Paços Ferreira Portugalsko - Paços Ferreira - Zprávy

Další články

Paços Ferreira se v Braze rozloučí s nejvyšší soutěží

Zápas, jehož výsledek nijak významně nezamíchá pořadím v tabulce, udělá tečku za letošním ročníkem Ligy Portugal. Paços Ferreira v minulém kole navzdory výhře přišel o šanci na udržení v lize, a v Braze se tak bude s nejvyšší soutěží loučit. Domácí celek zase díky remíze Sportingu již nemůže přijít o třetí místo a před domácím publikem oslaví postup do předkola Ligy mistrů.

Sporting si hladce poradil s Paçosem Ferreira a přiblížil se k třetímu místu

Fotbalisté Sportingu nepřipustili překvapení připsali si na půdě Paçosu Ferreira hladké vítězství o čtyři góly. Sporting poslal do brzkého vedení bizární vlastní gól domácích a nakonec se Lvům v obou poločasech podařilo vstřelit po dvou gólech.

Čtvrtý Sporting se představí na půdě předposledního Paçosu Ferreira

Jasného favorita má závěrečný duel nedělní programu 31. kola Liga Portugal, ve kterém se střetne čtvrtý Sporting CP s o udržení bojujícím Paçosem Ferreira. Zatímco pro domácí Sporting kvůli velkým bodovým mezerám při ním i za ním sezóna v podstatě skončila, Paços Ferreira živí naději alespoň na účast v baráži.

Porto se díky výhře nad Paçosem Ferreira vrátilo na druhé místo a dýchá na záda Benfice

Fotbalisté FC Porto pokračují ve stíhací jízdě za obhajobou titulu a čtvrtou ligovou výhrou v řadě stáhli minimálně na den ztrátu na vedoucí Benficu na rozdíl jednoho bodu. Porto na půdě Paçosu Ferreira zabralo díky přesile v druhém poločase a díky gólům Taremiho a Martíneze odvezlo výhru 2:0.

Porto zavítá na půdu předposledního Paçosu a při případné výhře se může přiblížit k vedoucí Benfice na rozdíl jediného bodu

Porto letos usiluje o obhajobu mistrovského titulu a díky posledním dvěma zaváháním svého největšího rivala Benficy má slušnou šanci, že se mu to nakonec povede. Před dvěma týdny zaostávalo za lisabonským gigantem o propastných deset bodů, ovšem šest kol před koncem je rozdíl už jen čtyřbodový a teď prozatím může stáhnout manko na jediný bod, jelikož zavítá na půdu zachraňujícího se celku z Paçosu de Ferreiry.

Benfica s posledním Paçosem nezaváhala a na čele tabulky si zatím vytvořila sedmibodový náskok

Benfica ve čtvrteční předehrávce 20. kola naplnila papírové předpoklady na půdě beznadějného posledního Paçosu a díky dvěma trefám během úvodních jedenácti minut zvítězila 2:0. V tabulce Primeira Ligy si proto upevnila vedení se ziskem sedmačtyřiceti bodů a před druhou Bragou je už o bodů sedm. Naopak domácí si připsali na konto svou čtrnáctou prohru této ligové sezóny a jsou jednoznačně poslední osmnáctí s pouhými šesti body.

Benfica v předehrávce 18. kola zavítá na hřiště Paçosu Ferreira

Fotbalisté Benficy o víkendu vyhráli na Azorských ostrovech nad Santa Clarou a udrželi si relativně pohodlné postavení v čele ligové tabulky. Výhru očekávají i v dalším utkání, kdy zavítají na stadión posledního Paços Ferreira.

Braga se dost natrápila, v závěru přesto urvala výhru na půdě Pacosu de Ferreira

Očekávalo se, že Braga si s posledním celkem tabulky poradí asi daleko snadněji. Ale Pacos de Ferreira kladl aktuálně druhému nejlepšímu týmu Primeira Liga daleko větší odpor, než na jaký Os Arcebispos byli asi připraveni. Tříbodový výsledek nakonec urvali na svou stranu, o jejich výhře však rozhodla až osmá minuta nastavení druhé půle, kdy rozhodl Simon Banza.

Braga chce na půdě posledního Paçosu Ferreira udržet vítěznou sérii

Na stadiónu posledního celku ligy Paçosu Ferreira zakončí Braga vydařenou první polovinu sezóny. Pokud zvítězí, zaznamená už pátou ligovou výhru v řadě a udrží se na druhém místě tabulky těsně za vedoucí Benficou.

Sporting zahájil druhou fázi úspěšně, poslední Paços zdolal hladce 3:0

Loňskému vicemistrovi portugalské nejvyšší soutěže příliš nevyšla podzimní část této sezóny, nyní před startem nového roku však potvrdil úlohu jasného favorita proti podceňovanému soupeři z Ferreiry, a díky skvěle zvládnutému prvnímu poločasu bez potíží zvítězil o tři góly. Lisabonský gigant vsítil všechny své branky již v prvním dějství, vadit mu může jen zbytečné vyloučení Daria Essugoa zhruba deset minut před závěrečným hvizdem.

Sporting hostí beznadějně poslední Paços Ferreira

Utkání 14. kola Ligy Portugal mezi Sportingem a Paçosem de Ferreira bude duelem dvou týmů, které si svou první fázi sezóny rozhodně představovaly jinak. Domácí jsou mimo boj o titul s jedenáctibodovou ztrátou na vedoucí Benficu, hosté zatím prožívají hrůzostrašnou sezónu a jsou s pouhými dvěma body poslední.

Porto bez potíží porazilo poslední Paços a vrátilo se na druhé místo Primeira Ligy

Porto v úterý dokázalo porazit španělské Atlético Madrid (2:1) a s dvanácti body postoupilo do osmifinále Ligy mistrů z prvního místa, protože druhé belgické Bruggy za sebou nakonec nechalo o bod. Dobré rozpoložení si přeneslo také na ligovou scénu, jelikož beznadějně posledního protivníka z Ferreiry hladce zdolalo 4:0 a díky zaváhání Bragy se posunulo na druhou příčku portugalské ligy se šestadvaceti body.

Porto potřebuje proti poslednímu Paçosu Ferreira napravit zaváhání z minulého kola

Stále na vítězství čekající Paços Ferreira se představí na půdě obhájce titulu Porta. To v průběhu týdne oslavilo postup do osmifinále Ligy mistrů, ale nutně potřebuje zvítězit i nyní v lize, aby udrželo kontakt s čelem soutěže.

Benfica otočila zápas proti Paçosu Ferreira a jde do čela ligy

Fotbalisté Benficy zvládli náročný domácí zápas proti houževnatému Paçosu Ferreira a zvítězili 3:2. Domácí celek jako jediný zvítězil i ve svém čtvrtém utkání a jde do čela Ligy Portugal. Hosté naopak pokračují ve špatném vstupu do sezóny a zůstávají bez bodů.