AC Milán Itálie - AC Milán - Zprávy

Araby vytipovaný host z Juventusu nedotáhl Frosinone k historickému skalpu AC

Frosinone prohrálo ve 23. kole Serie A s AC Milán 2:3. Hostujícího favorita přiblížila k třetí venkovní výhře v řadě hlavička Oliviera Girouda, jenže krátce nato srovnal z penalty Matías Soulé. Kmenový hráč Juventusu, jenž v průběhu zimního přestupového období odmítl přesun do Saúdské Arábie, pak po změně stran asistoval u branky, která nechala fanoušky snít o premiérovém triumfu nad Rossoneri v historii. Miláňané ovšem odpověděli stejnou mincí a vedení opět strhli na svou stranu, když se devět minut před koncem prosadil Luka Jović, jenž se dostal na hřiště o pouhých několik desítek vteřin dříve.

Frosinone čeká svátek, přijede AC Milán

AC Milán prováhal minulý týden možnost přiblížit se druhému Juventusu, a tak zůstává se sedmibodovým odstupem až třetí. V rámci 23. kola zavítají Rossoneri na půdu Frosinone, které sice zastavilo negativní trend porážek, ale pořád zůstává v sestupovém ohrožení.

Orsolini předvedl milánskému AC precizní exekuci penalty a vystřelil Bologni bod

AC Milán poprvé po více než měsíci v Serii A nezvítězil, když v jejím 22. kole pouze remizoval s Bolognou 2:2. Hrdinou utkání se zdál být dvougólový Ruben Loftus-Cheek, který Rossoneri táhl za pátou ligovou výhrou v řadě navzdory dvěma penaltovým minelám jeho spoluhráčů. Právě pokutový kop se však nakonec stal domácím osudným, jelikož v závěrečném nastavení srovnal z bílého bodu Riccardo Orsolini.

San Siro uvidí souboj Milána a Boloni

Nepříjemný soupeř v podobě Boloni čeká na věhlasný AC Milán. Svěřenci trenéra Stefana Pioliho mají za sebou sérii pozitivních výsledků, ovšem Rossoblu letos hrají dobře a i když se jim momentálně přestalo dařit, představují pro domácí velké nebezpečí.

Udinese potrestá fanoušky: Za rasismus doživotní zákaz na stadion

Fanoušci Udinese, kteří při sobotním utkání italské ligy rasisticky uráželi brankáře AC Milán Mikeho Maignana, dostanou od klubu doživotní zákaz vstupu na stadion. Informovala o tom agentura ANSA.

Za rasistické chování kontumace? Infantino chce zpřísnit postihy

Předseda FIFA Gianni Infantino odsoudil chování fanoušků Udinese, kteří při sobotním utkání italské ligy rasisticky uráželi brankáře Mikeho Maignana z AC Milán. Podobné prohřešky chce v budoucnu trestat kontumací. Informovala o tom agentura ANSA.

AC Milán opět ukrojil z manka na čelo soutěže, Udinese prohrálo na hřišti i v hledišti

Hráči AC Milán si ve 21. kole Serie A odvezli ze hřiště Udinese výhru 3:2. Hosty sice poslal po půlhodině hry do vedení Ruben Loftus-Cheek, jenže ve 42. minutě dorovnal stav Lazar Samardžič. Na ránu srbského středopolaře nedosáhl gólman Mike Maignan jen chvíli poté, co se stal terčem rasistických urážek ze strany domácích příznivců, kvůli kterým sudí duel na krátký moment přerušil. V základní hrací době se oba celky prosadily ještě jednou, a o vítězi tak rozhodl až nastavený čas. V něm skóroval Noah Okafor, jenž přiblížil Rossoneri vedoucímu Interu na rozdíl šesti bodů.

AC Milán touží oplatit Udinese listopadovou porážku

V loňském kalendářním roce dokázalo Udinese porazit slavný AC Milán jak na jeho půdě, tak i doma a nyní se to pokusí zopakovat. Hosté mají opačný úkol, vrátit "Zebrám" porážky a pojistit si průběžné třetí místo.

Mourinho sledoval z tribuny na San Siru další frustrující představení Vlků

Fotbalisté AC Milán porazili ve 20. kole Serie A tápající AS Řím 3:1. Zápas gólově načal již po 11 minutách záložník Yacine Adli, jenž zaznamenal svůj první soutěžní zásah v milánském dresu. K Francouzovi se ve druhé půli přidal krajan Olivier Giroud, jehož vítězná trefa přispěla k usmíření fanoušků po nedávném vypadnutí z Coppa Italia. Hosté, kteří se museli obejít bez vykartovaného Josého Mourinha, naopak prohráli ve čtvrtém venkovním duelu v řadě a propadli se až na devátou příčku.

Nedělní program Serie A uzavře duel AC Milán – AS Řím

Hlavní šlágr 20. kola italské nejvyšší soutěže se odehraje na milánském San Siru. V neděli večer tam zavítá AS Řím, který se po prohraném římském derby musí revanšovat vlastním fanouškům. Z okruhu favoritů je to právě tým z Věčného města, který strádá a na čtvrté místo, zaručující Ligu mistrů, už ztrácí čtyři body.

Další posila pro AC Milán, Gabbiu doplnil Terracciano z Verony

Do AC Milán přestoupil dvacetiletý obránce Filippo Terracciano z Verony. Italský reprezentant do 21 let podepsal na San Siru smlouvu do léta 2028. Slavný klub to uvedl na svém webu.

AC Milán rozhodl rychlostí blesku Leaa. První venkovní výhru po třech měsících jistil Giroud

AC Milán zvítězil v 19. kole Serie A na hřišti Empoli 3:0 a upevnil si třetí místo v tabulce. Obranu nejhoršího domácího celku soutěže překonal už v 11. minutě Ruben Loftus-Cheek, jemuž po sprintu přes obránce nabídl míč Rafael Leao. První venkovní vítězství od začátku října v lize pak stvrdil z pokutového kopu Olivier Giroud, který vsítil svůj 10. gól v ročníku napříč všemi soutěžemi. To se mu povedlo v každé z posledních 14 sezon strávených v jedné z pěti nejlepších lig Evropy, čímž se nemohl chlubit žádný jiný hráč.

Empoli zkusí zaskočit favorizovaný AC Milán

O velké překvapení se pokusí v neděli po obědě Empoli, které na svém stadionu Carla Castellaniho přivítá AC Milán. Hosté se oklepali z nepříjemné remízy na půdě Salernitany a porazili jak Sassuolo, tak i v Coppa Italia Cagliari. Rossoneri si také chtějí pojistit třetí místo.

AC Milán řeší problémy ve středu obrany, z Villarrealu si stáhl Gabbiu

Trenér milánského AC Stefano Pioli má problémy se složením středu obrany a úlevu by měl představovat jeden předčasný návrat, z hostování ve španělském Villarrealu se vrací stoper Matteo Gabbia.

Sassuolo nezastavilo strmý pád tabulkou ani v Miláně. Ofenzivní zmar AC prolomil Pulisic

AC Milán zvládl utkání 18. kola Serie A, v němž porazil Sassuolo nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Bezbrankový stav dokázal po ofenzivním trápení změnit až v 59. minutě domácí Christian Pulisic, jenž zblízka prostřelil soupeřova brankáře. Rossoneri tak v lize před vlastními fanoušky zvítězili počtvrté v řadě a pojistili si třetí příčku. Hosté naopak prohráli z posledních pěti zápasů hned čtyřikrát a nadále zůstávají nepříjemně blízko sestupovému pásmu, od kterého je dělí pouze dva body.