Daugava Daugavpils Lotyšsko - Daugava Daugavpils - Expres Zprávy

24.10.201417:59

V Lotyšsku se zatýkalo kvůli ovlivnění duelu LM

Lotyšská policie zatkla osm lidí kvůli podezření, že v loňském roce ovlivnili zápas v předkole fotbalové Ligy mistrů. Mezi zadrženými jsou podle informací policie dva hráči z mistrovského Daugavpilsu, dva kluboví funkcionáři a další čtyři lidé s vazbami na klub, kteří údajně patří do organizované skupiny. Podle UEFA byl zmanipulován zápas druhého předkola Ligy mistrů mezi Daugavpilsem a Elfsborgem, který se hrál vloni 17. července. Švédský tým úvodní duel doma vyhrál 7:1, přičemž šest gólů padlo ve druhém poločase, po první půli byl stav 1:0. Odvetu pak lotyšský klub na vlastním stadionu prohrál 0:4.

ČTK
19.12.201215:59

Alanija lanaří Gongadzeho

Alanija se chystá posílit kádr pro boj o záchranu v ruské lize a pomoci by jí měl Mamuka Gongadze, jehož příchod údajně není daleko. 27letý gruzínský útočník aktuálně hraje za Daugavu Daugavpils a je nejlepším střelcem uplynulé sezony lotyšské ligy.

05.11.201213:29

Daugava slaví lotyšský titul

Daugava Daugavpils je lotyšským mistrem pro rok 2012. Jistotu titulu má po předposledním kole a výhře 3:1 na půdě Gulbene.