Dinamo Moskva Rusko - Dinamo Moskva - Zprávy

RSC Anderlecht - Dinamo Moskva 0:0

Dynamo Moskva poprvé v letošním ročníku Evropské ligy nedokázalo zvítězit, když na půdě bruselského Anderlechtu remizovalo 0:0. Bezbrankový výsledek ze stadionu Constanta Vanden Stocka je pro ruský celek ještě relativním úspěchem, neboť závěrečnou čtvrthodinu druhé půle hráli o deseti po vyloučení Alexandera Buttnera.

Preview: RSC Anderlecht - Dinamo Moskva

Nanejvýš zajímavý, a přitom poněkud pozapomenutý souboj bude k vidění v Bruselu, kam na půdu místního Anderlechtu zavítá Dinamo Moskva. Zatímco belgický šampion si počínal nadmíru dobře v Lize mistrů a z třetího místa přešel v rámci evropských pohárů o patro níže, Moskvané doposud Evropskou ligou procházeli jako nůž máslem.

Vše závisí na Dinamu, říká o prodloužení smlouvy Kurányi

Plány na další část kariéry začíná spřádat Kevin Kurányi. Za několik týdnů už 33letý německý útočník hraje pátým rokem za Dinamo Moskva a nebrání se možnosti zůstat v ruském klubu ještě jednu sezonu...

PSV Eindhoven - Dinamo Moskva 0:1

PSV Eindhoven sice prohrálo na domácím stadionu Dinamem Moskva, ale postup z druhého místa mu přesto neunikl. Hosté z Mosky dlouho kalkulovali s bodem, ale branka Alekseje Ionova v 90.minutě rozhodla o třech bodech. Díky nim Dinamo Moskva postupuje z prvního místa bez ztráty bodu.

Preview: PSV Eindhoven - Dinamo Moskva

Holandské PSV doma vyzve lídra skupiny E z Moskvy k duelu, který prakticky nic nemění. Dinamo Moskva si pohlídá první místo nehledě na výsledek, protože na druhý tým tabulky má velmi komfortní náskok v podobě sedmi bodů. Tím druhým celkem je právě holandské PSV, které má taktéž jistý postup, ať už tento zápas dopadne jakkoli.

Dinamo Moskva - Panathinaikos FC 2:1

Panathinaikos se v Moskvě rozhodně neztratil, předvedl velmi solidní výkon a dokonce ještě v poločase vedl po úvodní trefě Marcuse Berga (14'). Domácí však šli do zápasu se stoprocentní bilancí, kterou se jim nakonec podařilo udržet, a po výhře 2:1 si pojistili první příčku ve skupině E.

Preview: Dinamo Moskva - Panathinaikos FC

Takhle hladký průběh skupiny si nejspíš nepředstavovali ani sami fanoušci Dinama. Moskevský klub zatím skupině E jasně vládne, neztratil ještě ani bod a už nyní má jistotu, že jej o jarní play-off nikdo nepřipraví. Panathinaikos se naopak se soutěží pomalu loučí..

Dinamo Moskva - Estoril Praia 1:0

Dinamo Moskva si na domácí půdě poradilo s portugalským celkem Estorilem Praia a díky třem bodům si zajistilo postup do další fáze Evropské ligy už s předstihem. O výsledku rozhodl jedinou trefou ze závěru utkání veterán Kevin Kurányi.

Preview: Dinamo Moskva - Estoril Praia

Dinamo Moskva je ve skupině E zatím suverénní a pokud dnes doma podle očekávání porazí portugalský Estoril, může si zajistit postup do vyřazovacích bojů. Hosté však tvrdí, že si do Ruska rozhodně nejedou pro výprask..

Estoril Praia - Dinamo Moskva 1:2

Estoril rozhodně měl na to uhrát s lídrem skupiny E s Dinamem Moskva alespoň remízu. Po gólu Kokorina zkraje druhé půle zahrávali domácí čtvrthodinu před koncem pokutový kop, jenže tím naprosto pohrdli. Hosté naopak o chvilku později navýšili náskok zásluhou Žirkova a Tavaresovo snížení v nastavení už bylo prostě k ničemu.

Preview: Estoril Praia - Dinamo Moskva

Fotbalisté portugalského Estorilu překvapili ve druhém kole základní skupiny Evropské ligy řecký Panathinaikos a nyní se pokusí vyzrát na dalšího favorita z ruského Dinama Moskva. To je zatím ve skupině stoprocentní a nyní má proti papírově největšímu outsiderovi skupiny slušnou šanci výrazně se přiblížit postupu do jarní fáze. Estoril se ale rozhodně nevzdá bez boje a i on by si rád zajistil postup mezi 32 nejlepších celků této evropské klubové soutěže.

Dinamo Moskva - PSV Eindhoven 1:0

Dramatické rozuzlení měl duel mezi domácím Dinamem Moskva a hosty z PSV. Holandský celek sice nehrál špatně, ale doplatil na chvilkovou nepozornost jen pár momentů před koncem utkání. Ve třetí minutě nastavení se totiž prosadil Jurij Žirkov a tři body má Dinamo.

Preview: Dinamo Moskva - PSV Eindhoven

Dinamo Moskva bude doufat, že se holandský fotbal příliš nezměnil. V kádru má totiž dva někdejší hráče PSV, kteří by svými zkušenostmi mohli přispět k dobré přípravě. Ani jeden tým nemá v současnosti ideální formu, takže bude velmi zajímavé, jak se utkání bude vyvíjet.

Samba dostal trest za gestikulaci na rasistické fanoušky

Christopher Samba z Dinama Moskva dostal trest na dva zápasy za to, že vulgárním gestem zareagoval na rasistické urážky z hlediště. V utkání s Torpedem Moskva na začátku září se třicetiletý obránce neudržel a nadávajícím fanouškům ukázal vztyčený prostředníček. Od trestu francouzského rodáka ho neuchránilo ani to, že se za gesto později omluvil.

Panathinaikos FC - Dinamo Moskva 1:2

Velké překvapení si pro své příznivce připravili fotbalisté Dinama Moskva - na horké řecké půdě vyzráli na domácí Panathinaikos a urvali v Aténách nečekanou výhru 2:1. Řekům se tak boj o postup do další fáze komplikuje hned na začátku..