Spezia Calcio Itálie - Spezia Calcio - Zprávy

Hellas potřebuje zastavit pád. Spezia by mohla být dobrým odrazovým můstkem

Hellas potřebuje za každou naplno bodovat, protože po třech utkáních bez výhry se propadl až do druhé poloviny tabulky. Spezia má samozřejmě ještě mnohem větší motivaci, protože ta se trvale usadila až u dna ligy.

Janov začal pod Ballardinim vítězně, v La Spezii vyhrál 2:1

Janov zahájil novou éru pod staronovým koučem Davidem Ballardinim úspěšně a na půdě Spezie zvítězil 2:1. Domácí sice rychle vedli, když se trefil M'Bala Nzola, ale hned po šesti minutách vyrovnal Mattia Destro a rozhodující trefu zajistil z pokutového kopu Domenico Criscito.

CFC Janov změnil trenéra, poradí si s novým koučem v La Spezii?

Hráči CFC Janov mají nového trenéra. Neúspěšného Rolanda Marana nahradil starý známý Davide Ballardini a ten nemá za cíl nic jiného, než vytáhnout Grifone z herní i výsledkové krize. Cestu za cílem odstartuje v La Spezii. Nováček soutěže se drží jen těsně nad sestupovou propastí.

Inter Milán dál vítězí. Poradil si se Spezií

Chvíli to trvalo, ale nakonec si Inter se Spezií poradil. Rozhodla především na druhý pokus nařízená penalta ve prospěch domácích, protože v samém závěru se hostům podařilo aspoň snížit. Inter tak dál vesele pronásleduje vedoucího rivala.

Spezia se pokusí o zázrak proti druhému týmu tabulky

Inter naposledy ve šlágru kola porazil Neapol a byť to herně nebyla žádná velká sláva, tak mu tři body umožnily dostat se na druhou příčku. Teď Conteho souboj pokukuje po prvenství a vítá ideálního soupeře. Na San Siro totiž v neděli zavítá nováček z La Spezie.

Spezii nestačily ani dvě branky Nzoly, s Bolognou si dělí body

Spezia uhrála s Bolognou bod a i když by ho před zápasem asi brala, tak vzhledem k vývoji bude nakonec zklamaná. Nad hosty totiž vedla už o dvě branky a o výhru přišla výstavní brankou Barrowa až v nastaveném čase.

Spezia si po třech týdnech zopakuje souboj s Boloňou

Uběhly přesně tři týdny a celky Spezie a Boloni se utkají znovu. Nedávný duel v rámci Coppa Italia ovládli hráči Spezie po prodloužení, bude se jejich úspěch opakovat? Spezia bude mít tentokrát výhodu domácího prostředí.

Crotone čtyřmi góly rozneslo Spezii na kopytech

Tak tohle čekal málokdo. Crotone totiž před tímto kolem bylo jediným týmem v lize, který ještě ani jednou nevyhrál. Dnes jako by dal veškerou svou frustraci do ofenzivy a výsledkem byl debakl Spezie.

Crotone lační po první výhře. Dočká se proti Spezii?

Crotone je jediným týmem v celé italské lize, který ještě ani jednou nepoznal radost z výhry. V sobotu odpoledne ale cítí velkou šanci, protože na jeho Stadio Ezio Scida dorazí další nováček, Spezia.

Lazio díky gólům v první půli bere tři body se Spezií

Lazio se díky skvělému prvnímu poločasu, v němž se trefily opory Immobile s Milinkovićem-Savićem, radovalo z výhry nad Spezií. Její branka z druhé půle už byla víceméně kosmetickou úpravou.

Lazio se po pohárech chystá šplhat tabulkou i v lize. Proti je domácí Spezia

Římské Lazio se prozatím trochu trápí a rozhodně nepřipomíná ten válec z první části minulé sezony. Teď si trochu unavený římský klub brousí zuby na snadnější tři body, protože jede do La Spezie.

Cagliari přišlo v nastavení o vítězství, duel se Spezií skončil 2:2

Fotbalisté Spezie dál pokračují ve sbírání bodů a ten ze hřiště Cagliari byl obzvláště vydřený. Hosté vyrovnali na Sardinii až ve čtvrté minutě nastavení, kdy se prosadil z pokutového kopu Mbala N'Zola.

Cagliari hostí po čtyřech letech nováčka Spezii.

Po čtyřech letech se fotbalisté Spezie vydají na Sardinii k utkání proti Cagliari a určitě nejsou bez šance. Hosté mají na místní stadion dobré vzpomínky, naposledy tam totiž zvítězili 2:1. Současné Cagliari má ale více zkušeností s prvoligovým fotbalem a doma bude plnit roli mírného favorita.

Provedel neprostupným valem. Spezia překvapila Atalantu

Spezia dokázala ubránit forvardy Atalanty! Brankář Provedel díky skvělému výkonu neinkasoval a hostující Orobici opět selhali.

Nováček ze Spezie zkouší překvapit nevyrovnanou Atalantu

Další ze dvou soubojů, které v rámci osmého kola postaví proti sobě nováčka a účastníka Ligy mistrů, se odehraje na stadionu Alberta Picca v La Spezii. Domácí Spezia se pokusí zaujmout proti Atalatně, která nutně potřebuje uspět.