Rapid 1923 Rumunsko - Rapid 1923 - Zprávy

Rapid Bukurešť koupil Jordánec

Novým majoritním vlastníkem Rapidu Bukurešť se stal jordánský obchodník Fathí Táhir. Jeho společnost Griro odkoupila v pondělí večer většinový podíl za nezveřejněných podmínek. Podle předchozích prohlášení Táhira by mělo jít o 80 procent majetku za cenu 40 milionů eur.

Trenér Rapidu Bukurešť odstoupil kvůli chování fanoušků

Trenérovi fotbalistů Rapidu Bukurešť Mirceu Rednicovi došla trpělivost s chováním fanoušků při derby se Steauou. Kouč se rozhodl rezignovat poté, co byl čtvrteční zápas v 73. minutě ukončen, když příznivci domácího Rapidu zasypali hřiště za stavu 1:0 kamením a zapalovači.

BOLESLAV VEZE Z BUKUREŠTI BOD

V utkání dvou rozdílných poločasů vybojovali fotbalisté Mladé Boleslavi na hřišti Rapidu Bukurešť bod za remízu 1:1. První půli český vicemistr ovládl a mohl vést vyšším rozdílem, než jen o gól, po přestávce byl naopak rád, že také inkasoval jen jednou.

STEAUA BUKUREŠŤ - RAPID BUKUREŠŤ 0:0

Gól vstřelený v prvním zápase na hřišti Rapidu rozhodl o postupu Steauy Bukurešť. Odveta se nesla v podobném duchu, prim hrála pozorná obrana a vyložených brankových příležitostí bylo poskrovnu.

RAPID BUK. - STEAUA BUK. 1:1 (0:1)

Duel dvou nesmiřitelných bukurešťských rivalů skončil remízou, za kterou mohou být domácí rádi. Steaua byla po celý zápas fotbalovější, kdežto na domácích kopačkách se až příliš projevovala nervozita z velkého zápasu. K vyrovnání pomohla Rapidu hrubka hostujícího brankáře.