Hamburger SV Německo - Hamburger SV - Zprávy

Hamburger SV - Borussia Dortmund 3:1

Překvapivý výsledek se zrodil v předehrávce 13. kola Bundesligy. Hamburk na svém stadionu jednoznačným výsledkem porazil favorizovanou Borussii Dortmund a přiblížil se pohárovým příčkám. Skóre otevřel z penalty Pierre-Michel Lasogga, ještě do přestávky navýšil na 2:0 Lewis Holtby a zmar hostů demonstroval po změně stran vlastním gólem Mats Hummels. Přesná trefa Aubameyanga přišla příliš pozdě.

Preview: Hamburger SV - Borussia Dortmund

Tradičním soubojem mezi dvěma historickými velikány německé fotbalové scény startuje 13. bundesligové kolo - po reprezentační pauze změří síly Hamburk s Dortmundem. Domácím se sice letos daří lépe než v uplynulých letech, přesto ale nebudou papírovými favority..

SV Darmstadt - Hamburger SV 1:1

Po dnešním bundesligovém kole i nadále platí, že Darmstadt Hamburk nikdy v historii neporazil. Dnes na vlastním stadionu předvedl sympatický výkon, nakonec se však musí spokojit s remízou. Skóre otevřel z pokutového kopu Pierre-Michel Lasogga, krátce po příchodu z poločasové přestávky pak vyrovnal Marcel Heller.

Preview: SV Darmstadt - Hamburger SV

Je to zdánlivě nezajímavý souboj dvou týmů, které jsou si v mnohém podobné - oba vyznávají modrobílou barvu, oba bojují o klidný střed tabulky a u obou experti před sezonou předvídali tuhý boj o přežití. Nováček z Darmstadtu má šanci přeskočit dnešního soupeře z Hamburku, musí však získat všechny tři body..

Hamburger SV - Hannover 96 1:2

V severoněmeckém derby mezi Hamburkem a Hannoverem vyhráli poprvé od roku 2007 hosté. Poskočili tedy mimo sestupovou zónu, zatímco domácí okupují desátou pozici.

Preview: Hamburger SV - Hannover 96

Od roku 2008 platí, že severoněmecké derby mezi Hamburkem a Hannoverem vyhrává vždy domácí tým. Vzhledem k současnému rozložení sil a vnitřní pohodě to vypadá, že zrovna tak to dopadne i tentokrát.

TSG Hoffenheim - Hamburger SV 0:1

Hoffenheim nezažívá optimální vstup do sezóny a nic se na tom nezmění ani po předehrávce desátého kola. V něm do Rhein-Necka Arény přijel Hamburger SV a zpět na sever si odváží cenné tři body, které v závěru zajistil Pierre-Michel Lasogga.

Preview: TSG Hoffenheim - Hamburger SV

Hoffenheim se krčí na předposledním místě německé nejvyšší soutěže a rád by s tím něco udělal. Další šanci bude mít již dnes večer, kdy do Rhein-Neckar Areny v Sinsheimu zavítá Hamburk. Ani ten neprožívá ideální start do sezony, ale v minulém kole si připsal cenný bod.

Hamburger SV - Bayer Leverkusen 0:0

HSV především díky vynikajícímu Adlerovi uhrálo remízu s Bayerem Leverkusen. Farmaceutický celek tak po devíti kolech setrvá na osmé pozici.

Preview: Hamburger SV - Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen zatím nezažívá ideální start do sezony, přesto se však drží na dostřel pohárovým pozicím - průběžná sedmá příčka zhruba odpovídá výkonům týmu, který je schopen málem udolat Barcelonu a následně pouze doma remizovat 1:1 s Augsburgem. Nekonzistentní výkony nicméně trápí i Hamburk, takže dnešní zápas bude tak trochu bitvou o to, komu se podaří opětovný restart sezony..

Olićovi se nelíbí role náhradníka, v zimě zváží odchod z HSV

Hamburk se v uplynulých sezonách trápil a balancoval na hraně sestupu do druhé nejvyšší německé soutěže. Letos se mu zatím daří a pohybuje se ve středu tabulky, úplná spokojenost ovšem v jeho kádru nepanuje. Se svou pozicí totiž není spokojen například útočník Ivica Olić...

Hertha BSC - Hamburger SV 3:0

Kouzlo znovuzrozeného Hamburku, zdá se, rychle vyprchává. Po nedávné povzbuzující sérii tří zápasů bez prohry dnes přístavní klub padl už podruhé v řadě, tentokrát hladce na půdě berlínské Herthy. Domácí těžili ze skvělého útočného dua Ibišević - Kalou, které si mezi sebou rozdělilo všechny tři trefy..

Preview: Hertha BSC - Hamburger SV

Hertha Berlín si užívá dobrý start do sezony. Ovšem ani Hamburg si nevede marně. Oba týmy dělí jeden jediný bod. A i to je jedním z důvodů, proč tenhle střet slibuje atraktivní podívanou.

Strach je pryč, hodnotí vstup do sezóny Knäbel

Vcelku vydařený start do sezóny má za sebou Hamburk, jenž ze sedmi ligových utkání vytěžil deset bodů. Podle sportovního ředitele Petera Knäbela z přístavního celku opadl strach...

Hamburger SV - Schalke 04 0:1

Jeden jediný gól stačil k tomu, aby Schalke vyloupilo hamburkský Volksparkstadion. V 60. minutě se o něj postaral Leroy Sané, který přišel na hřiště v úvodu utkání poté, co se zranil Marco Höger.