Gamboa zůstává v Rosenborgu

Cristian Gamboa bude dál hrát za Rosenborg, kde dosud pouze hostoval z FC Kodaň. Norský klub nyní získal 23letého obránce natrvalo a podepsal s ním smlouvu na pět let.

19.10.201219:58

Dočkal poslal Rosenborg do vedení

Rosenborg vede v dnešním utkání norské ligy nad celkem Sandnes 1:0 a zásluhu na tom má Bořek Dočkal, český záložník ve 43. minutě proměnil penaltu.

28.09.201221:18

Dočkal střílel i nahrával

Bořku Dočkalovi se v norské lize znovu dařilo. Gólem a asistencí se podílel na výhře Rosenborgu Trondheim 5:2 nad Haugesundem. Rosenborg se dostal do čela tabulky o bod před Molde, které má zápas k dobru.

01.09.201219:43

Henriksen přestoupil do Alkmaaru

Markus Henriksen opouští Rosenborg a stěhuje se do nizozemské Eredivisie. Dvacetiletý záložník přestoupil do Alkmaaru, kde podepsal pětiletou smlouvu.

29.08.201214:14

Henriksen si nakonec vybral Alkmaar

Markus Henriksen se dostal do hledáčku Celtiku, nakonec ale z Rosenborgu přestoupí do Alkmaaru. Norský záložník se v Nizozemsku ještě dnes podrobí zdravotní prohlídce.

23.08.201221:13

Dočkal zajistil Rosenborgu remízu

Bořek Dočkal opět skóroval v dresu Rosenborgu, norskému celku zařídil v předkole Evropské ligy trefou z 80. minuty remízu 1:1 na hřišti Legie Varšava.

12.08.201220:35

Dočkal a Ondrášek skórovali

Bořek Dočkal pomohl dvěma góly z pokutových kopů v norské lize Rosenborgu k vítězství 3:0 nad Sogndalem. Mezi střelce se zapsal i Zdeněk Ondrášek, který pečetil vítězství Tromsö 4:0 nad Strömsgodsetem. Bývalý hráč Českých Budějovic v poslední minutě vstřelil svou desátou branku v ročníku a v tabulce střelců se dotáhl na druhého Davyho Clauda Angana z Molde.

10.08.201221:08

Diskerud se upsal Rosenborgu

Mikkel Diskerud ukončil své angažmá ve Stabaeku a v kariéře bude pokračovat v Rosenborgu, 21letý americký záložník podepsal v Trondheimu smlouvu s platností do konce prosince.

05.08.201222:01

Dočkal nasměroval Rosenborg k výhře

Bořek Dočkal znovu skóroval, český záložník ve službách Rosenborgu v 36. minutě otevřel skóre zápasu proti Aalesundu a jeho tým nakonec zvítězil 3:0.

02.08.201221:51

Bořek Dočkal se znovu trefil za Rosenborg v utkání předkola Evropské ligy. Český záložník v 81. minutě vyrovnal na konečných 1:1 na hřišti ženevského Servette.

26.07.201217:53

Dočkal vystřelil Rosenborgu postup

Rosenborg se pořádně nadřel na postup do třetího předkola Evropské ligy. Norský celek před týdnem remizoval doma s kazašským klubem Ordabasy Šymkent 2:2 a na půdě soupeře dnes dlouho prohrával 0:1. Ve druhé půli dokázal srovnat, ve čtvrté minutě nastavení pak dal postupový gól český záložník Bořek Dočkal. Ten nebyl hrdinou norského klubu jenom dnes, už před týdnem totiž dal oba branky.

19.07.201220:09

Dočkal řídí výhru Rosenborgu

Bořek Dočkal je zatím klíčovým hráčem utkání předkola Evropské ligy mezi Rosenborgem a kazašským týmem Ordabasy. Český záložník ve 33. minutě otevřel skóre, těsně před odchodem do kabin pak zvyšoval z penalty na 2:0.

05.07.201216:55

Iversen dostal pokutu

Steffen Iversen bude o sedm a půl tisíce norských korun chudší. Zkušený záložník, který dlouho hrával v Anglii, nyní působí v Rosenborgu a disciplinární komise ho potrestala dodatečnou pokutou za to, že několik měsíců starém utkání s Valerengou vztyčil prostředníček na fanouška soupeře.

01.07.201213:24

Dočkal zaznamenal vítěznou trefu

Rosenborg včera vyhrál na půdě Vikingu 4:1 a jednou brankou se na tom podílel i Bořek Dočkal, někdejší záložník Liberce dal dvacet minut před koncem vítězný gól.

23.05.201215:22

Lennon potvrdil zájem o Henriksena

Záložník Rosenborgu Markus Henriksen by se mohl stěhovat do Skotska, zájem o norského fotbalistu potvrdil manažer Celtiku Neil Lennon.

05.05.201210:33

Dočkal dal vítězný gól

Rosenborg včera porazil v norské lize Stabaek 3:1 a prsty v tom měl i Bořek Dočkal. Český záložník odehrál celý zápas, patnáct minut před koncem navíc dal vítěznou branku.