Spezia Calcio Itálie - Spezia Calcio - Zprávy

Spezia si veze z Emilia-Romagna všechny body

Poměrně velké překvapení se odehrálo v sobotu odpoledne na stadionu Cittá del Tricolore v Sassuolu. Domácí výběr trenéra De Zerbiho prohrál s nováčkem z La Spezie 1:2 a prodloužil menší výsledkovou krizi. Poločasový výsledek byl vyrovnaný, ale čtvrthodinu před koncem rozhodl o třech bodech pro hosty Emmanuel Gyasi.

Sassuolo už potřebuje zvítězit, doma přivítá Spezii

Fotbalisté Sassuola natáhli sérii bez vítězství na čtyři utkání, ale teď mají ideální možnost bilanci ukončit. Jejich soupeřem bude Spezia, která si jako nováček nevede špatně, nicméně stále se pohybuje u sestupových příček.

Udinese veze tři body z La Spezie

Důležité tři body veze ze stadionu v La Spezii Udinese Calcio. "Zebry" sice nebyly častěji u balónu, ovšem jako jediné se dokázaly gólově prosadit, když správně nařízenou penaltu proměnil Rodrigo De Paul.

Spezia i Udinese mají stejný počet bodů, který tým si v tabulce polepší?

V Coppa Italia to sice nevyšlo, ale v Serii A nemá Spezia špatnou formu. Nováček ligy posbíral za čtyři kola solidních sedm bodů a vzdálil se sestupovým příčkám na čtyři body. Zároveň se také dotáhl na svého nedělního soupeře Udinese Calcio.

Neapoli stačil proti Spezii poločas. Dala jí čtyři góly a postupuje

Neapol ukázala Spezii svoji ofenzivní sílu a stačil jí k tomu poločas. Nováčka Serie A prakticky roztrhala jen během prvních 45 minut a zaslouženě postupuje do další fáze Coppa Italia. Spezia se sice v závěru probrala, ale ani dvě branky jí nestačily.

Neapol začíná ztrácet dech. Překvapí ji Spezia ještě jednou?

Spezia se v lize enormně trápí, ale v poháru se jako poslední tým pokusí o velké překvapení. Pod Vesuvem totiž o postup do semifinále vyzve domácí Neapol. A tu už v tomto kalendářním roce jednou porazit dokázala.

Poslední rána kapitána. Římané přestříleli Spezii gólem Pellegriniho

I bez Džeka s Mchitarjanem to jde. AS Řím si opět hodně zahrávalo a ještě v 90. minutě by proti cílevědomé Spezii bral jen bod, ale nakonec jej spasil kapitán Pellegrini. Dalším domácím hrdinou je Borja Mayoral, autor prvních dvou branek AS.

Fonseca bojuje o místo. Překvapí Spezia AS ještě jednou?

Zase ta Spezia. Tým, který teprve v úterý večer drsně vyprovodil AS Řím z poháru Coppa Italia, se pokusí zopakovat svůj enormní úspěch i v sobotu odpoledne. Ligový kalendář velí svěřencům trenéra Italiana opět návštěvu "věčného města".

Turín neporazil ani oslabenou Spezii a jeho situace zůstává kritická

Trápící se FC Turín nezvítězil ani nad nováčkem Spezií, přestože takřka celý zápas hrál v početní výhodě. Hosté totiž přišli už po osmi minutách o vyloučeného Vignaliho, ovšem převaha Granaty k ničemu nevedla. Duel skončil 0:0 i proto, že v nastavení pálil do tyče Ansaldi.

FC Turín čeká důležitý zápas se Spezií

Po dvou neúspěšných vystoupení na San Siru čeká fotbalisty Turína důležitý záchranářský souboj se Spezií. Nováček soutěže je na tom lépe a před svým soupeřem má pětibodový náskok. Je také v lepší formě - vyhrál v Neapoli i doma nad Sampdorií.

Spezia si poradila se Sampdorií 2:1

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil v La Spezii, kam v dohrávce kola zavítala Sampdoria. Svěřenci Claudia Ranieriho pokaždé tahali za kratší konec a nakonec nováčkovi Serie A podlehli 1:2. Rozhodující branku Spezie vstřelil z pokutového kopu Mbala N'Zola.

Spezia i Sampdoria v minulém kole vyhrály, kdo uspěje tentokrát?

Spezia má před sebou další výzvu a po cenném skalpu Neapole by ráda porazila i Sampdorii Janov. Především pak na domácím stadionu Alberta Picca, kde po svém postupu do nejvyšší soutěže ještě nevyhrála. Potvrzovat velké vítězství budou i "Námořníci", kteří v týdnu zdolali Inter.

Neapol nečekaně prohrála se Spezií

Velmi překvapivý výsledek se zrodil na stadionu Diega Armanda Maradony v Neapoli. Domácí Partenopei proti Spezii nepotvrdili roli favorita a s nováčkem soutěže senzačně prohráli. Výsledek je o to překvapující, že Neapol v zápase vedla a od 77. minuty hrála v početní výhodě, neboť hosté přišli o vyloučeného Ismajliho. Z pokutového území nejprve srovnal Nzola a obrat dokonal devět minut před koncem Pobega.

Decimovaná Spezia potřebuje zázrak proti rozjeté Neapoli

Předvánoční čas pro Neapol moc pohádkový nebyl a SSC poztrácelo docela dost bodů. V minulém kole se ale opět naplno ukázala jeho ofenzivní síla, kterou bude ve středu v podvečer krotit nováček z La Spezie.

Hellas těsně porazil Spezii. Úžasnou trefou rozhodl Zaccagni

Zase ten Zaccagni. Opět se ukázal jako rozhodující element v sestavě Hellasu a dnes byl navíc jeho jediným střelcem. Samozřejmě Spezii moc nepomohlo ani vyloučení Chabota.