Daniel Drescher je dalším hráčem Admiry, který prodloužil smlouvu. Třiadvacetiletý obránce je nyní ve vídeňském celku vázán smlouvu do léta 2014, má ale opci na další rok.

Admira si pojistila Auera

Stephan Auer bude i nadále hrát za Admiru Wacker, klub z vídeňského předměstí se s mladým obráncem dohodl na prodloužení kontraktu do léta 2015.

27.10.201220:40

Jun a Ježek připravili po jedné trefě

V Rakousku proti sobě dnes nastoupily Admira a Austria Vídeň a po divoké přestřelce se zrodil výsledek 4:6. V domácím týmu připravil jednu branku záložník Patrik Ježek, prsty v jedné brance vítězů pak měl útočník Tomáš Jun.

07.09.201214:17

Sulimani odešel z Admiry

Emin Sulimani již není hráčem Admiry Wacker, šestadvacetiletý záložník se s rakouským klubem dohodl na okamžitém ukončení smlouvy.

02.08.201222:56

Sparta si veze dvougólový náskok

Pražská Sparta má namířeno do čtvrtého předkola Evropské ligy, na hřišti rakouské Admiry totiž dnes zvítězila 2:0. První branku si dal domácí Mevoungou ve 29. minutě sám, konečný výsledek pak stanovil v 58. minutě Kweuke.

26.07.201222:58

Soupeřem Sparty bude Admira

Soupeřem Sparty ve třetím předkole Evropské ligy bude rakouská Admira. Ta dnes porazila litevský Žalgiris Vilnius jasně 5:1, což jí po remíze 1:1 z prvního duelu bohatě stačilo na postup. Dvěma góly se pod dnešní výhru podepsal Patrik Ježek.

26.07.201222:17

Ježek pojistil vedení Admiry

Admira dnes v rámci odvety druhého předkola Evropské ligy hostí litevský Žalgiris a v 51. minutě vede 4:1. Dvěma góly se na tom podílel český záložník Patrik Ježek.

13.05.201222:11

Ježek zůstává v Admiře

Patrik Ježek bude i v následující sezóně hrát za Admiru, pětatřicetiletý český záložník se s rakouským klubem dohodl na prodloužení kontraktu do června 2013.

11.12.201116:19

Ježek otevřel skóre

Patrik Ježek si na své konto připsal už sedmou branku v letošní sezoně, český záložník ve službách rakouské Admiry v 15. minutě otevřel skóre utkání na půdě Salcburku.

22.10.201121:38

Ježek pomohl dvěma góly

Český fotbalista Patrik Ježek pomohl dvěma brankami Admiře Trenkwalder k vítězství 3:2 nad Wackerem Innsbruck. Dvě gólové přihrávky zaznamenal jeho spoluhráč Martin Zeman. Svému týmu zajistili, že i po dvanáctém kole zůstane v čele rakouské ligy.

01.10.201120:25

Ježek zařídil výhru Admiry

Český záložník Patrik Ježek zařídil dnešní výhru Admiry nad Rapidem Vídeň 4:3. V 54. minutě zvyšoval na 2:0, tři minuty před koncem pak proměnil penaltou a stanovil tak konečný výsledek.

30.07.201121:04

Ordoš a Ježek se znovu trefili

Ve třetím kole rakouské ligy vstřelili gól čeští ofenzivní hráči Patrik Ježek a Michal Ordoš, kteří shodně pomohli přesnými hlavičkami Admiře, respektive Kapfenbergu k domácím vítězstvím 3:0. Oba skórovali také před týdnem a se dvěma brankami ještě s dalšími dvěma fotbalisty vedou neúplnou tabulku střelců soutěže.

23.07.201121:31

Ordoš a Ježek v Rakousku skórovali

Výraznou českou stopu neslo dnešní střetnutí rakouské ligy mezi Admirou Wacker Mödling a Kapfenbergem. Za domácí Admiru otevřel skóre z penalty záložník Patrik Ježek, za hosty v druhé minutě nastavení vyrovnala nová posila Michal Ordoš.

07.07.201110:11

Zemana testuje Admira

Sparťan Martin Zeman se uchází o angažmá v Admiře Wacker Mödling. Nováček rakouské ligy si dvaadvacetiletého levého záložníka pozval na testy a vyzkoušel ho už ve dvou přípravných zápasech. Zeman se jednou zapsal mezi střelce.

20.05.201122:28

Ježek rozhodl o výhře Admiry

Patrik Ježek rozhodl o výhře Admiry nad Austrií Lustenau 5:3, když dal na začátku nastavení vítěznou branku. Jeho zaměstnavatel tak má nakročeno do rakouské nejvyšší soutěže, v posledním kole mu stačí uhrát na půdě předposledního týmu tabulky First Vienna bod.

06.05.201120:55

Ježek zaznamenal hattrick

Admira dnes porazila FC Gratkorn vysoko 7:3 a velký podíl na tom měl český záložník Patrik Ježek, který zaznamenal hattrick. Jeho tým se tak posunul na první místo tabulky druhé nejvyšší rakouské soutěže.

29.04.201120:11

Innsbrucku a Linzu odebrána licence

Vedení rakouské bundesligy odebralo Wackeru Innsbruck a LASKu Linz licenci na příští sezónu, protože oba zmiňované kluby neposkytly dostatečné finanční garanci. To samé platí i pro druholigovou Admiru, slavnější vídeňský celek Austria dostala licenci jen podmínečně. Všechny celky se mohou do 9. května proti rozhodnutím odvolat.

26.11.201022:34

Ježek přispěl gólem k výhře

Admira dnes porazila Sankt Pölten a posunula se na první místo druhé nejvyšší rakouské soutěže, na čemž má podíl i Patrik Ježek - český záložník dal krátce po změně stran třetí gól svého týmu, který nakonec vyhrál 5:1.

10.09.201022:29

Ježkův gól na výhru nestačil

Patrik Ježek se ve druhé nejvyšší rakouské soutěži zapsal mezi střelce, když ve druhé půli proměnil na půdě Altachu penaltu a poslal svůj tým do vedení 3:2. Na výhru Admiry to ale nakonec nestačilo, zápas skončil remízou 3:3.