Rakouská Admira se musí pro nadcházejících šest týdnů obejít bez Christopha Knasmüllnera. Pětadvacetiletý ofenzivní záložník je mimo hru se zlomenou čelistí.

Damir Burić povede Greuther Fürth. Ten 53letého kormidelníka, jenž do této chvíle vedl rakouskou Admira Wacker Mödling, jmenoval jakožto náhradu za nedávno odvolaného Jánose Radoskiho.

Admira Wacker jmenovala Buriče

Damir Burić se stal novým trenérem Admiry Wacker Mödling. Na lavičce rakouského bundesligového celku nahradí překvapivě odvolaného Olivera Lederera.

03.08.201619:47

Liberec - Admira 2:0

Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Liberec - Admira 2:0 (20. Coufal, 34. Komličenko z penalty), první zápas 2:1, postupuje Liberec.

28.07.201623:51

V Rakousku se třikrát přerušovalo

Fotbalisté Liberce zvítězili na úvod sezony v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling 2:1 a nakročili k postupu. Skóre v sedmé minutě otevřel domácí Christoph Knasmüllner, hned za čtyři minuty ale srovnal Egon Vůch, který v 69. minutě svou druhou trefou otočil skóre. Zápas byl v druhém poločase kvůli výpadku světel hned třikrát přerušen. Poprvé se nehrálo více než půlhodinu, poté necelých devět minut a nakonec v závěru asi pět minut. Mezitím srazil domácí Toni Vastic Jana Navrátila a byl vyloučen.

ČTK
28.07.201623:44

Admira - Liberec 1:2

Výsledek prvního utkání třetího předkola Evropské ligy: Admira - Liberec 1:2 (7. Knasmüllner - 11. a 69. Vůch).

28.07.201622:26

Utkání Admira - Liberec je přerušeno

Přerušen byl první zápas třetího předkola Evropské ligy mezi rakouskou Admirou a Slovan Liberec, v průběhu druhého poločasu na stadionu zhasla světla.

26.07.201619:50

Admira prodala svou brankářskou jedničku

Rakouská Admira těsně před soubojem s Libercem v rámci předkola Evropské ligy přichází o svou brankářskou jedničku. Jörg Siebenhandl si to namířil do druhé německé ligy, kde bude oblékat barvy nováčka z Würzburg, který s Admirou sdílí jednoho sponzora.

wuerzburger-kickers.de
24.07.201622:30

Admira zahájila ligovou sezonu vítězně

Soupeř libereckých fotbalistů v třetím předkole Evropské ligy Admira Mödling vstoupil do rakouské ligy výhrou 1:0 na hřišti Mattersburgu. V 19. minutě zápas rozhodl gól záložníka Christopha Knasmüllnera. Vítězný tým nastoupil v sestavě: Siebenhandl - Zwierschitz, Strauss, Wostry, Ebner - Lackner, Toth - Sax (63. Ayyildiz), Knasmüllner (67. Blutsch), Bajrami - Starkl (86. Schmidt).

ČTK
18.07.201616:14

Admira si vypůjčila Roguljiče

Ante Roguljić se dočasně rozloučil se Salzburgem. Mladý ofenzivní záložník odešel na roční hostování do Admiry Wacker Mödling.

16.06.201611:22

Malicsek přestoupil do Rapidu Vídeň

Rapid Vídeň získal Philippa Malicseka. Teprve 19letý středopolař se do rakouského velkoklubu stěhuje z konkurenční Admiry Wacker Mödling a ve svém novém působišti podepsal tříletý kontrakt.

19.05.201622:22

Rakouský pohár pro Salzburg

Výsledek finále Rakouského poháru: Admira - Salzburg 0:5 (7., 65. a 85. z penalty Soriano, 28. Keita, 73. Laimer).

16.04.201610:55

Rapid Vídeň získal Schößwendtera

Christoph Schößwendter bude od nadcházející sezóny hájit barvy Rapidu Vídeň. Ten urostlého stopera získal jakožto volného hráče z Admiry Wacker Mödling.

transfermarketweb.com
03.03.201611:28

Fanoušci Austrie házeli na hřiště boty

Neobvyklou formu protestu proti cenám vstupenek na stadionu Mödlingu zvolili fanoušci hostujících fotbalistů Austrie Vídeň. Při středečním zápase rakouské ligy, který Austria vyhrála 3:0, naházeli v 60. minutě na hřiště své boty a duel kvůli tomu musel být nakrátko přerušen. Admira Mödling prodává hostujícím fanouškům vstupenky ke stání na nezastřešenou tribunu za 21 eur (568 korun), což se příznivcům Austrie zdálo přehnané. Podobně protestovali před několika týdny i fanoušci Borussie Dortmund proti výši vstupného do sektoru hostů ve Stuttgartu, kde na trávník naházeli tenisové míčky.

ČTK
02.02.201608:32

Delarge z Admiry na hostování do Turecka

Konžský fotbalista Dzon Delarge sice v pondělí přestoupil z Liberce do Admiry Wacker Mödling, ale z Rakouska obratem zamířil do Osmanlisporu. Turecký klub, v němž od ledna působí i reprezentační obránce Václav Procházka, získal pětadvacetiletého záložníka na rok a půl dlouhé hostování s opcí.

ČTK
28.08.201521:05

Ouédraogo přestoupil do Wolfsbergeru

Admira Wacker Mödling zatím v rakouské lize válí a po šesti kolech je druhá, přesto ještě dělá změny v kádru. Do Wolfsbergeru nyní pustila Issiaku Ouédraoga. Rodák z Burkiny Faso s aktuálně osmým týmem tabulky podepsal smlouvu na jediný rok. Opačným směrem míří Peter Zulj.

laola1.at
10.07.201521:08

Admira Wacker - Zbrojovka Brno 0:0

PŘÁTELSKY: Admira Wacker - Zbrojovka Brno 0:0.
Sestava Brna:
Melichárek - R. Buchta, P. Buchta, Košťál, Keresteš - Lacko - Vávra, Zavadil, Zoubele, Škoda - Řezníček. Trenér: Kotal.

ČTK
06.07.201519:58

Lazio získalo nadějného Sarace

Dejan Sarac se z Rakouska stěhuje na Apeninský poloostrov. Talentovaného záložníka Admiry Wacker přivedlo za blíže neupřesněných podmínek Lazio Řím.

02.07.201516:00

Brentford získal Kerschbaumera

Konstantin Kerschbaumer vyměnil Rakousko za Anglii. Záložník Admiry Wacker přestoupil do Brentfordu, jemuž se upsal ny čtyři roky.

football365.com
19.06.201520:29

Windbichler míří do Austrie Vídeň

Richard Windbichler v rámci rakouské nejvyšší soutěže změní dres. 24letý obránce se jakožto volný hráč přesune z Admiry Wacker do Austrie Vídeň.