nenalezeny žádné články
24.08.2022 Lipsko se v poháru představí doma
Úterní zápas prvního kola Německého poháru mezi Teutonií Ottensen ze čtvrté ligy a RB Lipsko se nakonec odehraje na hřišti bundesligového celku. Trávník na stadionu v Desavě, kde chtěla Teutonia kvůli vlastnímu nevyhovujícímu hřišti utkání odehrát, někdo polil toxickou látkou a německý fotbalový svaz rozhodl o prohození pořadatelství.

Svaz sáhl k nestandardnímu řešení z toho důvodu, že Teutonia už nestihne zajistit nové hrací místo. Na trávníku v Desavě se hrát nedá, po útoku neznámých vandalů pokrývají obě pokutová území i středový kruh hnědé hliněné plochy. Případem se zabývá policie. (ČTK)
23.08.2022 Pohárový zápas Lipska je v ohrožení
Původní termín a místo konání zápasu Německého poháru mezi Teutonií Ottensen ze čtvrté ligy a bundesligového Lipska je v ohrožení kvůli poničené hrací ploše. Trávník na stadionu v Desavě, kde chtěla Teutonia kvůli vlastnímu nevyhovujícímu hřišti utkání odehrát, někdo polil toxickou látkou. Případem se zabývá policie, zápas se má hrát příští úterý.

Celek z Hamburku měl práci sehnat pro prestižní duel stadion a nyní možná bude muset znovu změnit plány. Trávník v Desavě totiž utrpěl po útoku neznámých vandalů a obě pokutová území i středový kruh pokrývají hnědé, hliněné plochy.

Teutonia hraje domácí zápasy na umělé trávě, která není v pohárové soutěži povolená, a s žádostí o dočasný azyl neuspěla ani u městských rivalů. Utkání tak přesunula do takřka 400 kilometrů vzdálené Desavy v naději, že by mohli dorazit ve větším počtu alespoň soupeřovi fanoušci. Výměna pořadatelství mezi kluby není podle pravidel možná. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
05.02.Ottensen - Phönix Lübeck2:1
Další zápas
08.02.
19:30
Ottensen - KSV Holstein Kiel IIinfo
Tabulka
 TýmZB
8.Phönix Lübeck2231
9.Werder Brémy II2130
10.FC Teutonia Ottensen2029
11.KSV Holstein Kiel II2128
12.TSV Havelse2228
Poslední zápas
30.08.Ottensen - RB Lipsko0:8
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci