Útočník Doležal přestoupil z Jablonce do polského Lubinu

Martin Doležal po osmi letech opustil Jablonec. Člen širšího kádru reprezentace přestoupil do polského Lubinu, kde podepsal smlouvu na dva a půl roku. Severočeši o tom informovali na svém webu.
10.01. | Aktuality | 92 komentářů

Útočník Zajíc bude z Baníku Ostrava hostovat v Zaglebie Lubin

Útočník Tomáš Zajíc odchází z Ostravy do Zaglebie Lubin, kde bude hostovat do konce sezony. Podle Baníku je součástí dohody opce. Pětadvacetiletý Zajíc po loňském příchodu ze Slovácka dal v lize osm gólů, v tomto ročníku nejvyšší soutěže ale do hry nezasáhl.
31.08.2021 | Aktuality | 39 komentářů

Teplice získaly útočníka Mareše a obránce Roya

Teplice představily první posily pro novou sezonu. Do mateřského klubu se po sedmi letech vrátil útočník Jakub Mareš, který naposledy působil v polském Lubinu. Druhou letní akvizicí je španělský krajní obránce Manel Royo Castell z třetiligového Barakalda. Oběma hráčům po minulém ročníku skončily smlouvy.
07.06.2019 | Aktuality | 30 komentářů

Frýdek se pískotu v generálce nedivil. Za týden to bude jiné, věří

Obránce Martin Frýdek se ani příliš nedivil, že fotbalisty pražské Sparty po prohře 1:2 s polským Lubinem v generálce vyprovázel pískot nespokojených fanoušků. Šestadvacetiletý levý bek věří, že Letenští do startu nového ligového ročníku za týden proti Opavě vylepší koncovku a vstoupí vítězně do nové sezony, v níž chtějí napravit tu předchozí.
15.07.2018 | Aktuality | 151 komentářů

Olomouc posílil útočník Nešpor

Útočník Martin Nešpor se po třech letech vrací do české ligy a bude oblékat dres Olomouce. Po přestupu z polského Zaglebie Lubin uzavřel se Sigmou smlouvu na dva roky. Spolu s další letní posilou Pavlem Dvořákem by tak měl nahradit Jakuba Řezníčka, který se vrátil z hostování do Plzně.
05.07.2018 | Aktuality | 147 komentářů

Mladá Boleslav získala do brány slovenského reprezentanta Polačka

Slovenský reprezentační brankář Martin Polaček se stal posilou Mladé Boleslavi. Vedení klubu ho přivedlo na přestup ze Zaglebie Lubin, kde byl od listopadu 2015 brankářskou jedničkou.
22.02.2018 | Aktuality | 36 komentářů

Mareš dal při debutu v polské lize oba góly Lubinu

Český fotbalista Jakub Mareš ozdobil debut v dresu Zaglebie Lubin dvěma góly, přesto v 22. kole polské ligy neodvrátil domácí porážku 2:3 s vedoucí Legií Varšava. Hosté rozhodli zápas brankou z penalty v osmé minutě nastaveného času.
10.02.2018 | Aktuality | 32 komentářů

Útočník Mareš vyměnil Slovan Bratislava za polský Lubin

Český útočník Jakub Mareš přestoupil ze Slovanu Bratislava do Zaglebie Lubin. Jednatřicetiletý útočník s pátým celkem polské ligy podepsal smlouvu do června 2019.
01.02.2018 | Aktuality | 320 komentářů

Útočník Papadopulos přestoupil z Lubinu do Piastu Gliwice

Michal Papadopulos mění v polské ligy působiště. Jednatřicetiletý český útočník přestoupil ze Zaglebie Lubin do Piastu Gliwice, kde podepsal smlouvu na rok a půl s opcí. Informovala o tom agentura Sport Invest, která hráče zastupuje.
08.01.2017 | Aktuality | 87 komentářů

Útočník Nešpor přestoupil ze Sparty do polského Lubinu

Martin Nešpor přestoupil ze Sparty do polského klubu Zaglebie Lubin, kde bude spoluhráčem dalšího českého útočníka Michala Papadopulose. V aktuálně druhém celku polské ligy podepsal smlouvu na tři roky.
23.08.2016 | Aktuality | 103 komentářů
18.09. Doležel přispěl k výhře Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin porazil Wisłu Płock 2:1 a podílel se na tom i Martin Doležal, český útočník ve dvacáté minutě srovnával na průběžných 1:1.
09.09. Doležal vstřelil první branku sezony
Zagłębie Lubin remizoval 2:2 na půdě Warty Poznaň a jednou trefou k tomu přispěl Martin Doležal. Český útočník ve 33. minutě srovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu sezony.
17.07. Gaprindašvili přestupuje do Polska
Tornike Gaprindašvili se vydává na zkušenou do polské Ekstraklasy, po vypadnutí z Ligy mistrů se Slovanem Bratislava za 200 tisíc eur opouští Dinamo Batumi a stěhuje se do Zagłębie Lubin. (przegladsportowy.pl)
01.07. Poreba přestoupil do RC Lens
RC Lens získal Łukasze Porebu ze Zagłębie Lubin. Polský reprezentant do 21 let podepsal s novým chlebodárcem smlouvu do roku 2027. (lequipe.fr)
02.06. Zagłębie Lubin opustil Šćekić
Aleksandar Šćekić si může hledat nové angažmá. Třicetiletý záložník po čtyřech měsících odchází ze Zagłębie Lubin. (transfermarkt.de)
12.04. Baškirov končí v Zagłębie Lubin
Jevgenij Baškirov už není hráčem Zagłębie Lubin, s vedením polského klubu se dohodl na ukončení smlouvy. Ruský záložník přišel koncem února z Kazaně, za polský klub odehrál šest zápasů a dal jednu branku. (sport-express.ru)
08.04. Doležal zařídil výhru Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin dnes hostil Stal Mielec, vyhrál 3:1 a ústřední postavou se stal Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce v 72. minutě vyrovnával na 1:1, pět minut před koncem pak dal výsledku konečnou podobu. Zahanbit se nenechal ani záložník Erik Daniel, ten se trefil jednou.
01.03. Chancellor okusí polskou ligu
Jhon Chancellor je další posilou Zaglebie Lubin, obránce do polského klubu přestoupil z druholigové italské Brescie. (transfermarkt.de)
28.02. Zaglebie Lubin má posilu do útoku
Cheikhou Dieng už dal poslední branku za rakouský Wolfsberger. Senegalský útočník se stěhuje do Polska, koupil ho Zaglebie Lubin. (transfermarkt.de)
18.02. Doležal řídil triumf Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin porazil doma Wisłu Płock 3:1 a velký podíl na tom měl Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce si v polském klubu otevřel střelecký účet, dnes dal hned dvě branky.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!