etudy, které zahraniční média označila jako "natažení strojku", "mrtvice" a "porod".
09.08.2010 | Aktuality | 12 komentářů

Jedinečné oslavy branek Stjarnanu

Že se dá získat popularita i bez dobrých výsledků dokazují fotbalisté islandského Stjarnanu. V lize sice vyhráli jen čtyři ze čtrnácti zápasů a bojují o udržení, přesto jsou po světě zřejmě nejznámějším týmem islandské ligy. Zásluhu na tom mají jejich originální oslavy gólů.
07.08.2010 | Aktuality | 10 komentářů
16.09.2018 Islandský pohár získal Stjarnan
Výsledek finále Islandského poháru: Stjarnan FC - Breidablik UBK 0:0 i po prodloužení, 4:1 na penalty.
27.04.2015 Islandský Supercup patří Stjarnanu
Výsledek utkání o Islandský Superpohár: Stjarnan FC - KR Reykjavík 1:0 (81. Knutsson).
05.10.2014 Stjarnan poprvé v historii islandským mistrem
Islandská liga měla včera na programu poslední kolo, které rozhodlo o majiteli titulu. Mistrem se poprvé v historii stal Stjarnan, který v přímém souboji dvou nejlepších týmů vyhrál 2:1 na půdě Hafnarfjörduru. (uefa.com)
17.08.2013 Icelandic Cup pro Fram
Výsledek finále Islandského poháru: Fram Reykjavík - Stjarnan FC 3:3 i po prodloužení, 3:1 na penalty.
19.08.2012 Islandský pohár pro KR Reykjavík
Výsledek finále Islandského poháru: Stjarnan - KR Reykjavík 1:2 (6. Johanesson - 31. Martin, 84. Gudjonsson).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!