Zagłębie Lubin Polsko - Zagłębie Lubin - Expres Zprávy

09.03.201819:55

Mareš přispěl k zisku jednoho bodu

Jakub Mareš dal svou třetí branku za Zaglebie Lubin. Český útočník ve 30. minutě utkání na půdě Górniku Zabrze srovnal na průběžných 1:1, duel nakonec skončil remízou 2:2.

09.02.201822:31

Mareš se uvedl dvěma góly

Jakub Mareš debutoval v sestavě Zaglebie Lubin a hned se uvedl dvěma góly, český útočník ve 46. minutě souboje s Legií Varšava vyrovnal na průběžných 1:1, ve třetí minutě nastavení pak proměnil penaltu a srovnal na 2:2. Na bod to ovšem nestačilo, o pět minut později strhli hosté z pokutového kopu výhru na svou stranu.

23.01.201818:52

Crystal Palace dokončil příchod Jacha

Jaroslaw Jach bude podle očekávání nastupovat za Crystal Palace. Ten se dohodl na přestupu 23letého stopera se Zagłębií Lubin, polský reprezentant pak ve svém novém působišti uzavřel kontrakt do roku 2021.

lequipe.fr
21.01.201823:22

Crystal Palace posílí obránce Jach

Defenzívu Crystal Palace vyztuží Jaroslaw Jach. Polský obránce přijde na přestup z domovského Zaglebie Lubin, kluby jsou na transferu domluveny.

skysports.com
28.11.201708:36

V Lubinu vyměnili trenéra

Polský celek Zagłębie Lubin se poohlédne po novém kouči. Po 17 kolech je sice na relativně slušné osmé pozici, přesto se s týmem rozešel Piotr Stokowiec. Pětačtyřicetiletý kouč u týmu působil od roku 2014 a loni s ním finišoval třetí.

zaglebie.com
06.08.201712:38

Nešpor přispěl k výhře Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin včera porazil v polské lize Pogoň Štětín 3:0 a svůj podíl na tom měl i Martin Nešpor. Český útočník už v šesté minutě otevíral skóre, po individuální stránce ale maximálně spokojen být nemohl, ještě v průběhu první půle se zranil a musel střídat.

28.07.201719:59

Nešporův gól stačil jenom na bod

Martin Nešpor dal dnes první branku v nové sezoně polské ligy. Český útočník ve službách Zagłębie Lubin otevřel skóre duelu na půdě Termalica BB Nieciecza a jeho zaměstnavatel směřoval ke třetí výhře 1:0 v řadě, radost mu ovšem zkazilo nastavení, v němž zařídil remízu 1:1 David Guba.

01.05.201720:56

Nešpor přispěl k remíze s Cracovií

Zagłębie Lubin dnes hrál nerozhodně 2:2 s Cracovií a pod tento výsledek se podepsal i Martin Nešpor. Český útočník ve službách polského klubu v poslední minutě řádné hrací doby snížil, ve třetí minutě nastavení pak rozhodl o dělbě bodů Ľubomír Guldan.

10.02.201708:25

V Lublinu se hrát nebude

Polská Ekstraklasa se má o víkendu probouzet ze zimního spánku, v Lublinu se však své první jarní dávky fotbalu zatím nedočkají. Utkání Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin muselo být kvůli nepřízni počasí odloženo na 7. březen.

ekstraklasa.org
27.12.201611:48

Montpellier učinil nabídku za Jacha

Jarosław Jacha by se mohl stěhovat do Montpellieru. Ten za polského obránce Zagłębie Lubin podal oficiální nabídku ve výši 750 tisíc eur, protistrana však žádá minimálně celý milion.

lequipe.fr
20.11.201614:17

Jach na cestě na Apeninský poloostrov?

Na italské půdě by mohla pokračovat kariéra Jarosława Jacha. Polský obránce Zagłębie Lubin se podle zpráv z Itálie dostal do hledáčků Fiorentiny, Sampdorie Janov a Sassuola.

transfermarketweb.com
15.10.201622:29

Nešpor se trefil v polské lize

Svůj první gól v sezoně si konečně v polské Ekstraklase při svém šestém startu připsal Martin Nešpor. Jeho branka za Zaglebie Lubin nicméně pouze mírnil porážku od Lechie Gdańsk.

24.07.201620:11

Papadopoulos vystřelil tři body Zagłębie

Český útočník Michal Papadopoulos dnes otevřel svůj letošní střelecký účet v polské Ekstraklase a hned z toho je vítězství pro jeho Zagłębie Lubin. Právě Papadopulosova trefa z 34. minuty položila základy výhry 2:0 nad Lechem Poznań.

16.01.201614:25

Liberec - Zaglebie Lubin 4:0

PŘÁTELSKY: Liberec - Zaglebie Lubin 4:0 (2:0).
Branky:
5. Rabušic, 38. Bakoš z pen., 48. Vojtus, 51. Ljulka.
Sestava Liberec:
I. poločas:
Hladký - Coufal, Hovorka, Pokorný, Mudra - Karafiát, Sýkora - Bartl, Bakoš, Vůch - Rabušic.
II. poločas: Koubek - Bartošák, Karafiát, Mudra, Ljulka - Bartl, Cal, Sýkora, Bláha, Delarge - Vojtuš. Trenér: Trpišovský.

ČTK
09.10.201515:33

Liberec - Lubin 0:3

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Zaglebie Lubin 0:3 (0:2).
Branky:
32. Vlasko z pen., 38. Blad, 78. Wožniak.
Sestava Liberce
Hladký - Knejzlík (62. Bláha), Bong (46. Pimpara), Švejdík, Mudra - Cal (70. Frimmel), Soungole (75. Dydowicz) - Delarge (84. Chlumecký), Machuča, Kerbr - Luckassen. Trenér: Trpišovský.

ČTK
11.07.201518:47

Lubin - Liberec 2:0

PŘÁTELSKY: Zaglebie Lubin - Slovan Liberec 2:0 (1:0).
Branky:
34. Janus, 75. Sobków.
Sestava Liberce: Hladký (46. T. Koubek) - Mudra (61. Coufal), Hovorka (72. Pimpara), Švejdík, Bartošák (76. Mudra) - Pavelka (61. Sus), Bong (41. Bakoš) - Hadaščok (46. Delarge), Folprecht, Sýkora - Josef Šural (61. Call). Trenér: Trpišovský.

ČTK
09.06.201512:57

Godál se stal posilou Trnavy

Boris Godál se po roce a půl vrací na Slovensko. Zkušený stoper, jenž dříve nastupoval za Trenčín, se dohodl na angažmá s konkurenční Trnavou. Za tu by měl Godál, který naposledy oblékal dres Zagłębie Lubin, nastupovat minimálně rok, smlouva obsahuje rovněž opci.

sport.sme.sk
28.01.201516:09

FK Mladá Boleslav - Zaglebie Lubin 2:0

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Zaglebie Lubin 2:0 (1:0).
Branky:
5. Wágner z pen., 80. M. Vukadinovič.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - J. Kysela, Hůlka, Koch, Bořil - Kúdela, Ščuk - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.
II. poločas: Hankič - Thalamy, Pajer, Navrátil, Mendy (61. Geissler) - Šisler, Milla - Zahustel, Albina, M. Vukadinovič - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
12.07.201419:13

Slovan Liberec - Zaglebie Lubin 2:1

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Zaglebie Lubin 2:1 (1:1).
Branky:
41. Šural, 85. Hamulák - 38. Papadopulos.
Sestava Liberce: Hroššo (59. O. Kolář) - Coufal (62. Mudra), Rajnoch, Karišik, Fleišman - Obžera (46. Kolár), Obročník (46. M. Jarolím), Pavelka (76. Sackey), Šural (74. Delarge) - Ďubek (76. Hamulák) - Luckassen (46. Hadaščok). Trenér: Slovák.

ČTK
11.03.201421:16

Papadopulos skóroval v poháru

Michal Papadopulos vstřelil druhý gól v této sezoně. Osmadvacetiletý útočník se trefil v dnešním úvodním utkání čtvrtfinále Polského poháru proti druholigovému týmu Sandecja Nowy Sacz a přispěl k výhře Zaglebie Lubin 2:0.